Üld ja ostutingimused

Üld ja ostutingimused

Alljärgnevalt on toodud lehekülje inglikool.ee üld ja ostutingimused. Lehekülje inglikool.ee  esindaja on D Salong OÜ.

1. Tingimused

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Hingekodu vahel e-kursuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hingekodu vahendusel e-kursuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 Hingekodu on õigustatud Hingekodu arengust lähtuvalt ja Hingekodu parema keskkonna loomisel kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje inglikool.ee  Kui Te edastasite tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Hingekodu vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. E-kursuste tellimuste sooritamine

2.1 Tellimuste sooritamiseks tuleb inglikool.ee veebikeskkonnas sooritada tellimus, lisades sobiva kursuse ostukorvi.

2.2 Tellimust täites on vaja sisestada õiged isikuandmed.

  2.3 E-kursuste eest tasumine toimub enne teenusele ligipääsemist. Peale makse sooritamist avaneb kursus sinu jaoks koheselt.

  2.3 Kursus jääb avatuks vähemalt 90 päeva alates kursuse ostust, seega on Teil soovi korral võimalik läbida sama kursust mitu korda.

3. Makseviisid

2.1 E-kursuste eest on võimalik tasuda Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank). inglikool.ee  lehekülg kasutab pangalingi maksete teostamisel Maksekeskuse teenust.

2.2 Kõik inglikool.ee lehel olevad hinnad on eurodes.

  2.3 Makse teostamine toimub väljaspool inglikool.ee keskkonda vastava panga    turvalises maksekeskkonnas.

4. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

4.1. Teil on õigus peale e-kursuse eest tasumist 14 päeva jooksul tellimus tühistada, aga seda vaid juhul kui kursust ei ole alustatud. Kursuse mitte alustamine tähendab, et kursuse veebikeskkonda ei ole sisenetud. Selleks on vaja saata kirjalik avaldus aadressile info@hingekodu.ee  Kiri peab sisaldama teie andmeid, soovitavalt põhjust, miks te kursuse tagastate ning arvelduskonto numbrit. Makstud summa tagastatakse teile hiljemalt 14 päeva jooksul teie pangakontole.

5. Muud tingimused

5.1. Kõiki inglikool.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Hingekodu ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.

5.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktid