Kaugseansid

 

PALVEID osalejate eest loen tavaliselt natuke hiljem kui seansi aeg, mil toimub tervendava Jumaliku energia voolamine.
Kas samal õhtul või järgmisel päeval. Peaksid seda tundma sooja tundena sinu südames.

KANALDUS SELLEKS SEANSIKS
Praegu on kõikjal suured muutuste energiad. Aeg kus midagi vana hakkab lõppema, aga uus pole veel päris kohale jõudnud. See on ülemineku aeg ja seda nii suures plaanis kui indiviiditi eraldi. Igaüks, kes vähegi on avatud tundma tunneb seda. Ja neid kes veel ei ole valmis tundma on vaja aidata. See on aeg koos minna, aeg kus tugevamad saavad võtta nõrgematel käest. Praegune aeg on tulnud ka näitama, et üheskoos oleme tugevamad ja see, kes praegu veel näib nõrgem ja tugevam võib juba homme leida endas varjul olnud jõuvarud, ärgata ja omakorda sinule abikäe sirutada..
Üleminekul on vajalik usaldamine ja isegi kui sa teisele poole kallast minevat silda veel ei näe, tuleb sul sellegipoolest sellele astuda. Muud võimalust lihtsalt enam pole.
Sina oled uue tee looja, sellepärast ei saa keegi sulle ka öelda kuhu see sind täpselt viib. Kindel on aga see, et energia ja vibratsioon on muutumas ja kisub maagilise kiirusega igat hinge endaga ühinema.
Ja on ääretult oluline, et sa tegelikult juba oled sellel teekinnal ,teel mis viib välja pikasest pimedusest ja kingib sulle õnne ning armastuse. See on kaotatud külluse tagasisaamine, armastuse taasleidmine ja enda Jumaliku olemuse vastuvõtmine.

TEEMA SELLEKS SEANSIKS
Võid võtta tervenemise teema kanaldusest, aga võid ka valida muu teema (allpool) või lubada lihtsalt Jumalikul õnnistaval valgusel voolata sinna kuhu sa vajad.
Jumalik valgus teab, mis vajab valguse sissetoomist.

TERVENDUSSEANSIST
Jumalikust allikast valgus ja tervendav energia on igale inimesele kättesaadav. Kõik inimesed peaksid elama õnnelikult, olema terved, rõõmsad ning elama külluses ja armastuses.
Kui see aga nii pole, siis on millegipärast mingis osas takerdunud selle õndsa tervendava energia voolamine. Energia voolamine, mis on tegelikult algusest peale sinuga taasühendust otsinud. Ja see kaotus võib olla seotud sinu enda tunnete või uskumustega või keskkonnaga kus sa elad.
Aga iga kord kui sa tunned igatsust, siis igatsed sa tegelikult seda sama kaotatud ühendust, saamata aru, et sa oled osake sellest kõikvõimsast tervikust. Oluline on see voolamine, armastus ja õnn tagasi saada. tervendusseansid aitavad sind selles. Tervendav kaugseanss Jumaliku õndsa energia voolamisega toimub 2-4 korda kuus. Osalejate eest loen ka palveid, mis kiirendab tervenemisprotsessi veelgi. Seansi ajal toimub Jumaliku tervendava õnnistuse voolamine terve seansi ajal. Mis tähendab seda, et valgus ja tervendav energia voolavad just sinna kuhu sa hetkel vajad.

SOOVI KORRAL SAAD KA VALIDA FOKUSEERITUD LISATEEMA
Milleks tee taotlus või kirjuta mulle kui ise veel kardad taotlust sõnastada. Lisateema on tihti seotud süsteemis ülevalolevate toetavate energiatega ( loe seansi kanaldust) aga võid valida ka muu teema.

TAOTLUSE NÄIDE
Armas Jumalik valgus. Ma taotlen, et tervendusseanssi ajal leiaks tervenduse (just see kindel teema… ütle teema , näiteks mahajäätuse tervendamine või hirmust vabanemine jne). Tänan sind. Sinu vägi on kõikvõimas ja olen sinu kaaslooja, sinu armas (poeg või tütar). Aitäh koosloomise eest! Taotlus tee vahetult enne seanssi, aga võib ka registreerimise hetkel. Ja soovitav on taotlus sõnastada häälega, nii kuulevad seda kõik sinu meeled ja see jõuab ka otse eetrisse (eetertasand).

TEEMA NÄITED
1. Armastus. (armastussuhted, murtud südame tervendamine, maha jäätuse tunde tervendamine, petetu tunde tervendamine, hingesugulase leidmine ehk suhte loomine hingelt lähedasega)
2. Küllus (rahamured, puudus kodust, puudus hingelisest küllusest jne)
3. Võimed (näiteks keeleoskuse arendamine, selgeltnägemisvõime, maarohtude mõistmine,
4. Tervis (mingi kindla haiguse tervendamine sul või sinu lapsel)
5. Loomine (millegi uue üles ehitamine )
6. Muu teema. (Sõnasta see julgelt oma sõnadega taotluse sisse)Soovitan taotlus ise teha, aga kui keegi kes on algaja tõesti ei julge, siis kirjutada julgelt mulle ja teen seda tema eest. Kuid ise tehes oled sa täielikult 100 % ise looja ja see energia on väga oluline kätte saada, et ühel hetkel mitte enam väliseid seansse vajada vaid ise Jumaliku valgusega võimas kontakt kätte saada. Kui aga mingit kindlat teemat hingel pole, siis võid terve seansi jooksul lubada lihtsalt Jumalikul õndsal valgusel voolata ja juhtuda võivad imed ja terveneda asjad ja olukorrad, mis sul isegi meeles polnud või mida ise pähe ei tulnud küsidagi kuid on sinu ammune unistus ja hinge soov. Võid mõelda oma probleemile, hirmule, haigusele, murekohale, situatsioonile, puudusele jne ja sa tunned kuidas Jumalik tervendav energia sinna sisse voolab. Minu palve Jumalikule valgusele on, et sellele seansile jõuaksid hinged, kes on valmis viibima Jumalikus energias ja tegema koostööd iseenda hinge tervendamiseks. Ja saagu nii. Ning iga hing kes viibib siin selles energias leiaks õnnistuse ja rahu enda südamesse.

SEANSI AJAL
Jumalik tervendav valgus voolab sinu energeetilisse, aga ka füüsilisse ruumi. Sa võid tunda kuidas see sinu energiat puudutab. Võivad vallanduda kaunid tunded või isegi pisarad voolama hakata. Mõnel vallandub see ka mõne erksa pildina minevikust või tulevikust.

ETTEVALMISTUSED SEANSIKS
Seansi ajaks võib teha ka ettevalmistused, mis toetavad seanssi, aga sa võid need ka tegemata jätta ja lihtsalt seanssi alustada. Ettevalmistused on toetavad ja sinu füüsilist eeter ruumi ettevalmistavad, aga kui sa neid ei tee kandub tervendav energia sulle ikkagi üle, tuues õnne, küllust ja armastust. Seega lähtu sinu sisetundest, Jumalikust osast sügaval sinu sees.
Esimene ettevalmistus- füüsilise ruumi puhastamine. Pese põrandad ja korrasta toad.
Teine ettevalmistus- süüta põlema mõned küünlad ja ava aken värske õhu sisenemiseks
Kolmas ettevalmistus- lõdvesta oma keha täielikult, tundes kuidas iga hingetõmbega pinged sinu kehast vabanevad.

VASTUVÕTMISEALUSTAMINE
1.Vali mugav koht, kus sind ei segata ning kus sul on soe, turvaline ja hea olla. Väga hea on võimalusel seanss vastu võtta looduses, sel juhul pole küünaltvajalik põlema panna, loodus ise rahustab sinu meele ja valmistab sind etteJumalikku ruumi sisenemiseks.
2. Koha ettevalmistavasse ruumi tagab eelnev kokkulepe seanssi korraldajaga või fb ennast osaliseks märkimine. Kui märgid fb ennast osalejaks, siis korraldajale sellest eraldi teada pole vaja anda, oled siis juba ruumis. Korraldajale saadaga vajadusel kirjutada fb postkasti või diana.toomla@gmail.com
3. Palvet-taotlus pole vaja eraldi ühinemiseks teha, et seansi energiategaühineda, sest Jumalik valgus teab, et sa oled ettevalmistavas ruumis ootel ja näeb ning kuuleb sinu mõtteid kui alustad vastuvõtmist.
4. Seansi algust võid tajuda õrnemana ja siis energia üha tugevneb. Edasi hakkab Jumalik tervendav valgus järjest intensiivsemalt voolama. Lubalihtsalt sellel imelisel voolamisel kesta. Mõtted peaksid hajuma, aga kui siiski tunned, et alguses läheb mõte ekslema kujuta enda sisse voolamas Jumalikku valgust, keskendudes valgusele sinu sisemuses mõtted kaovad.
5. Vahepeal peaks jääma ka ruumi mõelda nendele asjadele, mis tervendust vajavad ja sa ehk isegi tunned kuidas samal ajal tervendav energia ning Jumalik taasharmoonia sinna sisse voolavad. Kuid kui oled täielikult ära mõtete vabas olekus, siis ongi see hetkel parim tervenduse vastuvõtmise olek, usalda protsessi.

REGISTREERIMINE
Registreerida saad liitudes üritusega. Samuti on registreeritud kõik need kesteevad energiapanuse seansi eest enne senassi. Sellest eraldi mulle kirja teelteada pole vaja anda. Kui sa aga avalikult registreerida ei soovi saadkirjutada korraldajale fb postkasti või diana.toomla@gmail.com

KOHT
Seanss toimub kaugseansina, mille saad läbida omas kodus, looduses või mujalsulle sobivas kohas.

SEANSI AEG
Kuupäev 23.01.21, kell 15.00 vastuvõtmiseks. Kui võtad seansi vastu hiljem kuni ööpäeva jooksul, siis tee selleks lisataotlus.

Taotlus: Armas Jumalik valgus võtan registreeritud kaugseansi energiad vastu (sobiv aeg) Ja energiad hoitakse sinu jaoks Jumalikus ruumis ning nad alustavad voolamist kui sa oled valmis vastu võtma. Saad seda teha käesoleva päeva jooksul.
PS: palvete lugemine osalejate eest toimub sama päeva õhtul hiljem või järgmisel päeval.Jumalik puhas valgus on sind hoidmas ja toetamas terve seansi ajal.

ENERGIAVAHETUS
Energiapanus seansi kanaldamise ja maisesse vormi toomise eest vali enda südametundest ja võimalusest lähtuvalt, oluline, et hinge jääb peale seda heatunne. Energiapanuse seansil vahendatud energia eest saad kanda:
SEB: D Salong, EE341010220228796225 Selgitus: kaugseanss

Kõik jagatu tulgu sulle mitmekordselt armastuse, külluse ja tervisena sinu enda ellu tagasi. Just sellena, mida sa hinges kõige enam vajad.

.Ja kui sa oled nüüd siin ruumis ja tunned südames head tunnet, siis on see kaugtervendus sulle.

Jumalikku õndsust ja tervendava valguse jätkuvat voolamist!
Armastusega,
Diana

REGISTREERUMINE

Kontakt

Diana Toomla

diana.toomla@gmail.com

Diana sünnipäev