Inglitelt: Jõud, mis peitub õrnuses

Me hoiame sul käest ja kutsume sind pisikesele energeetilisele õppetunnile. Luba voolama endasse see pehme ja mahe õrnuseenergia. Luba sellel veel ja veel voolata enda südamesse. Lase tal lihtsalt olla kohal, ilma kiirustamata, ilma sõnu valimata- luba tal saada iseenda lõputuks olemiseks. Luba endal lihtsalt tunda õrnust energiana. Tunne, kui mahe ja hell on energeetiline aine, millest ta koosneb. See on peaaegu see tunne, kui ema võtab esimest korda enda vastsündinud lapse rinnale, mis pilguga ta teda siis vaatab, sellele on raske inimsõnadega tunnet leida. Sama õrnalt ja hellalt saab läheneda naine ka mehele. Võttes ta igal hetkel enda energeetilisse embusesse samamoodi, kui sünniks naise ja mehe vaheline suhe igal hetkel uuesti ja sa võtaksid igal järgneval korral kohtudes mehe vastu samamoodi nagu sa võtaksid vastu väikese ilmsüüta vastsündinud lapse.

Suhted ja energeetilised ühendused

Aeg on käes mu kullakallid. Praegused energiad kutsuvad teid sukelduma üha sügavamale energeetikasse.

Kallim, kellele jäi eelmises elus midagi ütlemata, või laps kellele jäi andestamata- ta on siinsamas sinu kõrval. Teda nähes sa võid tunda vastupandamatut energiat läbimas sinu energiakeha ja info mis kandub edasi sinu energiavälja on tuttav ja sulle meenub mingi tunne sellest eelmisest elust. Sa ei pruugi täpselt teadvustada, mis see on, aga sinus on vastupandamatu soov saada sellest inimesest rohkem teada.

Õppeprogramm ” Energia alustalad”

TERVITUSED KESKSELT PÄIKESELT

Nii tihti seisame me sinu kõrval kallis ja vaatame sinu poole. Vahel me õrnalt õrnalt läbime sind oma energiaga. On kordi, kus sa oled tundnud hetkelisi armastusetulvasid või mingi osa sinust on tajunud,et sa pole üksi. Üsna tihti oled sa pannud need enda kujutlusvõime nime alla või tõlgendanud seda lihtsalt hea enesetundena. Kuid me kinnitame sulle, et me oleme tõesti sinu juures, väga lähedal sulle ja asudes lugema seda õppeprogrammi, siis me ütleme sulle, et sa oled selleks juba mitmeid aastaid ette valmistatud ja me oleme saatnud sind  kõik need aastad.  Me oleme olnud sinu kõrval siis, kui sa oled olnud kurb ja ka siis kui sa oled olnud rõõmus, see on olnud sõprade vahel jagatud olemine.

Kivide jõud

Mööda rannaäärt jalutades võime me silmata palju erinevaid kivisid. Sageli me isegi ei pane neid tähele, astume neist lihtsalt kas mööda või üle.

Kivid aga omavad maa ürgset jõudu. Nad on meie iidsed õpetajad ja abilised. Lisaks oma ilusale välimusele omavad nad ka sügavat sisu. Igal kivil on oma energeetika ja vägi, tal on oma iseloom.

Kivid salvestavad meie mõtteid. Nad tunnevad meie suhtumist ja näevad meie sisse. Nad on väga vanad ja neil on suur elutarkus.

Indigo-, tähe- ja kristallilapsed

Minu kõrgem sisemine juhatus suunas mind kirjutama uue ajastu lastest. See teema on mind juba aastaid kõnetanud, kuna olen kahe imelise uue ajastu lapse ema. 

Uue põlvkonna laste omadusteks on peetud tugevat tahet,  võrdväärsust täiskasvanuga, missioonitunnet, pikka mälu, ärkvelolekut sünnist saati, ülitundlikkust, tõetunnet ja tähelepanelikkust.[1] Minu varateismelisel pojal, kelles tunnen selgelt ära tähelapse, on väljendunud kõik need omadused. Minu nooremal lapsel on selgemalt väljendunud kristallilapse omadused. 

Elu mõtte leidmine ja hoidmine

Kõik läheb hästi kui kõnnid enda südame teed ja elad selle järgi, mis süda sulle ütleb.

Mured ja ebakõlad tekivad siis kui keeldud enda südant kuulamast, siis hakkad sa ekslema ja tunned valu või kurbust.

Süda on sinu kui eluränduri teekaart, juhatamaks sind õiges suunas. Kui keeldud südamesse ei vaatamast, siis ei näe sa ka juhatavat kaarti ja võid kergelt astuda rajale, mis toob sulle muret, kannatusi ja pisaraid.

Miks ma tunnen hingevalu

Mõtle hetkeks ajale, kui sa olid alles väike laps, sest just see on aeg, kus sa oled kaotanud kõige enam enda hingeenergiat ehk hingeosakesi. Kui keegi on teinud sulle haiget ja sa pole tulnud sellega toime, siis oled jätnud endast maha suurema või väiksema hulga energiat. Jättes maha neid osakesi on jäänud sinu hingeenergiasse augud, mida võib nimetada hingehaavadeks. Need on kohad, läbi mille sa tunned hingevalu ja läbi mille sa tunned, et inimesed on sulle haiget teinud ja läbi mille sa ise oled teistele haiget teinud. Need on kohad, mis pole ühenduses amastusega ja mis loovad sinu ellu disharmooniat ja külma jäist tunnet. Energeetiliselt vaadatuna on see nagu väike pisarates laps, kes on kaotanud ära oma ema ja isa. Kõige enam neid hingelisi haavu on tekitanud sulle sinu kõige lähemad inimesed, need inimesed, kes olid sulle esimese seitsme eluaasta jooksul kõige lähemal. Tavaliselt on nendeks sinu enda ema ja isa, õed ja vennad, vanaemad ja vanaisad, samuti lasteaiaõpetajad, kui sa oled käinud lasteaias.