ÕNN OLED SINA!

Õnn pole midagi, mida sa saaksid otsida või leida. Õnn pole ka midagi, mida keegi teine sinust väljaspool saaks sulle anda või kinkida. Sellisel viisil see lihtsalt pole võimalik. Nii pole Looja maailma ette näinud.

Kellegi teiste sõnadest, tegudest või välistest sündmustest ei saa sõltuda õnn. Ja kui sõltub, siis pole ta tõeline.
Teine saab toetada, täiendada, kinkida meeldivaid tundeid, aga mitte õnnelikuks teha.
 
Õnn on sinu enda juures. Algusest peale pole see kunagi teistmoodi olnudki. Ta on seisnud truult sinu kõrval sind kordagi mahajätmata ja sind kordagi hülgamata.
 
Lihtsalt kui oled läinud õnne otsima kaugele, pole sa märganud tema kohalolu, sest sind ennast pole kodus olnud.
 
Õnn on hingeline seisund, mis kiirgab välja sinu südamest. Õnne rütm on aeglane, tema ei kiirusta ega rabele. Kui lubad tal avaneda ja annad selleks võimaluse, siis näed kuidas kõik väline sinu ümber ja sinu elus muutub.
 
Kui mõelda sünnipäeva päeval õnne soovimisele, siis kas pole maailm kummaline? Inimesed kellel endal õnne pole soovivad seda teisele. Hea kui seal juures mõeldakse häid tundeid ja mõtteid ja südames selle inimese jaoks kohal ollakse. Aga kui ka seda pole, siis mis on selliste sõnade hind?
 
Igal ühel oleks vaja sellele mõelda, et elust rohkem aru saada. Kui sul pole näiteks arvel piisavalt raha, siis kas on sul sealt midagi anda? Või annad miinusesse välja? Mõtle selle peale.
 
Sõnad on vaja ühendada tunnetega. Öelda sõnu, mille taga on ka tõeline tunne. Nii saab sinust tõeline andja ja maailm annab sulle sellisel viisil antu alati mitmekordselt tagasi. Tekib tugev energiaring. Nii oskab õnnelik inimene, inimene kes on iseendaga kontaktis.
 
Õnnelik inimene ei pea koguaeg naeratama, ta võib olla ka kurb ja väljendada ausalt oma tundeid, soove, sest ta on elus inimene.
 
Kuid mingi sügav seisund temast kiirgab välja ka rasketel hetkedel ja ta saavutab igas olukorras kiiresti harmoonia ja tasakaalu, sest õnn ja armastus toetavad teda. Ta on nende poolt väljavalitud, sest on kohal omas hingekodus.
Astu kontakti iseendaga ja enda tunnetega. Lõpetada väljapoole suunatud õnneotsingud ja sukeldu sügavale enda sisse. Need saavad olema üllatavalt kaunid maailmad, mis sa sealt leiad.
 
Sellise seisundi saavutanud inimese juures tahavad ka teised olla, teda puudutada, temaga rääkida, sest harmooniline energia, mis tema juuresolekul ruumi täidab võib aidata ka temaga koos viibivatel inimestel meenutada algset tõde ja avada süda õnnele ja armastusele.
 
Armastusega,
Diana

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga