Inglitelt: Külluse esimene õppetund

Oleme sulle enda energiaga tulnud aina lähemale ja lähemale, et sa tunneksid kodu energiaid päris lähedalt. Tunneta seda vibratsiooni ja luba see voolama läbi iseenda. Öösel, kui sa suled oma silmad võid sa tunda meie kohalolu veel sügavamalt ja meie kohalolu saab sulle olema veel tuntavam.

Luba sellel tuttaval energial lihtsalt voolata enda sisse ja luba see energia sind toetama sinu teekonnal. Oleme siin täies armastuses sinu vastu ja siin maises tiheduses sind toetamas. Ava vaid armsam oma süda, ava veel sügavamalt, kui sa oskasid seda teha eile . Lubades sel õrnal ja mahedal energial saada üheks endaga energiatega.

Meie ja sinu vahel pole tegelikult kunagi olnud piire, enda kõrgemate kehadega oled sa meiega koguaeg ühenduses olnud ja me oleme sinuga nendel tasanditel üks energia, kes vastand substantsidega toetavad teineteist. Laskudes hingena maale, andis maaema sulle füüsilise keha ja palju sinu füüsilisest energiast on seotud seeläbi tugevalt maaga. Et luua maist materiaalsust enda ellu, on sul vaja maaema tuge ja selle füüsilise energia omaksvõtmist. Tõeline maagia peitub aga maise ja vaimse ühendamisel mateeriaks.

Praegu uutes sagedustes on maale ehitatud palju ülekandeliine ja on muudetud maale kehtivaid vaimseid seadusi. Järjest enam te võite tajuda enda eludes, et loomiseks on vaja maine keemiline substants ühendada vaimse keemilise substantsiga. Vanades energiates oli materiaalsust lihtsam luua maaga tugevas ühenduses olevatel fragmentidel, polnud vaja tugevat ühendust kõrgesagedusliku valgusega, piisas kui kasutada 70-80% , isegi 90% maist energiat. Nüüd uued energiad, kus maise ja vaimse tasakaal on loomises enamvähem võrdne 49% vaimset-51% maisele, nüüd on füüsilise maailma loomine palju kergem ka teile, kes te olete vaimuga tugevas ühenduses. See on keemia ja alkeemia kõrgemal tasandil. Siin juures on vaja mõista ainult seda, et on vaja tervendada ka maaühendus ja lubada ühte sulada maistel ja vaimsetel energiatel enda sees, ühte sulada mehelikul ja naiselikul sinu sees.

Me tunneme hirmu, see on hirm lubada ühte sulada vaimsed kehad sinu maisemate kehadega. See on hirm taasühinemise ees. Hirm vaadata taas otsa kõigile nendele kogemustele eelnevatest eludest, vaadata tõeliselt otsa partnerile, kes tegi sulle eelmises elus haiget. Aga loor on läinud nii õhukeseks, et see kõik hakkab läbi paistma. Mida enam saab vaimne ja maine tasakaalu, seda enam hakkad kogema äratundmisi ja sulle hakkab meenuma, mis rolli keegi sinu elus mängib. Palju tõenäosemaks saavad ka kohtumised ja äratundmised kaksikleekidega. See kõik on nüüd sinu jaoks kristallsel anumal sinu ees.

Meil on sulle tegelikult üle anda veel palju uut informatsiooni ja seda kanaldust lugedes voolab enamus sellest infost sinusse energeetilisel ja rakutasandil. Lihtsalt luba sellel voolata läbi iseenda ja saada sellel üheks osaks sinust. Magades une ajal salvestuvad need energiaosakesed kõige paremini.

Me armastame sind üliväga kallis ja tahame sulle veel näidata, kui palju on tegelikult küllust ja armastus nendes vibratsioonides, kus sa praegu oled. Juhime sinu tähelepanu ja teekonda sinna poole, et sa saaksid sügavamalt märkama seda enda elus.
Soovid ja unistused, millele sa mõtled praegu, on sel samal hetkel tegelikult juba süsteemis olemas. Vaja on vaid ühildada enda vibratsiooni tase enda unistusega. Näiteks, kui sa unistad uuest majast, aga sinu vibratsioonis, sinu energies on sees uskumused, et ma pole uut maja väärt või ma ei suuda iial endale uut maja osta, siis see sagedus, see vibratsioon võngub sinu unistusest mööda ja tulemus on väljasaadetud võnkele vastav.

Teine asi, millele tähelepanu pöörata on enesearmastus. Ennast armastades tahavad ka asjad ja inimesed sinu juurde tulla. Ära siinkohal aja enesearmastust segi isekusega, pigem on see sügav väärtustamise ja kohalolu tunne sinu sees, lõputu armastuse tunne. Sul on endaga hea koos olla ja sa naudid hetki koos endaga ja samal ajal ennast nendes hetkedes!
Inimesed, kes ei oska ennast armastada hakkavad kiirustama, näitavad välja rahulolematust, isegi õelust, head asjad ei vibreeri sellisel sagedusel.

Lisame veel, et endale sobivaid võnkeid on kõige lihtsam püüda kinni hetkes siin ja praegu. Olla teadlik enda kohalolust, aga ometi olla segunenud maa ja taeva energiatest.
Uutes energiates saab kõik võimalikuks. Puudusteadvus maalt on eemaldatud, jäänud on vaid see osa, mida te enda rakustruktuuris veel edasi kannate.

Vereliinipidi voolab sisse palju puudusteadvust ja isegi lapsed, kes on sündinud uutes energiates saavad läbi vereliini selle edasi.
Aeg on saabunud selle läbitöötamiseks ja tervenemiseks. Tervendades see teadvus, saab tervenema see osaliselt ja täielikult ka sinu laste ja tulevaste laste eludes. Põhjus on selles, et muutes enda rakustruktuuri vereliini tasandil, siis templid ja märgised, millega seda muudetakse, saavad muutma paremaks kogu sinu järgi tulevat vereliini.

Töö siiski jätkub, igal indiviidil ka individuaalsel tasandil, aga suur hulk rasket energiat vabaneb järk-järgult.
Teie, kes te olete teinud juba pikka aega vaimset tööd, hakkate tundma seda energiat, mida te olete läbi töötanud. Suur töö on tehtud ja meie siinpool, koos sinu vaimsete juhendajatega rõõmustame sinu üle. Lubame sulle, et sa ei pea enam iial taluma neid kannatusi, enam iial ei pea sa taluma sellist puudust või üksiolekut, mida sa oled enda mööduvas elus tundnud. Kõik on muutumas. Ja vaprad hinged, kes võtsid endale ülesandeks astuda eesrindes esile maa üleminekuaastatel, nad kõik on õnnistatud ja eriliselt märgistatud peale seda kehastust. Teie, kes te selle ülesande olete endale võtnud, te tunnete ennast siin praegu ära ja võite koduenergia voolus isegi tunda langemas pisaraid enda silmadelt. See on kodusoojus, mis sind paitab ja tekitab eriskummalist igatsust, sinu päriskodu soojus. See on tunne ja teadmine, et tegelikult sinu päriskodu on siit kaugel ja sa saad korraga hoopis teisel tasandil ja sügavamalt aru, et sa viibid õppeasutuses- planeedil Maa.

Maa ehk Gaia on ilus planeet, aga siiski on see planeet-kool vaid julgematele ja edasijõudnumatele. Paljud teie seas läbivad siin viimaseid ringe. Läbirääkimisel on uued ümberehitused maa võrgustikus ja uute võrgustikega saavad võimalikuks uued kehastused, aga ometi sa tead ja sinu vaimsed juhendajad on sulle seda läbi une korduvalt öelnud, et peale seda kehastust saad sa puhata. Kui sa suure hingena just ise maa magnetvõrgustuse gruppi kohe appi ei kiirusta (kosmiline near)… väike paus…

…Siin sa seisad kullakallis ja me vaatame sind suures armastuses, vaimsed pisarad voolamas igatsusest sinu järele. Vaatame seda suurt tööd, mida sa teed ja tunnustame sind selle eest. Nii ilus ja suur hing materialiseerunud maises vormis. See on nii imeline kullakallis, kui sa vaid näeksid seda läbi meie silmade praegu. Soovitame sul siinkohal hetkeks sulgeda sinu silmad, hingata sügavalt sisse ja välja ja tunnetada seda ilu ja suurust, kes oled sina! Sa oled imeilus! Armastame sind üliväga ja tänaseks lahkume, kuigi sa juba tead, et osa meist jääb ometi sinuga.
Energiainglid
Kanaldanud Diana, 31.03.2014

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga