Kaugseansid

21.08 Kaugtervendus- KÜLLUSE LOOMINE

 

ARMAS OSALEJA! SEEKORDNE KAUGTERVENDUS ON PÜHENDATUD KÜLLUSE LOOMISELE, AGA KA MUUDE SINU JAOKS OLULISTE TEEMADE TERVENDAMISELE.

Teema märkisin kanalduse järgi, mis Jumalik valgus edastas praeguste tugevate energiavoogude kohta, tervendusseanss iseenesest on aga avatud kõigi teemade lahendamiseks, tervendamiseks ja Jumaliku valgusega olukorda või suhtesse armastuse sissetoomiseks.

 

Käesolev tervendusseanss toimub kaugtervendusena kus Jumalikud kaunid energiad voolavad sisse sinu ellu, tunnetesse, suhetesse ja kõigesse sinna kus sa vajad abi, armastust ning tuge. Jumalik Looja valgus on tugevaim tervendav jõud.

 

SEANSS KOOSNEB KOLMEST OSAST. Täpsemalt saad lugeda allpool. Esimene osa on helgete ja kauniste energiatega ühenduse loomine ja Emakese Maa aitamine, teine osa on seansi intensiivne osa kus toimub Jumaliku tervendava energia voolamine ning tervenemine ja kolmas osa on tasakaalustumine Jumalikus energias.

 

SÕNUM JUMALIKULT VALGUSELT SELLEKS SEANSIKS

 

Oled sa ikka veel ennast avastanud mõtetelt, et midagi on puudu või tundnud ebausku seoses soovitu kohalejõudmisega? Need kahtlemised ja soovitu eiramine pole hea, aga nüüd on sulle tulemas olenemata sellest rõõmusõnumid, sest energiad eetris ja Jumaliku energia kaunis vool aitab praegusel perioodil eriti intensiivselt just tervendada puudusega seotud tundeid ja teisi külluse mitteuskumisega seoses negatiivseid kogemusi. Sa võid tunda seda kaunist voolamist otsekui lainetena, mis jõuavad sinuni ja sind läbides tekitavad sulle kaunid tunded ning sa hakkad uskuma, et küllusel sinu elus pole tõepoolest piire. Sa mõistad, et kõike on küllaga ja sa võid tunnete tasandil kogeda läbi kuidas soovitu on juba sinuni jõudnud. Sest tegelikult ta ongi, eeter tasandil on juba valminud kavand, oodates õiget hetke kehasse saabumiseks. Ning see aeg tuleb peagi, enam pole vaja kaua oodata.

Tagantjärgi vaadates sa aga mõistad, et senine ootamine on olnud vajalik, sest kiirustades oleksid sa teadmatusest mingeid energiaid lihtsalt eiranud või sulle olulisele inimesele haiget teinud. Nüüd on aga kõik teistmoodi, sinus on mõistmine ja oskus õieti tegutseda ning enam pole takistused vajalikud. Ja paljud valgustöötajad koos on praegu seda enda eludes läbimas, on aeg kus paljudele nende tunnete ja mõttetöö kaunid viljad kohale jõuavad ja seda ka läbi uue sündimise sinu ellu, mõnel teist võib see tähendada ka uut pereliiget, mõnel teisele aga uue olulise projekti võimalust või uut sõpra. Ning teie seas on ka neid kes võtavad vastu kõik korraga- kauni kodu, armsama, lapse sünni, uued sõbrad, armastatud töö ja midagi veel. Ja võimalik, et see midagi veel on palju kaunim kui sa unistada oled julgenud ning see on just tänu praegustele toetavatele energiatele. Need energiad toetavad kõige kehastumist ja lisavad omalt poolt juurde helget ja kaunist.

Nüüd on aeg käes. Jumalik valgus valab sind veel üle kauni õnnistava valgusega, sa võid tunda kuidas see õnnis valgus siseneb sinu sisse, sinu ellu ja puudutab ka sulle armsaid inimesi. On aeg käes usaldada! Kõik on tegelikult hästi, sa oled hoitud!

 

 

 

SEANSI AJAL
– Jumaliku valguse õnnistav voolamine
– Energiaosakeste tervendamine külluse teemadega seoses
– Individuaalse loo tervendamine, just see, mida sinu hing hetkel vajab. Mõtle sellele, mida soovid ja vajad ning sinna siseneb sisse Jumalik kaunis tervendav energia, tuues kaasa õnnistuse ja trevenduse
– Mõnele teist saabuvad energiavoo voolamise ajal ka isiklikud sõnumid või tulevad need kolme päeva jooksul läbis selge unenäo või mõne inimingli.
– Tasakaalustamine

 

VEEL TÄPSEMALT!
ESIMENE OSA
Selles osas on oluline mõelda headest ja helgetest asjadest. Võid mõelda lastest ja lastelastest ja teistest inimestest keda sa armastad. Võid mõelda ka kaunitest hetkedest oma elus, lapsepõlvest, meenutades vaid helget ja head. Samuti on soovitav mõelda kuidas kõigil on hea, kõik pered ja lapsed on õnnelikud ja seda kuidas inimeste südametes on rahu ja armastus, olles leidnud tõe ja armastuse see tekib.
Meenuta lihtsalt head, pingsalt pole vaja mõelda. Oluline, et sinus sünniksid selle seansi osa juures kaunid tunded, mis aitavad tõsta sinu seisundit edasiseks tervendava energia vastuvõtmiseks. (Selleks, et võtta vastu palju head, peab ka sinus olema sarnase sageduse kübe, et mõista ja vastu võtta)
Lisaks annab ühiselt kaunist ja helgest mõtlemine igaühele eraldi energiat juurde, ühine mõte võimendab iga indiviidi eraldi seisvat kogemust, Jumaliku info mõistmist ja sõnumite vastuvõtmist sinu jaoks.
Ja see on ka oluline maa aitamiseks ja nende hingede aitamiseks kes väga vajavad armastust, aga ise seda veel leida ei oska. Maad aidates ja kõigest kauneid pilte luues aitad sa ka Jumalale rõõmu tuua.
Selle osa kestvus on umbes 5-10 minutit, lähtuvalt energiatest ja sisetundest, mis sind seansi ajal juhib.

TEINE OSA
See on täiesti sinu aeg. Aeg avada oma Jumalik mina ja tõusta ingli tiivul kõrgemale.
Siin osas saad tegeleda mõne sinu jaoks olulise küsimusega, mure lahendamisega või tervise tagasisaamisega.
Siin osas voolab Jumalik tervendav energia sinusse eriti intensiivselt. Valgustades ja tervendades sind.
Teema kuhu vajad selgust ja tervendava energia sisse voolamist võid valida lähtuvalt hetke olukorrast sinu elus, aga allpool on ka kanaldus praeguste energiate kohta, mis Jumalik puhas energiad on meile toetuseks andnud ja mis võib anda sulle olulise niidiotsa. Selle seanssi suur teema on ARMASTUSEENERGIA.
See osa kestab 20-45 minutit. Jälle usalda enda sisetunnet ja energiaid, mida sa seansi ajal tunned.

KOLMAS OSA
Kolmandas osas toimub sinu energiaosakeste tasakaalustumine. Võid tunda kerget surinat kehas, sügavat lõõgastusseisundit ja rahu tunnet. Küsimusi ja muresid justkui pole enam sinu jaoks olemas, sinu hinges on vaid headus ja Jumalik helge rahuseisund.
See osa kestab 10 min- 1 tund. Vahel isegi mitu päeva peale seanssi.

 

MIDA SA SEANSI AJAL VÕID TUNDA
Jumalik tervendav valgus voolab sinu energeetilisse ja ka füüsilisse ruumi. Sa võid tunda kuidas see sind puudutab. Sul võivad vallanduda kaunid tunded või isegi pisarad voolama hakata. Mõnel vallandub see ka mõne erksa pildina minevikust või tulevikust või selge unenäona (üldjuhul) kolme ööpäeva jooksul.

Mõni teine otseselt ei koge midagi, aga sellegipoolest peagi avastab, et soovitud teema on tervenenud.

 

ETTEVALMISTUSED SEANSIKS ON SOOVITUSLIKUD JA SINU SISETUNDE KÜSIMUS. Võimalusel soovitan teha kõik ettevalmistused, eriti algajad, aga kui sul selleks võimalust(aega) pole, siis on soovitav teha vähemalt kaks viimast.
(Tervendus toimub ka ilma, aga see kõik võimendab energiate voolamist ja aitab sind)
1. Hea on enne senassi ennast allikaveega (omab tugevamat mõju) või lihtsalt vee all pesta.
2. Tasakaalustamisele seansi lõpus aitab kaasa ka kui sinu toad või koht kus viibid on korras. Võid pesta ka eelneval või samal päeval põrandad õrna soolaveega
3. Tuuluta toad, avades aknad. Soovi korral võid süüdata seansi ajaks ka küünla
4. Vahetult enne seanssi lõdvesta enda keha täielikult, tundes kuidas iga hingetõmbega pinged sinu kehast vabanevad. Mõnel läheb see ettevalmistus mõne sekundiga, teine vajab kauem aega
5. Puhasta energeetiliselt koht kus viibid. Selleks keskendu enda Jumalikule minale. Tunneta kuidas sa kiirgad valgust ja läbi sinu hakkab voolama Jumalik tervendav valgus, täites kogu toa kus viibid ning lahustades kogu tumeda ja negatiivse energia.

 

VASTUVÕTMISE ALUSTAMINE JA MUU OLULINE INFO
1.Vali mugav koht, kus sind ei segata ning kus sul on soe, turvaline ja hea olla. Väga hea on võimalusel seanss vastu võtta looduses või koduhoovis, loodus rahustab sinu meele ja valmistab sind ette Jumalikku ruumi sisenemiseks
2. Koha seansile tagab eelnev kokkulepe seanssi korraldajaga või fb ennast osaliseks märkimine. Kui märgid fb ennast osalejaks, siis korraldajale sellest eraldi teada pole vaja anda, oled siis juba meie tervendavas ühises ruumis. Korraldajale saadaga vajadusel kirjutada fb postkasti või diana.toomla@gmail.com
3. Palvet-taotlus pole vaja ühinemiseks teha, et seansi energiatega ühineda, sest Jumalik valgus teab, et sa oled ettevalmistavas ruumis ootel ja näeb ning kuuleb sinu mõtteid-tundeid kui alustad vastuvõtmist ja seda isegi siis kui võtad seansi vastu hiljem (ööpäeva jooksul)
4. Seansi algust võid tajuda õrnemana ja siis energia üha tugevneb. Edasi hakkab Jumalik tervendav valgus järjest intensiivsemalt voolama. Luba lihtsalt sellel imelisel voolamisel kesta. Mõtted peaksid hajuma, aga kui siiski tunned, et alguses läheb mõte ekslema kujuta enda sisse voolama Jumalikku valgust, keskendudes valgusele sinu sisemuses ja mõtted kaovad.
Mõni teist aga osaleb ka ise intensiivselt seansi loomisel, tervendades koos Jumaliku allikaga ennast ja teisi.
5. Vahepeal peaks jääma ka ruumi mõelda nendele asjadele, mis tervendust vajavad ja sa ehk isegi tunned kuidas samal ajal tervendav energia ning Jumalik taasharmoonia sinna sisse voolavad. Kuid kui oled täielikult ära mõtete vabas olekus, siis ongi see hetkel parim tervenduse vastuvõtmise olek, usalda protsessi.

 

REGISTREERIMINE
Registreerida saad liitudes üritusega. Samuti on registreeritud kõik need kes teevad energiapanuse seansi eest enne senassi. Sellest eraldi mulle kirja teel teada pole vaja anda. Kui sa aga avalikult registreerida ei soovi saad kirjutada korraldajale diana.toomla@gmail.com või fb postkasti

KOHT
Seanss toimub kaugseansina, mille saad läbida omas kodus, looduses või mujal sinu jaoks meeldivas kohas.

 

SEANSI AEG
Kuupäev 21.08.21, kell 22.00- 23.00
Võid seansi vastu võtta ka hiljem kuni ööpäeva jooksul. Kui võtad seansi vastu hiljem, siis võid selleks teha eraldi taotluse. Aga minu kogemus on näidanud, et Jumalik valgus näeb ja teab, et sa osaled hiljem ja senasi energiad kantakse sulle täpselt õigel ajal üle.
Taotluse näide kui soovid teha: Armas Jumalik valgus võtan registreeritud tervenduse energiad vastu (sobiv aeg). Ma tänan sind tervenduse eest. Olen sinu tütar/poeg ja loon koos sinuga tervemat ja kaunimat maailma.

 

ENERGIAPANUS SEANSI EEST
Energiapanus seansi kanaldamise ja maisesse vormi toomise eest vali enda südametundest ja võimalusest lähtuv, oluline, et hinge jääb peale seda hea tunne.
Energiapanuse saad teha: SEB: D Salong EE341010220228796225 Selgitus: kaugtervendus
Kõik jagatu tulgu sulle mitmekordselt armastuse, külluse ja tervisena sinu ellu tagasi. Just sellena, mida sa hinges kõige enam vajad ja mis sind õnnelikuks teeb.

 

Ja kui sa oled nüüd siin ruumis ja tunned südames head tunnet, siis on see kaugtervendus sulle.

Armastus ja Jumalik valgus olgu alati koos sinuga, hoides sind ja sulle armsaid inimesi!
Armastusega,
Diana

PS: Oled oodatud ka septembris alustavale MAATARKADE TERAPEUDIKOOLITUSELE (Tallinn) https://fb.me/e/CFf6Esio
Ja novembris teie soovil ja inglite juhatusel tuleb uuesti ka INGLITERAPEUTIDE KURSUS (info peagi või küsi diana.toomla@gmail.com)

 

REGISTREERUMINE

Kontakt

Diana Toomla

diana.toomla@gmail.com

Diana sünnipäev