Inglitelt: Jõud, mis peitub õrnuses

Me hoiame sul käest ja kutsume sind pisikesele energeetilisele õppetunnile. Luba voolama endasse see pehme ja mahe õrnuseenergia. Luba sellel veel ja veel voolata enda südamesse. Lase tal lihtsalt olla kohal, ilma kiirustamata, ilma sõnu valimata- luba tal saada iseenda lõputuks olemiseks. Luba endal lihtsalt tunda õrnust energiana. Tunne, kui mahe ja hell on energeetiline aine, millest ta koosneb. See on peaaegu see tunne, kui ema võtab esimest korda enda vastsündinud lapse rinnale, mis pilguga ta teda siis vaatab, sellele on raske inimsõnadega tunnet leida. Sama õrnalt ja hellalt saab läheneda naine ka mehele. Võttes ta igal hetkel enda energeetilisse embusesse samamoodi, kui sünniks naise ja mehe vaheline suhe igal hetkel uuesti ja sa võtaksid igal järgneval korral kohtudes mehe vastu samamoodi nagu sa võtaksid vastu väikese ilmsüüta vastsündinud lapse.

 

Sest tegelikult toimubki igal hetkel loomine ja iga kord, kui sa mõtled mehele ja iga kord, kui sa temaga oled, kõigil neil kordadel pole te enam samad, mis eelmisel korral. Tunnistage neid uuestisünde ja lubage endal armuda igal hetkel uuesti ja uuesti.
Õpetage teineteist läbi õrnuse uuesti sündima. Õrnus energiana on võti selle lubamiseks. Samuti nagu naises avanenud õrnus energiana lubab mehel laskuda sügavale sügavale naise pühadesse südameruumidesse. Ainus tingimus siin juures on see, et naisel on vaja avada mehele selle õrnuseni tee. Kui naine on seda teinud ja mees on saanud tundma neid pühasid iidseid paiku armastatud naise südames, siis ei ole tal selle naise juurest kunagi kuhugile kiiret ja ta ikka ja taas otsib võimalust, et veeta selle naisega koos ühiseid hetki. Sest see naine on õpetanud talle tundma Jumalat- tõeliselt tundma Jumalat. See naine on näidanud talle midagi, mida praegu maaimas veel väga vähesed naised meestele näidata oskavad. Järjest enam on avanejaid ja teie, kes te olete eesminejad saate tõmbama teisi sellel teel kaasa.
Veel soovime me sulle rääkida kaitsetuse energiast. Kaitsetuse energia on energia, mis avanedes mehe ja naise vahel saab toetama meest ja naist kõigil nende radadel. Avades teineteisele ennast püüdmata midagi kaitsta, püüdmata midagi varjata või näidelda ennast paremaks või halvemaks, kui sa oled. Nende energiate avanedes moodustub paari ümbere tõeliselt tugev kaitsekiht, sest sügavate ja pühade energiate avanedes moodustavad nad sulandudes omamoodi keemilise struktuuri, mis hakkab kaitsma seda ruumi, kus ta eksisteerib.
Kui naine on nii õrn ja kaitsetu, et lubab mehe juuresolekul langeda pisaratel, kui ta tunneb hingelist valu, siis tekib mehe südames kaastunne ja temas tekib soov hoida ja kaitsta seda naist. Aga ärge ajage seda segi enesehaletuse nutuga, sest selles ei ole mingit ilu ega tõde- see nutt ajab mehed teist kaugemale armsad naised. Õrnus on õilis ja püha, see on nagu sild naise ja mehe vahel, mis viib need kaks rändama kõrgema sageduse armastusesagedustesse. Selle ukse saab mehele avada vaid armastatud naine. Mehed võivad areneda vaimselt, nad võivad olla väga võimekad, aga on energiaid, mida nad tulevad ikka ja jälle teie juurde saama armsad naised. Ja üks nendest energiatest on see sama õrnust, mida me sulle praegu õpetasime. Lase see õpetus voolama iseenda sügavustesse ja võta teadmiseks, et põhiline õppetund saabub sinuni koos selle tekstiga energeetilisel kujul. Sõnad paberil on mõeldud toetamaks seda protsessi ja kinnitamaks teadlikule meelele kogetut.
Võta endale üks päev, kus sa teed kõike õrnalt ja vastupanuta. Tunneta selle energia imelist jõudu. Ja se energia saab sinus aina enam avalduma ja voolama. Nüüd võibolla sa tahad küsid, et miks ei räägi me seekord armastusest. See on sellepärast nii kallis, et paljudel teil on vaja avada mitmeid ja mitmeid energiaid enne, kui suudate läbi enda laskma voolama niipalju armastuseenergiat nagu soovite ja nagu siia ellu läbima olete tulnud. Need kõik on toetavad energiad armastusele, mis on tegelikult lihtsalt energia. Energia ilma ühegi täienduseta, selle kõige puhtamas ja ilusamas tähenduses. See on puhas energia, millele saad sina ise anda tähenduse. See energia omab palju erinevaid tasandeid, igal tasandil kasvab ta puhtamaks ja omab peenemat energiastruktuuri, kui eelmisel tasandil. Jõudes 33-ndale armastuseenergia tasandile hakkad sa armastust enda ümber tajuma energeetilise ja elektrilisena. Sa hakkad tundma seda elavat substantsi ja mitte enam ainult tundena kellegi vastu, vaid ka igapäevaselt enda ümber ja sees.
Sellise naise armastust tajub mees enda südames sooja tundena. Kui naine soojendab teda sellise taseme armstusega, siis hakkab mehel ka jahedas toas soe ja see armastus on võimeline kuumama panema terve füüsilise keha. Ja naine tunneb sama enda südames. Järjest enam saavad need kaks tunnetama teineteist, võttes isegi omadusi ja toetavaid energiaid teineteiselt üle. Kõik saab olema selles ruumis jagatud. See on tõeline andmine ja see on tõeline vastuvõtmine. Need ühendused on nüüd võimalikud teievahel kullakallid. Maa magnetväli on nii avatud ja toimuma saab veel ja veel enam imesid teie eludes. Usaldage iseendeid ja lubage nendel energiatel voolata teie sisse. Ja lubage iseendeil voolata neisse energiatesse. See on vastastikune suhtlemine vanade sõpradega, keda te teate ja tunnete väga ammustest aegadest. Nüüd hakkavad need meenutused saama selgemaks ja paljud teist saavad vastuseid küsimustele, mida neile enne ei antud.
Te olete üliväga armastatud. Sina, kes sa veel täna hommikul tõusid küsimustega võid need vastused saada nüüdpraegu. Luba veel ja veel sellel energial voolata ja luba me valame selle energia koos energeetiliste kingitustega sinu energiavälja. Kingitused saavad oleme erinevad, aga päritolu saab olema sama. Tunneta veel ja veel selle armastuse voolamist enda energiakehadesse ja enda füüsilisse kehasse. Sule hetkeks silmad ja luba meil lõpetada. Me oleme armastuses sind teenimas ja avaldame austust ja tunnustust sulle sinu töö eest. Sa tea, sa oled üliväga armastatud oma õdede ja vendade poolt, kes ootavad sind siin üleval kodus ja ometi kusagil tasandil on koguaeg ka sinuga. Armastades ja Armastusega sinu lähedased sõbrad kodust.
Kanaldanud Diana, 27.10.2013

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga