Kaugseansid

24.07 KAUGTERVENDUS

Armas osaleja! Käesolev tervendusseanss toimub kaugtervendusena kus Jumalikud energiad vahendavad sulle tervendavat energiat lahenemiseks, tervenemiseks ja mõistmiseks.
Saagu see seanss tooma sinu teadvusesse ja eluteele armastuse kaunist valgust ning puudutagu sinust välja kiirgav valgus ka kõiki sinu jaoks armsaid inimesi.
Kaugseanss koosneb kolmest osast. Esimene osa on helgete ja kauniste energiatega ühenduse loomine ja maa aitamine, teine osa on seansi intensiivne osa kus toimub sulle Jumaliku tervendava energia voolamine ning kolmas osa on tasakaalustamine.
ESIMENE OSA
Selles osas on oluline mõelda headest ja helgetest asjadest. Võid mõelda lastest ja lastelastest ja teistest inimestest keda sa armastad. Võid mõelda ka kaunitest hetkedest oma elus, meenutades vaid helget ja head. Samuti on soovitav mõelda kuidas kõigil on hea, kõik pered ja lapsed on õnnelikud ja seda kuidas inimeste südametes on rahu ja armastus, olles leidnud tõe ja armastuse see tekib.
Meenuta lihtsalt head, pingsalt pole vaja mõelda. Oluline, et sinus sünniksid selle seansi osa juures kaunid tunded, mis aitavad tõsta sinu seisundit edasiseks tervendava energia vastuvõtmiseks. (Selleks, et võtta vastu palju head, peab ka sinus olema sarnase sageduse kübe, et mõista ja vastu võtta)
Lisaks annab ühiselt kaunist ja helgest mõtlemine igaühele eraldi energiat juurde, ühine mõte võimendab iga indiviidi eraldi seisvat kogemust, Jumaliku info mõistmist ja sõnumite vastuvõtmist sinu jaoks.
Ja see on ka oluline maa aitamiseks ja nende hingede aitamiseks kes väga vajavad armastust, aga ise seda veel leida ei oska. Maad aidates ja kõigest kauneid pilte luues aitad sa ka neid.
Selle osa kestvus on umbes 5-10 minutit, lähtuvalt energiatest ja sisetundest, mis sind seansi ajal juhib.
TEINE OSA
See on täiesti sinu aeg. Aeg avada oma Jumalik mina ja tõusta ingli tiivul kõrgemale.
Siin osas saad tegeleda mõne sinu jaoks olulise küsimusega, mure lahendamisega või tervise tagasisaamisega.
Siin osas voolab Jumalik tervendav energia sinusse eriti intensiivselt. Valgustades ja tervendades sind.
Teema kuhu vajad selgust ja tervendava energia sisse voolamist võid valida lähtuvalt hetke olukorrast sinu elus, aga allpool on ka kanaldus praeguste energiate kohta, mis Jumalik puhas energiad on meile toetuseks andnud ja mis võib anda sulle olulise niidiotsa.
See osa kestab 20-45 minutit. Jälle usalda enda sisetunnet ja energiaid, mida sa seansi ajal tunned.
KOLMAS OSA
Kolmandas osas toimub sinu energiaosakeste tasakaalustumine. Võid tunda kerget surinat kehas, sügavat lõõgastusseisundit ja rahu tunnet. Küsimusi ja muresid justkui pole enam sinu jaoks olemas, sinu hinges on vaid headus ja Jumalik helge rahuseisund.
See osa kestab 10 min- 1 tund. Vahel isegi mitu päeva peale seanssi.
SEANSIST TÄPSEMALT
Toimub Jumaliku tervendava energia vahendamine just nendesse teemadesse, mis on hetkel õhus ja sinu jaoks olulised. See seanss aitab sul ennast ja sinu perekonnalugu tervendada, luua kaunim tulevik sinu ja sinu laste jaoks.
Jumalik tervendav valgus voolab sinu energeetilisse ja ka füüsilisse ruumi. Sa võid tunda kuidas see sind puudutab. Sul võivad vallanduda kaunid tunded või isegi pisarad voolama hakata. Mõnel vallandub see ka mõne erksa pildina minevikust või tulevikust või selge unenäona (üldjuhul) kolme ööpäeva jooksul.
ETTEVALMISTUSED SEANSIKS
Võimalusel tee kõik ettevalmistused, aga kui sul selleks võimalust(aega) pole, siis on soovitav teha vähemalt kaks viimast.
(Tervendus toimub ka ilma, aga see kõik võimendab energiate voolamist ja aitab sind)
1. Hea on enne senassi ennast allikaveega (omab tugevamat mõju) või lihtsalt vee all pesta.
2. Tasakaalustamisele seansi lõpus aitab kaasa ka kui sinu toad või koht kus viibid on korras. Võid pesta ka eelneval või samal päeval põrandad
3. Tuuluta toad, avades aknad. Soovi korral võid süüdata seansi ajaks ka küünla
4. Vahetult enne seanssi lõdvesta enda keha täielikult, tundes kuidas iga hingetõmbega pinged sinu kehast vabanevad. Mõnel läheb see ettevalmistus mõne sekundiga, teine vajab kauem aega
5. Puhasta energeetiliselt koht kus viibid. Selleks keskendu enda Jumalikule minale. Tunneta kuidas sa kiirgad valgust ja läbi sinu hakkab voolama Jumalik tervendav valgus, täites kogu toa kus viibid ning lahustades kogu tumeda ja negatiivse energia.
VASTUVÕTMISE ALUSTAMINE JA MUU OLULINE INFO
1.Vali mugav koht, kus sind ei segata ning kus sul on soe, turvaline ja hea olla. Väga hea on võimalusel seanss vastu võtta looduses või koduhoovis, loodus rahustab sinu meele ja valmistab sind ette Jumalikku ruumi sisenemiseks
2. Koha seansile tagab eelnev kokkulepe seanssi korraldajaga või fb ennast osaliseks märkimine. Kui märgid fb ennast osalejaks, siis korraldajale sellest eraldi teada pole vaja anda, oled siis juba meie tervendavas ühises ruumis. Korraldajale saadaga vajadusel kirjutada fb postkasti või diana.toomla@gmail.com
3. Palvet-taotlus pole vaja ühinemiseks teha, et seansi energiatega ühineda, sest Jumalik valgus teab, et sa oled ettevalmistavas ruumis ootel ja näeb ning kuuleb sinu mõtteid-tundeid kui alustad vastuvõtmist ja seda isegi siis kui võtad seansi vastu hiljem (ööpäeva jooksul)
4. Seansi algust võid tajuda õrnemana ja siis energia üha tugevneb. Edasi hakkab Jumalik tervendav valgus järjest intensiivsemalt voolama. Luba lihtsalt sellel imelisel voolamisel kesta. Mõtted peaksid hajuma, aga kui siiski tunned, et alguses läheb mõte ekslema kujuta enda sisse voolama Jumalikku valgust, keskendudes valgusele sinu sisemuses ja mõtted kaovad.
Mõni teist aga osaleb ka ise intensiivselt seansi loomisel, tervendades koos Jumaliku allikaga ennast ja teisi.
5. Vahepeal peaks jääma ka ruumi mõelda nendele asjadele, mis tervendust vajavad ja sa ehk isegi tunned kuidas samal ajal tervendav energia ning Jumalik taasharmoonia sinna sisse voolavad. Kuid kui oled täielikult ära mõtete vabas olekus, siis ongi see hetkel parim tervenduse vastuvõtmise olek, usalda protsessi.
REGISTREERIMINE
Registreerida saad liitudes üritusega. Samuti on registreeritud kõik need kes teevad energiapanuse seansi eest enne senassi. Sellest eraldi mulle kirja teel teada pole vaja anda. Kui sa aga avalikult registreerida ei soovi saad kirjutada korraldajale diana.toomla@gmail.com või fb postkasti
KOHT
Seanss toimub kaugseansina, mille saad läbida omas kodus, looduses või mujal sinu jaoks meeldivas kohas.
SEANSI AEG
Kuupäev 24.07.21, kell 15.00- 16.00
Võid seansi vastu võtta ka hiljem kuni ööpäeva jooksul. Kui võtad seansi vastu hiljem, siis võid selleks teha eraldi taotluse. Aga minu kogemus on näidanud, et Jumalik valgus näeb ja teab, et sa osaled hiljem ja senassi energiad kantakse sulle täpselt õigel ajal üle.
Taotluse näide kui soovid teha: Armas Jumalik valgus võtan registreeritud tervenduse energiad vastu (sobiv aeg). Ma tänan sind tervenduse eest. Olen sinu tütar/poeg ja loon koos sinuga tervemat ja kaunimat maailma.
ENERGIAPANUS SEANSI EEST
Energiapanus seansi kanaldamise ja maisesse vormi toomise eest vali enda südametundest ja võimalusest lähtuv, oluline, et hinge jääb peale seda hea tunne.
Energiapanuse saad teha: SEB: D Salong EE341010220228796225 Selgitus: kaugtervendus
Kõik jagatu tulgu sulle mitmekordselt armastuse, külluse ja tervisena sinu ellu tagasi. Just sellena, mida sa hinges kõige enam vajad.
KANALDUS JUMALIKULT VALGUSELT
Palju ilusat ja kaunist on sündimas. Aeg on seljataha jätta mure ja viletsus ja ärgata justkui täiesti uues maailmas. See võib sind üllatada, sest kõik sinu sees ja ümber on korraga täiesti teistmoodi, värvid on värvilisemad ja kõik inimesed võivad sulle tunduda parematena kui sa iial varem oled osanud näha ja tunda.
Teistmoodi tunnetus on ka võti praeguseks perioodiks. Ajaks kui sinu energia võib pöörata suunda tumedamalt pooluselt valgusküllasema poole. Elu koosneb vastaspoolustest ja sul on alati võimalus valida. Praegune period soosib tegema helgeid ja hinge rõõmu toovaid valikuid. See on justkui rõõmu aeg universaalses ruumis.
Jumal lõi mehe ja naise ja nad kokku sisaldavad terves universaalses ruumis olevaid energiaid, olles ise samal ajal osake Jumalast ja Jumalannast. See praegune aeg on ka oma Jumaliku olemuse vastu võtmise aeg ning aramstuse aeg. Aeg kus kõik veel lahtised otsad leiavad oma õige koha ülesse.
Ja kui sa oled nüüd siin ruumis ja tunned südames head tunnet, siis on see kaugtervendus sulle.
Armastus ja Jumalik valgus olgu alati koos sinuga, hoides sind ja sulle armsaid inimesi!
Armastusega,
Diana
PS: Oled oodatud ka septembris alustavale MAATARKADE TERAPEUDIKOOLITUSELE (Tallinn) https://fb.me/e/CFf6Esio
Ja novembris teie soovil ja inglite juhatusel tuleb uuesti ka INGLITERAPEUTIDE KURSUS (info peagi või küsi diana.toomla@gmail.com)
Võimalus on osaleda ka e kursustel:
1.JUMALIKU VALGUSEGA TERVENDAMINE
2. HINGEOSADE TAGASITOOMINE
Millest esimene õpetab Jumaliku valgusega ennast tervendama ja teine ennast tervendama läbi hingeosade tagasitoomise.

REGISTREERUMINE

Kontakt

Diana Toomla

diana.toomla@gmail.com

Diana sünnipäev