Elu mõtte leidmine ja hoidmine

Kõik läheb hästi kui kõnnid enda südame teed ja elad selle järgi, mis süda sulle ütleb.

Mured ja ebakõlad tekivad siis kui keeldud enda südant kuulamast, siis hakkad sa ekslema ja tunned valu või kurbust.

Süda on sinu kui eluränduri teekaart, juhatamaks sind õiges suunas. Kui keeldud südamesse ei vaatamast, siis ei näe sa ka juhatavat kaarti ja võid kergelt astuda rajale, mis toob sulle muret, kannatusi ja pisaraid.

Osaliselt oled sa ise selle valinud, sest oled astunud õppeasutusse nimega Maa. Maa on elukool kuhu oled tulnud õppima ja targemaks saama. Ülesannete lahendamisel tuleb ka tavakoolis vigu ette, seega on see mõistetav ka vaimses koolis. Oluline on lihtsalt mõista, et kui oled kaotanud distsipliini, saavutanud ebapiisavaid tulemusi elukoolis, siis sul on vaja seda muuta.

On paremaid õpilasi ja halvemaid, aga juba täna võib halvemast saada parim, seega on lubamatu hukkamõist. Kõik hinged on olulised, inimelu on oluline. Kordan seda veel, et sa mõistaksid- inimelu on oluline!

Ülesanded antakse sinu ette järjest. Kui üks saab valmis, siis peagi asetatakse sinu ette uus. On ka puhkused hingetõmbamiseks, seda aega kasuta lõõgastumiseks ja uue jõu kogumiseks.

Sinu osad, kes on palju aega raisanud valel teel kõndimisele (näiteks: madalale lõbujanule, kahjulike ainete pruukimisele, teiste hukkamõistmisele, vihastamisele, trotsile, tagarääkimisele või enda salgamisele), neil on aeg ärgata valgusele ja näha juhatavat kaarti sinu südames.

On vaja lõpetada kurjuse ja pahameele väljasaatmine, sest see ei too valgust teise hinge südamesse. Pealegi on paradoks selles, et kõik, mis sa välja saadad, antakse sulle kolmekordselt tagasi. Universum on oma külluses heldekäeline. Anna seda, mida soovid saada ja sulle antakse küllaga vastu.

Kui näed kedagi teadmatusest halba tegemas, siis tea, et kõige rohkem teeb ta seda endale. Teda pole vaja karistada, sest karistuse lõi ta endale ise. Kolmekordne jõud pöördub tema poole tagasi.

Kui aga asud karistama, viha vastu saatma või tagasi tegema, siis karistatakse ka sind kolmekordse jõuga vastu, sa lihtsalt ise lood selle väe ja süsteem on saja protsendiliselt täpne. Süsteem ei eksi, see materialiseerub.

Kõike saab muuta ja lõpuks ka kõik kõrvalteed viivad kohta kuhu sa oled väga igatsenud jõuda. Sul on lihtsalt valida, kas võtta kohalejõudmiseks neli elu, neli aastat või paar kuud. Jõudes sihtpunkti (maa mõistes nagu kooli lõpp), on sul võimalik edasi astuda kõrgemasse kooli. Mida kõrgemale sa jõuad, seda enam saad juurde jõudu ja mateeria allub sulle järjest rohkem.

Sinu mõtted materialiseeruvad seda kiiremini, mida kõrgemal sa elukooli klassides oled. Ole enda mõtetega hoolikas. Paha tundega ja vihase mõttega võta endale aega, vajadusel katkesta enda varasemad plaanid, vaata endasse, mediteerida ja anna endale armastust. Kui hea tunne taastub, alles siis võid sa astuda välja ja kanda seda head energiat kõigisse inimestesse, kellega sa kohtud.

Need hea tunde osakesed on justkui seemned, mida sa saad teistesse külvata. Nad tärkavad ühel hetkel. Sul on vaja armastada neid kes on veel teadmatuses, sest see on ülesanne, mida sa tegelikult oled siia täitma tulnud. Keegi pole tulnud siia kellegile näpuga näitama, elu tõeline mõte on muus.

Olukord, mis täna tundub ületamatu on homme juba lahendatud. Lahendused on alati olemas juba enne kui ülesanne sulle antakse.

Elu mõte on armastuses, vaimse valguse maale ankurdamises ja kõrgema loomingu austamises. Eranditult on vaja austada iseenda hinge ja teise inimese hinge kes on sinu kõrval. Hinge väärtus on määratlematu ja kõik kes aitavad teisi hingi koos enda hingega tõusta on suures osas juba valinud õige raja.

Sinu inglid ja vaimsed juhendajad aitavad sind!
Teksti kirjutas koos inglite abiga Diana