Õppeprogramm ” Energia alustalad”

TERVITUSED KESKSELT PÄIKESELT

Nii tihti seisame me sinu kõrval kallis ja vaatame sinu poole. Vahel me õrnalt õrnalt läbime sind oma energiaga. On kordi, kus sa oled tundnud hetkelisi armastusetulvasid või mingi osa sinust on tajunud,et sa pole üksi. Üsna tihti oled sa pannud need enda kujutlusvõime nime alla või tõlgendanud seda lihtsalt hea enesetundena. Kuid me kinnitame sulle, et me oleme tõesti sinu juures, väga lähedal sulle ja asudes lugema seda õppeprogrammi, siis me ütleme sulle, et sa oled selleks juba mitmeid aastaid ette valmistatud ja me oleme saatnud sind  kõik need aastad.  Me oleme olnud sinu kõrval siis, kui sa oled olnud kurb ja ka siis kui sa oled olnud rõõmus, see on olnud sõprade vahel jagatud olemine.

Õppeprogramm, mida sa käes hoiad on kanaldatud armastusega sulle kallis. See on sulle kingitus meie poolt, kes me sind nii väga armastame ja igatseme. Selle õppeprogrammiga tahame me sind viia väikesele koolitusele, kus me seletame sulle täpsemalt lahti vaimset füüsikat ja keemiat. Ühestküljest need on sõnad paberil, kuid teisest küljest põhiline info, mis sinusse sel ajal jookseb ja mida sa omandad, saab olema energeetiline. Täpselt niipalju, kui sa oled hetkel suuteline vastu võtma, sellega arvestatakse. On kätte jõudnud aeg, kus paljud energiad saavad olema teile väga lähedal ja avatud.

Ja, kui sul sellel teekonnal peaks olema kahtlusi või ebausku, siis sinu soovi korral valame kõik su kahtlused üle kuldse energiaga keskselt päikeselt. Sest me oleme siin sinu jaoks kallis, me töötame otseselt sellega, et aidata avaneda nendel osakestel sinu sees, kes on juba valmis mõistma. Oma energiaga me toetame sind ja osad meist valavad sind taas ja taas üle tervendava valguseenergiaga.

Mõistad sa kallis, mis imeline tunne on osa saada oma päriskodust ja ometi jääda õppeprotsessi planeedile maa. Varem teie jaoks selline võimalus puudus, kuid nüüd on see täie armastusega teie jaoks kättesaadav. Sa oled ise valinud sündida sellisel imelisel ajastul maal ja sa oled osutunud väljavalituks, sest hingi, kes samal ajal soovisid kehastuda oli palju ja kõigi jaoks ei jagunud kehasid. Seega on paljud sinu päriskodu õdedest ja vendadest siinpool, toetamas sind energiatasandil.  Kuulata hetkeks ja tunneta  nende õrnu puudutusi. Võibolla nad puudutavad õrnalt sinu laupa või annavad sulle muulmoel märku oma kohalolust. Nad on osa sinu väga lähedasest perekonnast. Perekonnast, kelle sa oled õppeprotsessis olles unustanud, kuid neile mõeldes tunned sa sügavat soojust ja  igatsust- see on koduigatsus mu kallis.

Nagu sa näed, et sind toetamas suur kaaskond, sinu seljatagune on kindlustatud ja sul ei ole enam kunagi vaja tunda hirmu. Ükskõik, kui hull paistab sulle ka väline olukord või ükskõik, kui pimedas paigas sa ka ei peaks viibima, siis meie armastus ja toetus on sinuga. Me aitame sul näha valgusekiiri ka kõige lootusetumas olukorras, sest need on seal alati olemas. Me teenime sind tänus ja armastuses mu kallis, olles armastusega igal hetkel sinu käeulatuses. Piisab sul vaid sirutada meie poole oma käed ja sa saad tundma veel selgemalt meie kohalolekut ja armastust sinu vastu. Sest sa oled üliväga armastatud me kallis.

 

ENERGIA OLEMUSEST

Enne, kui me hakkame sulle peenemalt lahti seletama energiat, siis kutsume me sind kaasa ühele väikesele rännakule, andmaks sulle ülevaate ja tunnetuse energia olemusest. Sa kindlasti juba tead, et kõik mis sind ümbritseb on energia ja sina ise ka oled energia, samuti on energia kõik sinu sõbrad ja tuttavad. Kuna energia tihedus on erinev, siis oma füüsilise kehaga sul on võimalik näha ja katsuda energiaid, mis asuvad samal tihedusel. Kuid selleks, et näha ja tunda vaimseid energiaid, selleks on sul vaja õppida kasutama oma vaimsemaid kehasid. Nende kehadega sul on võimalik näha ja tajuda energiaid, mida sa tava meeltega tajuda ei ole suutnud. Ja see kõik on saamas sama reaalseks ja tõeliseks sinu ümber, kui põrand millel sa astud. Sama reaalselt on sul võimalik osa saada ka vaimsetest maailmadest ja vaimsetest sõpradest. Me oleme sinu tõelised sõbrad ja hingekaaslased, lihtsalt meieni jõudmiseks füüsilises kehas on sul vaja tundma õppida ka oma teisi kehasid ja kõrgemaid meeli.

Aga rännak, kuhu me tahame sind täna viia on vägagi energeetiline, sest me läheme õppima tundma energiaid. Me suuname sind täpselt vahet tegema, mis kehaga sa mingit asja või objekti tajud.

Füüsilised aistingud ei jõua kõrgemale, sest energia on tihe, aga kõrgemad aistingud katavad üle kõik sinu madalama tihedusega kehad, viimaks neisse tervendust ja valgust.

Sule silmad ja me viime sind ühte erilisse paika kesksel päikesel. Sa võid näha enda ümber kuldset helendavat valgust ja sulle avaneb pilt suurest avarast saalist. Saalis näed sa ühte allikat, milles voolab püha vesi ja seal saalis istub troonil kuldse krooniga ilus naine- see imeilus naine on Päikesejumalanna. Tema ülesanne ei ole küll otseselt seotud selle õppeprogrammiga, mida sa käes hoiad,  aga ta tahab sulle anda oma erilise õnnistuse. Selle allika juures õnistab ta sind, õnnistab enda armastuse ja püha graali veega. Kõik, kes on saanud õnnistuse Päikesejumalannalt, nad ei saa olla enam kunagi endised. Nende aurasse hakkab tasa pisi lisanduma kuldset värvi ja neid hakkatakse ette valmistama sügavamal tasandil energeetika mõistmiseks. Paljud teist hakkavad jagama seda õpetust edasi ka teistele. Neile, kes ei ole veel   valmis osa võtma sellest õppeprogrammist, aga energiatasandil on sulle sellegipoolest vastuvõtlikud.

Kui sa oled oma õnnistuse kätte saanud, siis edasi peaks ootama keegi sind sinu läheduses, see võib olla sinu teejuht või sinu kaitseingel. Vaata teda rahulikult ja võimalik, et sa tunned ta isegi ära. Mine julgelt temaga kaasa, sest ta viib sind ühte erilisse paika, kus sul avaneb võimalus tajuda ja tunda erinevaid energiaid.

Energia võib kiirata välja valgust või varje, samuti võib ta sisaldada erinevaid värve. Energia võib olla kas kerge või raske ja sa võid teda liigitada isegi soojaks ja külmaks. Oluline on ka see, mis emotsioon sul mingi energiaga kokku puutudes tekib, kas sul läheb tuju paremaks, või sinu meeleolu hoopis langeb järsult.

Selles ruumis palutakse sul tavaliselt istuda, sa viid oma hingamise veel aeglasemaks ja rahulikumaks ja just sulle omasel ja vajalikul viisil hakkavad sind läbima erinevad energiad. See on raku tasandil väga informatiivne ja aitab avaneda sinu algsetel teadmistel. Seega saab see kogemus toetama sind avastamaks ja tundma õppimaks sügavamalt energeetikat.

Sinu ülesanne on lihtsalt istuda ja lasta energial voolata, need teadmised talletuvad sinusse sügavamal tasandil. See info on väga energeetiline, seega palume sul pärast rännakut keha maandamiseks viia läbi rituaale ja toetusi. Kordame veel, sest see on oluline, sinu füüsiline keha vajab selle läbitöötamiseks aega ja toetust. Sest kõrgemad energiad vajavad täielikuks ankurdumiseks maisesse ka sinu füüsilise kehaga ühinemist. Seega peavad kõrgemad energiad täielikuks toimimiseks alati läbima ka sinu füüsilise keha.

 

SA OLED MAGNETILINE

Enne, kui me asume energiat peenemalt läbitöötama, alustame me alustaladest, sellest millel see kõik koos püsib ja baseerub.

Esimene elu reegel, mida sul on vaja mõista on magnetism. Sinu energia on  vägagi magnetiline.  Ka kõiki teisi elusaid ja teie mõistes ka elutuid olendeid ja asju ümbritseb magnetism. Magnetism sisaldab endas kõike, mida sul selle elu jooksul on vaja kogeda, see tõmbab ja tõukab sind õigel hetkel ja õiges suunas.

Võibolla sul meenub mõni hetk,kus sinu jalad lihtsalt on kandnud sind kuhugile, kuhu sa algselt ei plaaninud minna ja seal sa oled kohtunud kellegagi. Näiteks mõne vana sõbraga, keda sa ei ole ammu näinud. Sõbra kaudu tutvud sa veel paljude uute inimestega ja ühest nendest uutest inimestest saab sinu abikaasa. Kas see on juhus? Loomulikult mitte! See on magnetism ja see oled sina, õigel ajal ja õiges kohas. Magnetism lihtsalt juhib sind energiaga tõmmates ja tõugates erinevatesse olukordadesse. Arvestades sinu eelnevaid kokkuleppeid ja hingeteed, mida sa oled otsustanud selles elus läbida.

Kõik te olete vahel kellegi jaoks sellisteks abikettideks, nii on see maailm kokku pandud. Ulatage siis veel tihedamini üksteisele abikäsi ja tunnetage energiat, mis on mingi kutse taga. Kõik energiad ei tule otse ja järsku, aga nad on sellegipoolest kohal. Mida enam sa nende käiku jälgid, seda enam hakkad sa ära tundma ka ümbernurga tulevaid energiaid.Sul on võimalik tajuda seda energiatasandil.

Hommikul, kui sa avad oma silmad ja enne veel, kui sa alustad päeva, kuulata hetkeks. Kuula kas sinu läheduses on mõni energia, mis sind oma energiaga kutsub? Või kutsud sina teda? Kui tunned energia ära, siis tegele sellega kohe, sest just see on õige ajastus. Tavaliselt on sinuga ka energiaid, kes soovivad sinuga hüvasti jätta- lase neil minna. Vägisi ei ole sul niikuinii võimalik midagi enda juures hoida, ilma et see sind ennast saaks lõhkuma. Seega me palume sind, anna vabaks kõik see, mis soovib minna. Õiged energiad püsivad sinu juures ise, osad neist teevad seda terve sinu elu jooksul.

Magnetism omab suurepärast ja 100% täpsusega  töövõimet. Kõik, mis on liiga palju tasakaaulust väljas, lahkub sellest magnetruumist.Teie mõistes on see surm, aga tegelikult on see lihtsalt hinge juhtimine paika, kust tal avaneb võimalus ennast taas tasakaalustada. Kui ei oleks magnetismi ja tasakaaluseadust, siis oleks peaaegu võimatu surm maises kehas. Surmainglid ja hingehoidjad tulevad enne inimese surma teda toetama ja peale surma edasi juhatama, aga nad mitte kunagi ei osale hinge kehast välja tõmbamisel. Tõmbamine ei ole teie mõistes sobiv sõna, aga siitpoolt vaadatuna tõmbab ja tõukab megnetism teid koguaeg. Samuti tõukab ta teid teie sünnihetkel kehasse ja surma hetkel kehast välja. Magnetism jälgib ülima täpsusega vaimseid seadusi ja toimib neist lähtuvalt. See on suur süsteem, mida juhivad inglid ja kõrgemad olevused. Piltlikult see sarnaneb sinu ajuga. See on tehnika. Ka sinu aju on süstemiseeritud tehnika. Mõõtmetelt palju väiksem, aga ometi sisaldamas endas palju kasutusvõimalusi. Kui sa õpid  kasutama ja juhtima omaenda aju funktsioone, siis saad sa enam mõistma ka suurt süsteemi ja seadusi, millest ta lähtub.

Sest see kõik on teie jaoks siia kokku pandud ja sa oled andnud oma vaba nõusoleku osaleda sellel teekonnal.

Kui inimene hakkab minema niipalju tasakaalust välja, et surm on lähedal, siis enne seda antakse talle kaks hoiatust, mõningatel juhtudel isegi kolm, aga mitte kunagi üle kolme. Hoiatustega saabub kingituseks energia, mis sisaldab jõudu, et inimene soovi korral suudaks muuta oma elu õiges suunas. Kui ta vaid oskab ja märkab seda kasutada. Mõningatel vähestel juhtudel seda kasutatakse, enamasti mitte.

Vaimne maailm armastab teid nii väga ja kui te õpite tunnetama ennast ja enda ümber toimuvat, siis on teil võimalik ära hoida suuri katastroofe oma eludes.Selleks on vaja õppida kuulama ja tunnetama energeetikat.

Kui süda on seiskunud ja magnetism on tõuganud hinge kehast välja, siis ei saa hing  pöörduda ise kehasse tagasi. Kui füüsiline keha võimaldab, hinge tahe on tugev ja antakse vaimne luba, siis tõukab magnetism ta kehasse tagasi. Seda nimetatakse teie seas kliiniliseks surmaks. Mis tegelikult ongi surm. See inimene on selle elu jooksul korra surnud ja teist korda sündinud. See on ka põhjus, miks need inimesed muutuvad sentsitiivsemateks, kui nad olid varem. Sünniga avaneb kanal, mis on iga aasta inimese sünnipäeva aegu eriliselt avatud. See toetab tema arengut ja tundelisust. Kliinilise surma läbi teinud inimestel on neid kanaleid kaks, mõnel üksikul teie seast isegi kolm. Teiseks on ta hetkeks eemaldatud sellest magnetismi raskusest. Hing tajub üksnes tänu kehale magnetismi. See on otseselt ühendatud sinu füüsilise keha ajuripatsiga. Ajuripatsis peitub võti.  Kui ta selles kõigest hetkeks eemaldub, siis saavad avarduda ja peeneneda tema tajud kõgemal tasandil.

Kui teil on läheduses mõni inimene, kes on läbi teinud kliinilise surma, siis õppige teda tundma ja te mõistate seda mehhanismi ja tõde paremini. Samuti muutuvad peale kliinilist surma tavaliselt auravärvid ja võib leida toone, millega sünnivad lapsed uutes energiates. Magnetism ei tee vahet, kas ta tõukab kehasse vastsündinu või 40 aastase. Samuti on kõik planeedid teie astroloogias seotud magnetismiga. Ka nemad saavad inimese sünniga lepingu teda tõmmat ja tõugata, nad on ablilised. Ka nemad ei tee vahet, kas inimene on vastsündinu või 40 aastane. Nad lihtsalt teevad oma tööd, järgides vaimseid seadusi ja lepinguid.

Ja inimene, kes sünnib läbi kliinilise surma uuesti, omab teatud energiakehades palju suuremal hulgal energiat ja tal on vaja hakkata ankurdama seda oma füüsilisse kehasse, et tulla selle kõigega ilma närvisüsteemi kahjustamata toime.

Kuid, et teha teie jaoks seda õppetundi veel sisukamaks, siis lisame, et kliiniline surm ei näita alati maist tasakaalutust .Mõningatel juhtudel kasutataskse seda ka hingedega, kes on võtnud enda peale suure ülesande siin maal, aga kuidagi ei oska, ega leia teed selleni. Siis tuleb magnetism appi. Kasutatakse eelnevaid lepinguid, mis inimene enne sündi on sõlminud ja milleks ta ise on loa andnud. Alati jääb oht, et ta ei tule kliinilisest surmast tagasi ja lahkub. Kuid enamikul juhtudel sellised hinged tulevad tagasi, nad on tavaliselt vanad hinged, kes ei loobu nii lihtsalt oma missioonist ja ülesandest.

Mõned teist, kes seda raamatut loevad tunnevad äratundmisi enda kogemustest, see info ongi siia toodud teie jaoks, aga ka teistele suure plaani mõistmiseks. Osadel teist aga on surmaga seotud infot ikka veel raske lugeda, sest te olete harjunud surma seostama raskuse ja murega. Kuid tegelikult ütleme me teile, see on rõõmu ja armastuse pidu. Hing suundub tagasi koju- oma päris koju. Kusagil tasandil on ta nii pikalt igatsenud ja oodanud seda hetke, mil taas suunduda oma vaimsete vanemate rüppe ja valgusesse. Ja see on nii imeilus teekond, et meil ei ole võimalik seda inimsõnadega kirjeldada, aga saadame sulle siitpoolt energiana selle teadmise, et sa saaksid selle vastu võtta energeetilisematel tasanditel.

Magnetism jälgib alati hinge valmisoleku printsiipi. Seega noor hing, kes on siia ellu tulnud väiksema koguse energiaga, temale on lubatud ka suuremad eksimused ja mittemärkamised. Teda ei panda niipalju proovile, kui teevad seda teie vaimsed juhendajad teiega, kes te olete edasijõudnud. Ja see ei ole teie jaoks koorem, see on kingitust, sisaldamas endas nii paljut.

Ka sinu teel ei eeldata sult mitte kunagi valmisolekut millegiks, milleks sa veel ei ole valmis. Aga, kui teie teadvuses on juba valmis osake mõistmiseks ja sa ikka jätkuvalt eksid või protestid, siis saadetakse sulle vaimsed hoiatused. Need hoiatused võivad tulla märkidena või saabuda kohale lihtsalt energiana. Kuid, kui sa ikka ei pööra veel tähelepanu eksimusele, siis tuleb survega sinu poole energia, mis raputab sind läbi mõne olukorra nii, et sul ei jää üle muud, kui avada oma silmad. Sel hetkel saavad hakkata sinusse voolama kõrgemad armastusetasandid ja avaneda uued uksed, sest eelnev etapp sinu elust on läbi saanud.

Elus ei eksisteeri juhuseid. Ka puud ja põõsad sinu aias pole juhuslikud, nad kannavad endas energiat. Jälgi millised puud ja lilled sulle meeldivad ja millised ei meeldi või pigem, millistest sa heameelega eemale hoiaksid. Seda kõike saad sa tunnetada sügaval tajumise tasandil. Energia mida sa ei ole endas suutnud omaks võtta, siis sa ei suuda omaks võtta ka lille, kes kannab endas sama energiat. Inimene sisaldab osakest kõikide lillede, taimede ja puude energiast. Ja nad on teile suurepärased õpetajad ja abilised. Roosid meeldivad paljudele, sest kõik te oma südames vähemalt igatsete armastust ja püüdlete selle poole. Võilille vihkavad teist paljud, kuid ta ometi oma energiaga lihtsalt ütleb, palun killukenegi püüa võtta elu lihtsamalt, mängi, keksle nagu süütu lapsuke. Kui sa oled leidnud ülesse oma sisemise lapse, siis sa kindlasti armastad võililli. Sinu sisemine laps keksleb meeleldi nende keskel ja punub lill lille haaval ilusa kollase pärja.

Teie maailmas on taimede, mineraalide ja loomade kuningriigi energiate peale kokku pandud terve teadus- Homöopaatia. Kes sellega tegelevad, mõistavad millest me räägime. Aga teistele niipalju, et pidage meeles, sa oled kõik taimed, kõik loomad  ja tegelikult ka kõik inimesed. Suures plaanis olete te  kõik üks. Energiad, mis on sul enese sees läbi töötamata, neid energiaid on sul raske omaks võtta ka välismaailmas. Sa alles hakkad õppima neid energiaid tundma, kas selles või järgnevates eludes, see on sinu teha. Energia tundmaõppimisel on lihtne alustada taimedest ja võtta üksteise järel kõik taimed omaks, lasta neil tungida sügavale sinu sisse. Seda tehes võid sa avastada, kui palju hirmu sa võid mõne taimega seoses tunda. Nüüd peaks sul olema ka parem pilt sellest, kuidas taimed sind igapäevaselt aidata saavad ja miks on teie seas ajast aega lugu peetud ravimtaimedest. Ravimtaimed loksutavad sinu energeetikat paika, selle kohapealt, kus nende energia on sulle sarnane.

Kuid ravimtaimeteed juues sa siiski puudutad vaid riismeid selle energiast, elusa taime tunnetamine saab  sulle olema alguses palju lihtsam. Aga ka teed juues, enne teepuru teekannu panemist  mine südamega selle sisse, taju seda hetke, kui see taim kasvas veel juurtega mullas, taju tema ööpäevarütmi, seda kuidas päike ja kuu vaheldusid tema peakohal, taju tema juurte tugevust, austa teda ja mõista tema elu tähtsust. Olgugi, et temast on järgi vaid teepuru, ta on ometi elav energia ja tal on vägi sind aidada. Sageli tänapäeval enam ravimteed ei aita, sest te ei lase neid lihtsalt endale ligi. Vanasti, kui olid veel külanõiad, kes taimedele sõnad peale lugesid ja nad taas elavaks muutsid, said inimesed taimedelt rohkem abi. Ka tänapäeval on teie keskel inimesi, kes seda suudavad, otsi neid nende hulgast, kes jäävad rohkem tahaplaanile. Kuid nüüd me teeme sulle siinkohal ühe kingituse, kui sa seda vaid soovid kallis, siis nüüd oled ka sina nende seas, ka sinul on võime taime energia taas elavaks muuta, nii et ta saab inimest aidata ka siis, kui see inimene ise ei oska ja võibolla isegi ei julge endale taimeenergiat ligi lasta. Kui sa oled taime energia elavaks muutnud ja see inimene on tulnud sinu käest abi paluma, siis on sul vaimne luba teda aidata ja sa võid talle anda juua elava energeetikaga taime ja see taim mõjutab tema elu, see taim saab teda aidata. See energeetika on nii elav, et tema energiakehasse sisenedes ta hakkab seal rõõmsalt mängisklema ja tegelema sellega, milleks see taim on võimeline ja milles see inimene abi vajab.

 

ARMASTUSEENERGIAL ON PALJU TASANDEID

Magnetiline energia viib kaks inimest kokku, täpselt samuti tõmbab ja tõukab see energia sind erinevatesse elusündmustesse. Nagu sa juba aimad, see ei ole juhuslik, see baseerub kindlatel vaimsetel seadustel ja lepingutel. Põhjus võib peituda eelnevates eludes, enne kehastumist tehtud kokkuleppes või selle elu jooksul loodud ühisenergias. põhjus võib olla isegi mingi sinu puudulik iseloomujoon, mida abivalmis hingesõber lihvima tuleb ja vastupidi. Kuid enamikel juhtudel on see kõik kokku.

Praegusel ajal maakeral on paljud teile senitundmatud magnetilised energiad väga avatud ja kättesaadavad. Mõningad teie seast kogevad ka partnerlussuhteid läbi kõrgemate energiate. Neid ei ole teie seas veel palju, aga see arv kasvab kiiresti.

Sel hetkel, kui sa hakkad enda elus seda läbi kogema, sul saab tekkima kohene äratundmine. Sest see saab olema täiesti midagi muud, kui see, mida sa oled tundnud varem.  See saab olema kõrgemal tasemel sisenemine teineteisesse, kus üksteist toetatakse suures mahus energeetiliselt.Meil on nii raske kirjeldada seda inimeste emotsioonide ja tunnetega, sest teie sõnadest jääb lihtsalt väheks. Mõtle sellele kui pühadusele, selle sõna kõige suuremas tähenduses. Sest see on nii võimas, mida tunneb inimene, kes on ühendatud teise inimesega kõige sügavamatel tasanditel.

Vahemaa ei ole selle energeetilise kaare juures oluline. Teine pool võib viibida teises maailma otsas, aga sa tajud üdini tema energiat iseenda kehas. Armastuseenergia liikumine on kiireim liikumine maailmas, see on seotud füüsika ja keemiaga kõrgemail tasandil.See on väga tugevalt keemiline protsess, kus kaks ainet segunevad teineteisega ja tekitavad kokku kolmanda. Kolmas on see, mis jääb energiakeha piiridest välja. Luues suhte sünnitate te iga kord midagi uut, energeetilises mõistes on see ühisenergia. Ja see energia on teie energiavahetuse looming. Milline ta on, kui tugevaks ja suureks tal õnnestub kasvada, see oleneb teist. See energia saadab teid selle suhte jooksul kõikjal, ta aitab teil hoida teie suhet, rasketel hetkedel on just tema see, millest leiate lohutust. Kuid see on nii vaid siis, kui te olete ta varem täitnud armastuse ja rõõmuga, siis teil on mida sealt saada ja ammutada. Piltlikult on see justkui koos ehitatud maja, sinna juurde rajatud aia ja ilusa vaatega päikesetõusule. Energiatasandil toimub samuti koguaeg loomine ja ühiselt on võimalik luua energiatasandile imekauneid maailmu, koos turvalise paigaga teile kahele, kus te külma ilmaga alati sooja leiate.

Samuti selle keemilise protsessi tagajärjel saavad puudutatud ja aktiveeritud väga sügavalt teie energiakehades olevad veel avanemata energiad. Te avate ja aitate vastastikku üksteist. Sellepärast mida erinevamate tugevate ja nõrkade külgedega te olete, seda enam on teil võimalik selles protsessis, teineteist aidata.

Kui näiteks üks teist armastab liigset korralagedust ja teine liigset  korda, siis see hakkab tasapisi tasakaalustuma. Ja nii on paljude aspektidega teie sees. Samas on see protsess ka astumine läbi oma isikliku tumeda allilmavärava. Sa lähed sügavale oma isiklikku allilma, vaatad silma kõige kohutavamatele sündmustele ja energiatele enda sügavikus ja sa saad viima sinna valgust. Ja kõige olulisem tähelepanek selle juures on see, et sa tuled sealt korduvalt tagasi. Sul on võim ja vägi astuda sinna sisse ja tulla sealt siis jälle tervendatuna välja. Mõnisada aastat tagasi väga üksikud inimesed julgesid ületada selle värava, need olid kindla missiooniga vanad hinged. Aga praegusel ajal üha enam inimesi astub läbi selle värava, teeb iseenda kõige pimedamates paikades puhastustöid ja tuleb siis sealt sõdalase kombel tagasi. See on valgustumise protsess, teist paljud saavad selle elu jooksul valgustunuks.

Lähedus ja iseenda kaotamine sellises ühtes on nii suur, et suur enamus teist ei julge sellele veel silma vaadata. Aga järjest rohkem on neid, kes tasapisi hakkavad jõudma sellele energeetilisele armastuseenergia tasandile, aga pelgavad seda tohutut avatust teisele inimesele ja põgenevad. Tegelikult põgenevad nad iseenda eest. Kõige täiuslikum sellistest ühendustest on kaksikleekide ühendused, aga seda kohtab siiski harva ja paljudel juhtudel te ei tunne seda ära. Me näeme vajadust rõhutada, et eranditult ülimalt olulised on ka kõik teised selle tasandi kokkupuuted. Selle tasandi kokkupuuted toimuvad kolmekümmne kolmandal tasandil, see on puhas, kristallselge sagedus. Enamik täiskasvanutest kõiguvad praegu  veel 18 ja 24-nda armastusesageduse vahel. Vahe võib tunduda sulle suur, kuid me kinnitame sulle, see kõik on armastus ja see kõik on muutuv. Kõik armastavad, ilma selleta ei oleks inimkonnal võimalik eksisteerida. Aga selle energia keemilises koostises on vahe. Seda saad sa lihtsalt võrrelda, kui asetad kõrvuti kaks klaasi. Üks neist on sogase ja ebaselge veega ja teises sillerdab puhas allikavesi. Mõlemas neis on vesi ja neist mõlemast juues sa saad kustutada oma janu. Kuid vahe on kvaliteedis. Sisemist keemilist protsessi läbides, see tase tõuseb.

Allikavett ei maininud me juhuslikult, sest allikas on koht, kus vaadata otsa iseendas peituvale sügavale tõele. Kuhu minna puhastuma kõigest sellest, mida sa oma elus enam ei vaja. Ta aitab terveneda sinu sees olevatel imeilusatel veekristallidel. Iga allikaga on seotud ka kindel pühak või tarkusehoidja. Kui sa puudutad allikat oma hingega, siis ta on võimeline avama sinus sügavaid teadmisi.

Kui sa muudad iseennast, siis muutuvad ka veekristallid sinu sees, see on ühe osana otseselt seotud armastuse energia puhtusega, mis saab läbi sinu voolata.Sinust voolab läbi täpselt nii kõrge tasandi armastus, kui puhas sa ise oled. Kui sa oled ületanud 33-nda astme, siis hakkab sinu teadvus tasapisi üha enam sarnanema Jumala teadvusele, kristallselge, puhas ja tingimusteta.

On ka lapsi, kes sünnivad 33-nda tasandiga, ka paljud teist on sellega sündinud, aga ühiskonna poolt on see maha tallatud ja tase langeb 26-27 ni, osadel juhtudel isegi rohkem. Kui selline laps saab täiskasvanuks, siis tema rakumälu mäletab seda 33-ndat taset ja alateadlikult ja teadlikult hakkab see inimene sinna poole taas püüdlema. Need inimesed on valgusetöötajad. Nad tulid puhta armastusesidemega ja nii palju, kui nad on kas vastavalt perekarmale või muudele situatsioonidele langenud, see kõik on vaja uuesti tasa teha ja sügaval oma sees nad teavad seda. Te kõik teete seda tööd, aidates sellega ka maaema tema protsessides.  Sest tehes oma esimese hingetõmbe siin planeedil sai sind tasapisi üle uhatud raske energiaga, mille sa kas ise oled eelnevates eludes loonud või mille puhastamise siira hingena enda kanda võtnud. Ja sa oled väga toetatud sellel teel. Sult palutakse vaid usu säilitamist, et sa oled selleks suuteline. Ja me kinnitame sulle, et sa oled.

Aeg selle maises mõistes hakkab otsa saama, mida vähem tajutavam on aeg, seda enam tajutavam on energia liikumine. Leia aega, et minna loodusesse, eemale linnakärast või eemale igapäevatoimetustest ja lihtsalt kuula iseennast, kuula seda, mida sinu süda sulle sosistab. Võibolla oled sa oma sisemise kuulmise nii ära blokeerinud, et sa ei kuule algul midagi, aga sa ometi tunned erinevust.

Armastuseeneria tasand on seotud ka sinu energiavälja suurusega.Mida kõrgemal tasandil sa võngud, seda võimsam on sinu inglikeha, ingellik olevus sinu sees. Ja see oled sina me armas. Säramas oma suuruses ja ilus planeedil maal.

Et mitte sinus segadust tekitada, siis ütleme veel, et tugev energia võib olla ka negatiivsete energiate küüsis oleval inimesel, aga tal ei saa olla kunagi tugev inglikeha. Ka saatanlikel maailmadel on oma jõud ja oma energia, aga selle maailam teenijad saavad jõudu vaid oma madalamatele kehadele. Ja tegelikult see ei ole isegi jõud, sest see on väga petlik. Selline inimene ei saa tavaliselt aru, millist Jumalat ta teenib. Tema energiaväljas olles, te tunnete ta kindlasti ära. Tunnete jõuenergiat, mis ei kiirga sädelevaid armastusesähvatusi ja on pigem tumedates toondes. Nendel hetkedel soovitame keskenduda sinul sinu inglikehale, see vibreerib nii võimsalt, et sa oled täielikult kaitstud. Ja selle vastu nad ei saa. Sa oled neist oma energiaga üle. Kui aga otsustad hakkata võitlema sellise inimesega oma madalamaid kehi kasutades, siis võib tekkida energiate sasipundar ja sa saad kahjustada. Seega pea meeles alati oma ingelliku olemust ja seda kes sa tõeliselt oled.

 

VÄRVID SINU ENERGIAKEHAS

Teid ümbritsevad värvid, see värviskaala ulatub miljonitesse erinevatesse toonidesse ja mustritesse. Lisaks värvidele koosneb sinu energiakeha ka erinevatest sümbolitest ja vaimsetest pühitsustest,mida sinu teejuhid, inglid ja kõrgemad olevused on sulle sinu elude jooksul andnud. Samuti energeetilised stambid ja läbielamised jätavad omanäolisi templeid või tumedaid mullikesi. Pühendunumad ja palju jõudu omavad selgeltnägijad näevad ka eelnevate elude sümboleid, ka need on tegelikult teie väljas olemas. Sümbolit tunnetades ja seda lahti harutades jõuab lainete abil sinu ajusse info tervest loost, mis selle sümboli tekitas. Neid ei ole võimalik kustutada, aga neid on võimalik ümbermuundada. Väljaarvatud pühitsusi ja aumärke- need omavad erilist energiat ja on emotsionaalsete sündmuste märkidest ja sümbolitest selgelt eristatavad.

Igal sündmusel, suhtlusel ja isegi igal sõnal on oma värv. Nad võnguvad kindlal lainel ja tekitavad heli ja seejärel värvi. See aeg on meie jaoks selgelt eristatav, aga teie mõsites toimub see enamvähem ühel ajal.

Seega on sinu madalamate kehade värvid otseselt seotud, sinu mõtete, tunnete ja elusuundadega. Isegi kohtadega, kus sa tihti viibid. Nad on seotud ka inglite ja teejuhtide värvidega, kes on sinu läheduses.

Tavaliselt on üks värv tugevam ja tihti jääb see elu jooksul muutumatuks, aga värvid võivad elu jooksul siiski muutuda. Vaimse arengu ja sügava enesetervenduse teele asudes hakkavad need värvid kõigepealt kirkamaks ja elavamaks muutuma. Auras võib esineda ka kuldset sädelust ja sädelevaid valgeid täpikesi. Need vibreerivad väga kõrgel tasandil ja näitavad otsest ja tugevat sidet inglitemaailmadega.

Aurat vaadates õpid sa algul nägema põhivärvi, kuldse või valge sädeluse nägemiseks sul on vaja selle olemasolule eraldi keskenduda, siis ta näitab sulle ise oma olemasolu selle inimese energiaväljas või selle puudumist. Kuldset ja valget sädelust kohtab harva, aga mitte ka nii harva, et sul ei oleks võimalik seda kellegi auras näha.

Kui sa asud pühendatult tegelema aurade lugemisega, siis näitab vaimne maailm sulle üha enam peenemaid nüansse selle mõistmiseks. Infohulk, mida on võimalik aurast lugeda on tegelikult palju kordi suurem, kui inimese aju on võimeline mõistma, olles õppetunnis planeedil maa.

Aurasid sa võid õppida vaatama ka tunnetuse arenedes. Sul ei ole vaja õppida nägema värve samamoodi, nagu sa näed neid igapäevaelus. Sa lihtsalt keskendud inimesele ja saad tundepildi, sinuni jõuab informatsioon sellest inimesest ja sa loed seda oma kõrgema tajuga. Kõrgema tajuga lugemine ja vaimusilmas nägemine, saab olla väga selge ja täpne.

On küll teiemõistes viise ja võimalusi, kuidas teatud tehnikate abil on võimalik arendada aurade nägemist, kuid me ütleme teile, et ilma kõrgema tajuta, ei ole see oskus midagi väärt, sest vastasel juhul ei oska sa õieti tõlgendada seda, mida näed.

Tänapäeva maailmas ei aita ka alati enam esivanemate teadmised, sest selle maailma energeetiline võrgustik on nii palju muutunud, ta vajab uut lähenemist ja tunnetamist läbi sinu kõrgema taju.

Aga, kui sa siiski oled hakkanud füüsiliselt inimeste ümber nägema värve, ei tähenda see veel seda, et sul ei oleks arenenud kõrgemat taju. Sellest sa saad aru siis, kui sa mõistad, kas sa suudad neid värve ja seal leiduvat infot tõlgendada või hakkad sa pigem keskenduma teadmistele, mis sul on varem olemas.

Kui sa oled hakkanud nägema värve, see on väga hea. See näitab sinu avatust peenematele energiatele ja maailmadele. Ja sul ei ole vaja seda karta, sest me oleme ka sellel teekonnal sinu kõrval ja see kõik on juhtunud õigel ajal ja sinu jaoks õigel moel.

Kuid, kui sa loed aurasid,  eriti tehes seda praegusel ajastul, soovitame me keskenduda vaid kõrgema taju informatsioonile, sest see on teise inimese lugu, kellegi konkreetse inimese lugu. Läbi kõrgema taju tuleb sinu kaudu selle inimeseni ka info tema kaitseinglitelt ja teejuhtidelt ja nii sa saad tõeliselt seda inimest aidata, mitte vaid rahuldada teie kummagi uudisimu. Kui sa vahendad kõrgemaid energiaid, siis toimub kusagil tasandil alati ka tervendamine. Kui valgus paistab pimedusse, siis läheb tuba alati valgemaks, just sellepärast palume me sul kasutada sinu kõrgemat taju.

Sinu kõrgemate kehade värvid sisaldavad aga teie mõistes tavaliselt ainult valgust, aga just seal on kõige enam sümboleid, märke ja pühitsusi eelnevatest eludest. Seal on eluraamatutes kirjas ka teie selle elu saavutused. Mingil hetkel need tõstetakse ümber universaalsetesse raamatukogudesse, aga millal, see on indiviiditi erinev.

Värvide tähendusest me hetkel sulle pikemalt ei räägi ja seda sellel põhjusel, et üks värv võib olla paljudes eritoonides ja need kõik toonid tähendavad väga erinevaid asju. Ja igal toonil võib olla veel palju erinevaid mustreid ja kujundeid. Värvide tõlgendamisel lähtu kiirgusest, kui vaja, siis kuula heli ja sinu kõrgem taju aitab sind. Siinkohal me veelkord suuname sind usaldama sinu sisetunnet. Toetu vaid oma sisemisele, kui sa tegeled teise inimesega ja veel enam, kui sa tegeled iseendaga. Loomulikult oleme ka meie sinu kõrval, kuid selle sõnumiga me lihtsalt palume sul unustada kõik see, mida sa oled raamatutest lugenud või kellegilt kuulnud, sest siin ja praegu hetkes sa saad tõeliselt aidata ja tõelise selguse vaid sügavalt sinu seest. Ei aita sind ükski raamatutarkus, ega kellegi teise sõnad. Need võivad vahel küll suunata, kuid kui sa ei tee oma sisemisi järeldusi ja ei lasku sügavale oma südamesse, siis tegelikult ei saa sind ükski raamatutarkus aidata. Aga me teame, et sa oled teel. Sa oled sellel imelisel teekonnal ja sa oled sellel teekonnal oma südamesse juba edasijõudnud, sest vastasel juhul sa lihtsalt ei loeks seda õppeprogrammi ja ei rändaks koos meiega sellel imelisel teel.

 

KUIDAS SA LEIAD ÜLESSE OMA KÕRGEMA TAJU

Tegelikult on kõrgem taju koguaeg sinuga, aga tema kasutamiseks on sul vaja läbi minna paljudest energiamaailmade väravatest. Et näha ja tunda selgelt, on vaja läbida kristall väravad. Need väravad on tehtud tõelisest eeter tasandi kristallist ja olles värava lähedal sa võid tunda kiirgamas selle jahedat kristallset energiat, mis tungib sügavale sinu teadvusesse. Vähesed teist inimestena tajuvad seda, et on ületanud kristallväravate piiri, aga sellegipoolest on toimunud teis muutus ja paljud eelnevad teadmised on kinnitunud. See värav pitserdab kinni paljud eelnevad teadmised, milles te seni veel olete kõikunud ja ilmutanud ebakindlust.

Enne kristallväravaid on palju eelnevaid väravaid, millest sul on vaja läbi minna. Kivide ja kristallide maailmasid tundma õppides, nad toetavad sind sellel teel ja iga värav annab sulle omanäolise pühitsuse. Siiski ei ole kõik need väravad seotud kivide ja kristallide kuningriikidega, aga sellele teadlikult keskendudes sa hakkad neid üha tihedamini ära tundma.

Teid nende väravate läbimiseks on palju ja iga värava läbimine avardab omakorda sinu kõrgemat tajumisvõimet. Siinkohal soovime me rääkida ühest kiireimast teest, kuid sa võid kohale jõuda ka teisi teid kasutades. Kui sa teed püsivat ja sihikindlat sisemist tööd,  siis sa jõuad igaljuhul kohale.

Meetod, mida meie sulle soovitame on lihtne, see palub lihtsalt kasutada sinu maiseid meeli, et seeläbi tundma õppida kõrgemaid meeli ja tajusid. Maiseid meeleelundeid on sul viis. Kõrgemaid tajusid on sul hulga rohkem, aga lihtsustamiseks oleme me koondanud selles õppeprogrammis nad kõik kokku kõrgema taju nime alla.

Sinu silmade eest jookseb päeva jooksul läbi palju pilte, palju informatsiooni, millest sa teadlikult salvestad väga vähe. Tegelikult salvestab sinu alateadvus mõneks ajaks kogu informatsiooni ja mitte ainult sellest mida sa näed, vaid ka kõigest sellest, mis on olnud sinu energiavälja ulatuses. Viga seisneb vaid selles, et suures ulatuses sa ei oska seda informatsiooni hiljem kasutada. Sa kasutad vaid paari protsenti sellest oma igapäeva elus. Info on mõõtmetelt loendamatu, mis toimub tegelikult iga hetk sinu infoväljas. Kõrgema taju avanedes see protsent suureneb tasapisi.

Kosmiline energia on väga tugev ja sulle selgelt tajutav. Soovitame sul minna õue mõnel täiskuuööl või ööl, kui taevas on palju tähti ja vaadata neid. Aga ära vaata neid, kui pilti, vaid vaata neid, kui energiat. Selleks on sul vaja viia rohkem hingeenergiat silmade sisse. Lase hingeenergia voolama silmadesse ja lihtsalt vaata. Kui sa sellega hakkama saad, siis võib esmane kogemus olla nii vapustav, et sa hakkad nutma. Sinu aju ei leia esmapilgul sellele lihtsalt teist lahendust . Seni on tema harjunud juhtima sinu nägemist ja kuna ta ei saa aru, mis toimub, siis füsiloloogiliselt võib olla sinu reaktsioon nutmine. See on tõeline nägemine, sa nägid peale pildi veel tohutul hulgal enam informatsiooni, mis on jäänud tavalise nägemisega märkamata. Mida igaüks nii vaadates näeb, see on väga erinev, aga sarnane on sügav puudutus vaimu poolt ja sa tunned nagu iga su rakk ärkaks ellu.

Taevakehi on sul võimalik ka kuulata. Aga esmalt soovitame sul minna loodusesse ja kuulata loodushääli. Sa imestad, kui palju helisid tegelikult sinu ümber on. Ja kui sa oled neile teadlikult keskendunud, siis sa märkad, kui paljusid helisid sa tegelikult alateadlikult oled seni ignoreerinud ja ise blokeerinud ennast nendest. Nad on füüsilise helina koguaeg olnud olemas, aga sa ei ole varem kuulnud neid. Teadliku kuulmist arendades võib sul inimeste keskel või linnakäras hakkata tekkima tunne, et kõik räägivad liiga kõvasti, et müra on väga palju. Kui sinuga peaks nii juhtuma, siis sul on vaja õppida ennast vajadusel taas välja lülitama. Ka see on võimalik.

Samuti on tohutu hulk erinevaid helisid teistel sagedustel, mida sinu füüsiline kõrv ei ole võimeline kuulma, küll aga on sul võimalik neid kuulda läbi oma kõrgemate meelte. Kõrgema taju arenedes võib sulle tunduda, et sa kuuled neid helisid oma füüsilise kõrvaga, tegelikult see nii ei ole. Sinu jaoks saab see siis reaalsuseks ja sinu mõistus hakkab teda mahutama siia maailma, aga selle maailma piirid ei ole kaugelti samad, mis teie füüsilisel maailmal. See on paik hingetasandil, milleni jõudmiseks sa oled ületanud füüsilise tasandi piirid.

Järgnevaks tunneta, kui palju on selles maailmas, kus sa elad, erinevaid lõhnu. Võta mõnel hommikul aega ja mine taas ja taas loodusesse. Ikka ja jälle me suuname sind loodusesse, see ei ole juhuslik, vaid sellel on sinu jaoks eriline tähendus. Loodus on koht, kus sul on võimalus astuda ühendusse oma ürgse jõuga, sinu madalamad kehad saavad sealt ammutada palju jõudu ja energiat. Nuusuta looduses olles erinevaid lilli ja puid. Aga ära neid nuusuta nii, et sinu nina on lille vastas, nagu sa oled harjunud tavaliselt tegema. Vaid jäta umbes 10 sentimeetrine vahe. See aitab sinu tajul areneda ja peagi sa avastad, et sa võid kõndida looduses, vaatad mõne lille poole ja tunda tema lõhna. Taju veel enam edasi arenedes võid sa kodus olles sellele lillele mõelda ja piisab vaid sinu mõtlemisest lillele ja tema aroom kandub sinuni.

Nüüd me rändame edasi, sinu maitsmismeeleni. Maitsmismeelt on sul kõige parem arendada, kui sa aeglustad oma söömise tempot. Naudi toitu ja näri toit nii peeneks kui võimalik. See aitab sul ka eristada sinu kehale vajalikke toiduaineid. Kui toiduaine on ebavajalik, siis on sul ebamugav teda kaua ja ülipeeneks närida. See hakkab sulle vastu, sest sinu keha tegelikult ei omasta seda. Samuti on sul seda energiatasandil raske omaks võtta.

On veel üks viis maitsmismeele arendamiseks, see on blokeeringute vabastamine sinu seksuaalenergialt, kui sa muutud seksuaalselt avatumaks, vabamaks ja tervemaks, siis naudid sa ka rohkem toidu maitset. Sa võid avastada ja üllatuda, kui hästi kõik maitseb ja varem sulle maitsetuna tundunud puu ja juurviljad või teised toiduained, võivad omandada sinu jaoks omanäolise maitse ja meeldimise.

Kompimismeel on teie meeltest saanud kõige tugevamini nüristatud ja maha surutud. Vaadake väikest beebit, kuidas tema kombib maailma ja millise hingeenergia ja armastusega ta seda kõike teeb. Kuna see on eluks nii vajalik oskus, siis on see talle instinktina kaasa antud. Siinkohal tahame rõhutsds ka seda, et instinktina õpib laps tundma maailma ka läbi teiste meelte.Kui füsiloloogiline instinkt nõrgeneb, siis oleks vaja vanematel läbi oma kõrgema teadlikkuse arendada edasi lapse füsioloogilisi meeli, vastasel juhul seitsmendaks eluaastaks see on juba tugevalt nüristunud. Kas pole kahetsusväärne, et enamus täiskasvanud ei kasuta tõeliselt nii väärtuslikku vahendit, mis on neile looduse poolt kingitusena kaasa antud. See tundub liiga lihtne, et toimida, aga me kinnitame sulle, et kiirteed on alati  lihtsad ja sirged. Kui tahad keerulisemat lugu, siis on sul vaja kombata lihtsalt rohkem pimedatel kõrvalteedel ja sa saad ka seda. See maailm pakub sulle üllatavalt palju võimalusi ja sinu vabat tahet alati austatakse.

Puutemeele arendamiseks palume sul õppida alustuseks puudutama oma keha. Kui sa pesed oma keha, kas pesed sa teda samamoodi nagu sa pesed lauda või põrandat? Mitte, et laua või põranda pesemine oleks sulle vähemtähtsam, aga siinkohal tahame me sulle näidata seda, kuidas enamus inimkonnast ennast tegelikult puudutab.

Kui sa puudutad oma keha siis võta selleks aega ja tee seda üdini tunnetades. Tasapisi sa märkad, kui tundlik sa tegelikult oled ja seda, kuidas sinu kompimismeel arendab sinu maailmatunnetust. Õppinud puudutama iseennast, ei pese sa enam kunagi ka lauda või põrandat nii nagu sa tegid seda varem. Õppides puudutama iseennast, oled sa õppinud puudutama tervet maailma, samuti ka enda lapsi ja armastatut. Ja inimene, keda on kunagi puudutatud tõeliselt, ta ei unusta seda kunagi. See tungib tema energiasüsteemi ja ühel hetkel, kui ta on selleks valmis, aitab see avaneda ka tema puutemeelel. Ja maailm tänab sind sinu imetegude eest. Ületa hirm puudutada või kallistada. Ka inimesed, kes tunduvad sulle algul vastumeelsed, ka neile saad sa jagada oma armastava kallistuse või puudutusega väga väärtuslikke osakesi, mis jäävad aktiivselt nende energiakehades nende valmisolekut ootama. Lihtsalt energiaväljas seistes sageli ei avaneta, et võtta vastu, kallistades on see tõenäosus palju suurem.

Keda ja millal puudutada, selle tunneb tõeline puudutaja ära. Kui energia on üleval, siis sa tead, et on õige hetk. See energia ülevalolemine võib tähendada kellegi juhuslikult puudutamist, kallistamist või kellegile oma töe rääkimist. Ja siis tegutse kohe, ilma viivituseta. Muidu tuleb vahel mõne energia uuesti saabumist üsna pikalt oodata ja sinu aeg on sinu arengu seisukohalt ülimalt väärtuslik. Seega me suuname sind tegutsema kohe, kui sind suunab energia.

Kui saad tagasilööke,  siis mõtiskle need lahti ja õpi nendest, ka need oli vajalikud. Tunnetades sa mõistad nende vajaduse ära. Kui energia suunas, siis oli sinu tegutsemine ilmtingimata vajalik ja sa tegid õigesti, isegi siis, kui sa said maises mõttes haiget. Tervenda siis see haav ja tõuse läbi selle kogemuse palju kõrgemale ja sul avaneb võimalus edasi liikuda. Alati avaneb! Kuid enamikel juhtudel ei saa sa tagasilööke, vaid sooje ja siiraid südameid, kes sinu poole armsusega vaatavad ja tänu kingitud armastusele on võimelised ka enda perekonna ja lähedasteni enam armastust viima.

 

KUIDAS SINU SISEMINE MEHAANIKA TOIMIB

Tugevate tunnete puhul nagu tugev valu, mingi osa sinu energiast lahkub sinust. Pühaduse energias viibivate armastajate vahel lahkuvad need energiad teineteisesse. Ja see kõik on üliväga meie rõõmu ja heameelega üle valatud. Selline võrdne jagamine ja saamine on tõeliselt ilus ka siitpoolt vaadates. Need, kes selleks on valmis kasvanud ja selles elavad on üliväga õnnistatud ja ka emakese maa erilise kaitse all.

Kogedes aga tugevat hingevalu, ei ole sinu energiasüsteem alati võimeline sellega toime tulema ja mingi osa sinu energiast lahkub sinust. Hirmu, kurbuse ja viha ajal lahkuvad need osad sarnase sagedusega maailmadesse ja seal on palju olevusi, kes tunnevad suurt headmeelt, kui saavad omastada mõne sinu energiaosakese. See annab neile juurde jõudu.

Energiaosakesi on sul väga palju, seega sellised pahalased pealtnäha ei tee suurt kahju, aga siitpoolt vaadatuna on see selgeltnähtav kahju sinu energiasüsteemile. Mõni neist pahalastest võib jääda inimese energiakehasse kogu tema eluks, aga võimalik on ka mõne kuune, isegi mõne päeva ja tunnine kahju.

Aeg oleneb palju sellest, kas see inimene märkas, et midagi muutus. Soovitame sellistel hetkedel paluda saata sinu sisse ja sellesse olukorda inglitel armastuse ja puhta valguse energiat, siis saab see tühik täidetud uue ja küllusliku energiaga ja kui sul õnnestub kunagi kaotatud energiaosake tagasi saada ja see asetub uuesti loodud ja tervendatud osakese peale, siis on sel kahekordse tugevusega magnetiline jõud. Seega me võime väita, et need kes teie seast on palju kaotanud ja suutnud ka palju tagasi tuua, nad saavad tugevamateks teie hulgas. Võti peitub selles, et osake ei saa tagasi tulla ennem, kui sa oled rajanud talle valgusetee, kui aga see valgusetee on rajatud, siis omab see koht juba kirgast energiat ja jõudu, mis ühinedes sinu tagasituleva energiaosakesega saab väga võimsaks ja tugevaks.

Energiaosakesi saad sa tuua tagasi ka ilma kirka armastusejõuta, seda on teie seas korduvalt tehtud ja selleks on erinevaid viise, kuidas seda teha. Kuid sellisel juhul ei asetu see osake oma õigele kohale teie energiakehas. Ta jääb ekslema ja võib tekitada painajaid, sest ta ei leia oma kohta ülesse. Ta on segaduses, ta ei saa aru toimunust, sest tal ei ole piisavalt valgust, et näha. Osaliselt on see sarnane lapsega,kes tiritakse ema kõhust välja keisrilõikega. Ta ei olnud selleks valmistunud ja osa tema hingest on shokeeritud, sest tema tee ei olnud valgustatud.

Kuid iga lapse valguseteed siia ilma saab rajada ka hiljem. Me kordame veel, teil on võimalik teha seda ka tagantjärgi. Vaadake oma sisemise nägemisega enda teed siia maailma. Milliseid värve te sellel teel ja ukselävel näete. Ja valage see üle armastusega ja paljude valgusesädemetega. Selles saavad sind aidata ingellikud jõud ja energia ja valguse suunamine sinna sisse. Tea seda, et me oleme kogu aeg sinu juures, valmis toetama sind sinu tervenemisprotsessis, sest sa oled meie poolt nii väga armastatud.

Nüüd sa võibolla soovikisd teada, kuidas rajada valguseteed hingeosakeste tagasitoomiseks? Esimene võti on olukorra mõistmine. See on hetk, kus sa ei süüdista enam kedagi ja mõistad, miks see kogemus vajalik oli. Seega andestamiseenergia saagu sinu sõbraks. See on elav energia ja sul on võimalik temaga suhelda.

Edasine ravi vajab armastust. Seda kuuldes sa tead, mida teha. Kui veel ei tea, siis võta aega, kuula oma hinge ja sa saad teada. Sa lihtsalt luba voolata armastusel sinna sisse ja see saab imelisel viisil tervendatud. Kui sinu süsteemis on leidnud aset tervenemine, siis on meil lubatud tagasi tuua need osad ja paigutada need sinu energiasüsteemis õigele kohale. See on meie energiainglite spetsiifiline töö, mida me terve elu jooksul teie kõigiga teeme.

Teatud mehhanismid sinu energiasüsteemis, aga koosnevad programmidest. Programmid on kokku pandud sinu uskumustel. Tavaliselt sisaldavad nad midagi sellist mida sulle on varases lapsepõlves tihti korrutatud, kuid nad võivad olla pandud kokku ka sinu hingetraumadele ja neist lähtuvatele uskumustele, mida sa oled uskuma hakkanud. Nende programmide ümberkirjutamiseks sa vajad aega, aga ka see on üks võti, toomaks tagasi sinu kaotatud energiat.

Mõnele teist on lapsepõlves korduvalt korrutatud, et ta ei saa millegagi hakkama. Mõni teine, aga on veendunud, et ta ei oska laulda, tantsida või joonistada. Samuti võib programm sulle koguaeg alateadlikult sosistada, et sa ei tohi usaldada, sest siis sa võid haiget saada. Sa hakkad tundma hirmu sellises olukorras ja läbi sinu korduva hirmu saab programm veel enam energiat, et sinu energiasüsteemis edasi töötada. See on toit, mida ta vajab eluspüsimiseks. Ja see programm teeb kõik endast oleneva selleks, et sa seda uskumust edasi usuksid. Olevused, kes negatiivsete uskumustega programme juhivad ei tööta sinu kasuks. Samas programmide taga, kus sa usud, et sa oled armastatud ja väärtuslik, seisavad valguse jõud.

Programmi ümberkirjutamisel sa vajad meelekindlust ja sihti olla püsivalt teel. Mõni teist saab läbi sarnase olukorra tunda ka tugevaid positiivseid tundeid.Nendel teie seast kirjutatakse need programmid automaatselt ümber, sest positiivne on alati tugevam negatiivsest. Aga sa saad seda saavutada ka järjepidevusega. Selleks me soovitame sul võtta paberilehe ja kirjutada sinna peale positiivne ja kindel lause, mis puudutab seda uskumust. Ja korrata seda 30 päeva. Saagu see armastusega sinu mantraks neil päevadel.

Peagi sa saad näha imelisi lahendusi sinu elus. Olukorrad, mis enne tundusid lootusetud, saavad nüüd võimalikuks. Sammud, mida sa varem poleks kunagi julgenud astuda, saavad nüüd astutud. Sest see osa sinust, mis varem seda keelas, saab olema tervendatud.

Me soovime sulle üle anda ka ühe erilise kingituse, mis saab iga ühe jaoks teist olema pisut erinev. See kingitus saabub sinuni energia tasandil ja see sisaldab valgust ja abi sinna olukorda, kuhu sa hetkel kõige enam tervendust vajad. See olukord saab imelisel viisil tervendatud. Ühine hetkeks meiega meditatsioonis ja sea selge taotlus selle olukorra lahenemiseks ja tervenemiseks. Sinusse lihtsalt tuleb kindle teadmine, mida teha ja kuhu suunas liikuda ja peagi sa avastad, et on saabunud tervenemine. See on meie lubadus sulle. Sa oled üliväga armastatud.

 

TE ANNATE ÜKSTEISELE OSAKESI

Soovime teile lahti seletada veel sügavamalt energiaosakeste mehanissmi. Et seda kõike paremini mõista, tunneta ennast praeguses hetkes. Sa hakkad tundma kuidas energia siseneb sinusse. See on armastuse energia ja ta on tulnud sind toetama, sest ainult koos temaga oled sa võimeline tõeliselt mõistma.

On püsivad energia osakesed ja on täpne koopia igast energiaosakesest. Koopiad omakorda jagunevad paljudeks osadeks, samuti nagu sinu hingeosakesedki. Koopia on see, mida sul on võimalik vahetada teiste inimestega. Kõige suuremad koopiate vahetused toimuvad mehe ja naise vahelistes suhetes. Aga nad võivad toimuda ka teiste inimestega.

Üha enam levinud on ka see, kus õpetaja või tervendaja annab abivajajale koopia enda energiasüsteemist. Tavaliselt see ei toimu teadlikult, vaid see on energia vaba liikumine õigel ajal ja õigesse kohta. See on väga suur kingitus ja need kingitused saavad sulle praegusel ajastul järjest tuntavamaks.  Kui sa oled kellegile kinkinud koopia, siis sinu energiasüsteem hakkab looma uut koopiat sellest hingeosast, loomise kiirus sõltub energia ringlemise kiirusest, see võib toimuda ka koheselt. Nagu teil ka maal on võimalik originaaldokumentidest teha palju koopiaid, sama võimalus on ka vaimses maailmas. Kuhu ja kellele oma väärtuslike dokumentide koopiaid jagada, selle peab ära tundma sinu süda. Tõelised õpetajad ja tervendajad tunnevad selle ära ja see kõik toimub neis alateadlikult ja loomulikult.

Veel üks energia vorm sinu energiakehas on väga liikuvad ja aktiivsed energiakübemekesed, see on sinu vibratsioon. Neid osakesi jätad sa pidevalt endast maha sinna, kus sa ringi liigud ja neile kellega sa suhtled. Neid eraldavad sinu püsivad hingeosakesed üsna suures mahus kogu aeg ja see, mida nad endas sisaldavad ja välja kiirgavad on seotud sinu vibratsioonitasemega. Kui mõõdetakse vibratsioonitaset, siis saab info just sealt.

Kui sa seisad kellegi energiaväljas, siis sinu energia on võimeline aktiveerima teises inimeses energiaosakesi, mis sinu energiakehas on väga liikuvad ja aktiivsed. Nii saate vastastikku väga palju teineteist aidata.

Sa oled kindlasti paljudel kordadel tajunud ka teiste tundeid, aga oskamata eraldada enda energiat tema omast, oled sa pidanud neid enda omadeks. Võibolla sulle isegi meenub mõni kord, kui sa oled kellegagi suhelnud ja sinu emotsioon on järsult muutunud, kuigi sõnad mis te vahetasite ei oleks saanud seda kuidagi teha. Sa tajusid oma vestluspartneri energiat, olid vastuvõtlik ja tema tunded kandusid sulle üle. Eriti tugevalt toimub see teie seas nendega, kellel on hästiarenenud empaatiavõime, aga see toimub ka kõigi teistega. Saadav emotsioon võib osutuda nii positiivseks , kui negatiivseks. Negatiivse emotsiooni puhul lihtsalt raputa enda keha läbi, samuti piisab dussi all käimisest või kergest sörkjooksust. Energiad vahetuvad ja sinu energia loksub taas tasakaalu. Mida puhtamalt ja selgemalt õpid seda tajuma ja mida rohkem sellega tegeled, siis ühel päeval märkad, et sa tunned teise inimese tundeid, aga sa ei võta neid enam endale üle. Sa oled saanud piisavalt tugevaks. Ja seda just tänu neile eelnevatele kogemustele.

Energiaid ligi lastes ja kogedes sa õpid ja saad tugevamaks. Vaadates inimesi, kes ennast koguaeg kaitsevad millegi eest, siis me nii tihti soovikisme küsida teilt, miks keelad sa kallis endale kogemist ja elamist? Selle asemel me soovitame hoopis tervendada iseennast ja oma sisemaailma. Tundmatu energiaga kokku puutudes küsida, mida ta tuli sulle õpetama?  Sulle saabub vastus ja sinu areng saab olema kiirem, siis kui sa koged energiaid.

Kannatus ei ole sulle mitte kunagi mõeldud karistuseks, vaid ta seisab sinu ees, et sa saaksid astuda tema sisse ja leida selle kannatuse seest ülesse kuldne laegas, mida ta sisaldab. See on justkui ülessanne matemaatika tunnis, mille lahendamisega sa pead murrad, aga pärast selle eest hea hinde saad.

Õppetunde saate te kõik läbima niikuinii, et mõista ja tundma õppida seda universumi, kui energeetilist multidimensiooni. Tegelikult me ei nimetaks neid isegi kannatusteks, vaid lihtsalt energia läbitöötamiseks. Seda tüüpi kannatused ei ole alati seotud selle elu põhjuse ja tagajärje seadusega, vaid see on puhtalt energia läbitöötamise küsimus. Need on erinevad asjad ja sul on võimalus neil vahet teha.

Põhjuse tagajärje seadus töötab vastavalt sinu tegudele, mõtetele ja sõnadele. Soovides kellegile halba, siis soovid sa seda alati peeglisse, seega see halb hakkab sealt peeglist sinule otsa vaatama. Kui, aga sinu teod ja mõtted kiirgavad välja kullasära, siis kiirgab ka maailm sulle seda üha rohkem ja lausa imelisel viisil saabuvad sinu ellu lahendused. Seega iga tegu, mille sa teed, teed sa eelkõige endale. Kui sa kedagi vihkad, siis vihkad sa eelkõige ennast. Teist inimest mõjutab see ka, aga oluliselt vähemal hulgal, kui sind ennast. Seega armastagem kullakallid ja lubage sellel armastusel veel ja veel voolata ja ringelda. Nii saavad ka teie elud olema pidevas küllusevoolus.

Tagajärg võib saabuda kohe, võib tulla ka päeva, kuu või aasta pärast, aga ta tuleb kindlasti. Süsteem ei tee vahet, kellele sa mida soovisid. Süsteem lähtub soovi väljaandjast ja toob sinuni üha enam ja enam sarnast energiat, mida sa välja saadad. Sest ta on tehnika, mis on programmeeritud töötama sellisel kujul.

Erand tuleb sisse alles siis, kui sinu soov on nii puhas ja siiras, et ta puudutab ingelliku energiaga maailmu. Siis tekib võimalus sekkuda ja kui meile on antud luba vaimsete seaduste kohaselt midagi süsteemis muuta, siis me teeme seda.

Läbi palve on maailmas korda saadetud palju imesid. Inglid võivad ja saavad vajutada selle suure mehhanismi nuppe sinu kasuks, kui sa oma südamesoojuse ja siirusega seda neilt palud. Aga siin ei ole võimalik kellegil teie seast petta, sest inglid suhtlevad alati südamest südamesse. Südamest südamesse on sul võimalik suhelda vaid juhul, kui sa siiralt usud, et teine osapool on sinu jaoks olemas ja ta kuulab sind. Teisel juhul sind kas ei kuulda, sest heli ulatub madalamale sagedusele või lihtsalt ei tehta midagi, sest ei ole vaimset luba. Sellisel juhul isegi sinu kaitseingel ja teised inglid, kes on sulle kogu sinu elu lähedal, ei saa midagi teha. Nad võivad küll hoolivalt hoida sinu käest ja palvetada sinu eest, et sa ühel päeval mõistaksid enamat, aga nad ei saa sinu heaks vajutada süsteemis nuppe.

Süsteem toimib alati 100% ndilise täpsusega, kõik on väga täpselt paigas. Seega ei saa ka ajastuses kiirustada. Aga, kui sa muudad iseennast, kui sa teed tööd oma sisemise templiga, siis sinu energia muutudes saab muutuda kõik sinu ümber, ka ajastused. Asjad lihtsalt hakkavad juhutuma kiiremini.

Veel üks moodus süsteemis nuppude liigutamiseks on taotlus. Sinu siiras taotlus paneb alati midagi liikuma. Vajutab nuppu, mis suunab erilise kiirusega asjad sinu taotluse suunas liikuma. Tugeva energiaga inimeste taotlused võivad mõjutada palju ka nende lähedaste elusid, seega olge taotlust tehes hoolikad ja lähtuge alati armastusest.

Armastus sinu sees heliseb alati imelistes nootides, seega leia see üles ja lähtu tähtsaid otsuseid vastu võttes alati temast. Taotluse tegemine on vaimses mõistes sama tähtis otsus, kui maja lepingule allakirjutamine, auto ostmine või puhkusereisile sõitmine. Ka taotlust tehes annad sa välja ressursse, sa tasud selle eest omal moel. Seega tehes kehva taotluse, mis ei ole võimeline läbima vaimsete seadusete väravaid, raiskad sa asjata oma ressursse.

Kui taotlus ei läbi seaduste väravat, siis on üsna tavaline, et ta jõuab sinna maailmadesse, millega tema energia on sarnane. Nendes maailmades on palju olevusi, kes tunnevad selliste taotluste üle palju rõõmu ja nad hea meelega omastavad selle energia.

Kui oled kunagi lähtunud valedest alustest, siis sul ei ole siiski vaja muretseda. Sa saad seda kõike muuta. Luues enda sisse enam armastustuse ja valgusemaailmu, rajad sa tee tervenemisele. Ja sa oled meie poolt alati üliväga toetatud ja armastatud, isegi siis, kui sa teed vigu.

 

HINGETASANDI LEPINGUD

Jalutades tänaval läbi kellegi energiaväljast sa isegi ei aima, mis toimub, aga toimub palju. Energia tasandil te suhtlete teineteisega, toimub vähemal või suuremal määral info ülekandmine. Võimalik, et te isegi sõlmite lepinguid. Hingetasandi lepingu sõlmimine tänaval, ilma suhtlemata ei ole tavaline, aga vahel harva seda siiski juhtub. Lepingu sõlmimiseks on vaja silmsidet ja see inimene, kellega sa oled sõlminud lepingu, jääb sulle eriliselt meelde. Silmside on oluline sellepärast, et silmade kaudu toimub intensiivne energia ülekandmine. See on nii tugev, et tundlikumad teie seast tajuvad, kui keegi seisab nende selja taga ja vaatab neid.

Leping ise on lihtsas keeles vahetuskaup, milles osalevad teie kõrgemad minad. Me vabandame, kui see informatsioon sulle liiga tehniline tundub, aga energia mõistmiseks ja selle täpseks kasutamiseks on teil praegusel ajal hädavajalik mõista energia mehanismi. Kui sa tahad köögis mõnda masinat kasutada, siis on sul vaja teada, kuidas see töötab. Täpselt samuti on sul vaja teada, kuidas töötab sinu energia, et sa saaksid teda kasutada õiges suunas.

Paljud neist lepingutest on sõlmitud juba enne sinu sündi. Näiteks lepingud, et keegi sinu hingekaaslastest siseneb sinu ellu, kui sa oled kahekümmne kuue aastane. Ja ta tekitab sinu elus või sinu tunnetes suurt segadust. Leping on tehtud juhuks, kui sa selleks vanuseks ei ole teatud vajalikus mahus õppinud käsitlema ja armastama teatud energiaid, näiteks hirmu või armukadedust. Siis sinu hingesõber tuleb sulle appi. Siiski ei ole leping alati vahetuskaup selle elu mõistes, te teete seda elust elusse kordamööda. Leping võib olla ka kingitus või suunamine, õigel hetkel ja õiges kohas. Näiteks ilmub sinu ellu õpetaja, kui sa oled neljakümmne aastane, kes toetab vaimselt sind oma kohalolekuga väga palju. Või ilmub sinu ellu keegi, kes toetab sind materiaalsemas mõttes, just siis, kui sa seda kõige enam vajad. Paljud neist olukordadest on teil eelnevate lepingutega kokku lepitud ja kui on tulnud kätte õige ajastus, siis süsteemis vajutatakse nuppu ja energeetiline toetus hakkab sind energiaga suunama, et sa täidaksid oma rolli. See on vastupandamatu tõmme teha või öelda midagi. Need lepingud on ootamas ja saatmas sind energiatasandil , teadlikult neile keskendudes hakkad sa neid üha tihedamini ka ära tundma.

Saab olema ka neid teie seas, kes lepingutest loobuvad. Aga mõtiskle nüüd hetkeks, kas kahepoolset lepingut saab lõpetada üksi? Te teate seda hästi, sest maal käib kõik sarnaste reeglite järgi. Karistus ei ole siiski sarnane, sest keegi mitte kunagi ei karista sind. See inimene jääb ilma lihtsalt lepingu teise poole pakutud tasust. Ja osad tema võimalused saavad seetõttu piiratud. Kuid see ei pea nii jääma, sest eksimused andestatakse sel samal hetkel, kui need tehakse ja kui inimesel on uute väärtuslike lepingute tegemiseks veel piisavalt energiat, siis on tal võimalus igal hetkel kõike muuta. Kui tal aga ei ole piisavalt energiat , kui ta on sõlminud liiga palju ebasoodsaid lepinguid või kulutanud oma energiat oma kahjuks, siis tavaliselt selline inimene elab elu justkui ühe pulga peal, ta ei arene hingena edasi, kuni ta ühel hetkel lahkub füüsilisest kehast. Teise võimalusena ta viiakse ta enda hinge nõusolekul läbi imedevärava. Seda ei juhtu tihti, aga see on võimalik.

Seda enam me palume teid, et ärge peljake ja mõistke hukka ka silmnähtavalt kõige lootusetumat juhtumit, sest võibolla saad just sina olla selle inimese jaoks sillaks imedeväravani. Elu õpetab teda ja kui ta ei näe ja ei mõista, siis järjest karmimalt. Sinult ta vajab lihtsalt mõistmist ja head sõna ja sinu energiaga kokku puutudes ta hakkab nägema lootust seal, kus ta seda varem ei osanud näha. Ja tundma armastust seal, kus ta varem nägi varje. See lootusekiir juhatab selle inimese tema imedeväravani. Ja kui ta selle läbib, siis on ta teadlikul enesearengu teel ja talle määratakse uued vaimsed saatjad. Saatjad on teie mõistes nagu õpetajad, aga nad on seda energeetilisel tasandil. Nad mõjutavad ja juhendavad sinu arengut läbi oma arenenud energiakehade, kindlas kokkulepitud suunas. Ja sina, kui sa viibid nende energias, sa oled toetatud nende poolt. Samuti saab olema toetatud too inimene, kes vajab sinu abi, kui ta on sinu energiaväljas.

Aga pea meeles kallis, aita inimesi vaid siis, kui nad seda sinult küsivad ja on sinu energiatele vastuvõtlikud. Teisel juhul rikud sa vaba tahte seadust. See on justkui ukse murdmine, mida sulle ei ole avatud ja sissetungija oled sina, mitte tema. Sissetungija on teie mõistes kurjategija. Kui sa lähed kellegile külla, koputad uksele ja ta ei ava sulle ust, kas lähed siis sellest hoolimata sisse jõuga? Palun ära tee seda ka energiatasandil.

Energeetiline maailm on täpselt samasugune maailm nagu füüsiline maailm ja ka seal kehtivad omad reeglid ja seadused. Keegi ei keela sul koputamast ja küsimast, aga me kordame veel, ära ava võõral territoorjumil uksi jõuga.

Kui sa näed tänaval mures ja vaevas inimest, siis loomulikult astu tema juurde ja ütle tere. Isegi, kui ta sind eemale tõukab, oled sa muutnud killukest tema päevast ja energiatsandil on toimunud muutusi. See ei ole sissetung. Sissetung ei ole ka see, kui te alustate rääkimist ja sa räägid talle, mida sa teda nähes tajusid ja kui ta jääb tähelepanelikult kuulatama ja tunneb huvi enama informatsiooni vastu, siis sa saad seda teha. Kui ta aga kas energeetilisel tasandil või ka füüsiliselt nähtavalt tõmbub eemale, siis on sul aeg edasi liikuda. Kunagi tulevikus võib ta sind veel ülesse otsida, sest mingi osa temast jättis meelde tõe ja armastuse helina, aga seda võib selles elus ka mitte juhtuda. Sina oled oma töö teinud sellega, kui väljendasid seda laulu, mida sinu süda laulda tahtis ja kui keegi ei ole valmis seda laulu kuulama, ära siis sina sellepärast veel laulmist lõpeta. Sina laula oma viisi edasi, kuhuiganes ka sinu jalad sind kannavad. Lihvi oma oskusi, õpi tundma energeetikat ja ühel päeval sa märkad, kui palju abivajajaid sinu ümber on ja tulevad tagasi avatud ustega ka osa nendest inimestest, kes varem uksed mürtsuga kinni lõid. Tasapisi on ka nemad õppinud avama oma uksi armastusele ja nüüd sa saad neid aidata. Sa sisened nendest avatud ustest nende ruumi, kohta kus on võibolla veel päris pime. Võimalik ka et seal haiseb imelikult või puudutavad sind tumedate olevuste käed. Aga, kui sina oled tõeline ravitseja, siis oled sa nagu päike, kes valgustab kõiki, jäädes ise muutumatuks. Ja kui sa oled korra viibinud sellises toas, siis on seal kindlasti edaspidi valgem ja soojem. Ja see annab sellele inimesele julguse tasapisi avada enda sees veel uksi ja temas tekib julgus vaadata, mis on nende uste taga.

Sooviksime sulle veel rääkida selgeltnägemisest ja inimeste ravitsemisest. Kui inimene näeb selgelt, siis ei tähenda see veel, et ta suudaks ravida. Samas, kui inimene energiatasandil teisi ravib, siis ei tähenda see veel alati selgeltnägemist. Ravida suudab kõige enam see, kelle armastuse tasand on võimalikult kõrge. Ja see on sellepärast nii, et taevased tervendavad jõud ei saa voolata läbi madalamate tasandite. Nendest tasanditest pääseb läbi just selle sagedusega energia, mida see tervendaja endas kannab. Ta saab tervendada neid, kelle armastuse tasand on temast madalam, aga kelle armastusetasand on kõrgem, siis tegelikult tal ei ole võimet  tervendada neid inimesi. Ta võib anda nõu, jagada nägemusi, lõigata läbi energiasidemeid, aga tegelikult tal ei ole mõju nende inimeste üle, kelle armastuse tasand on temast kõrgemal. Küll aga inimene, kelle armastusetasand on kõrge, isegi siis, kui tema selgeltnägemise võimed ei ole veel välja arenenud, ta ravib sellegipoolest oma kohalolekuga. Tal piisab üksnes hommikul ärgata, välja astuda ja tema energiaväli hakkab juba tööle teiste inimeste tervendamisega. Ja tema jaoks õigel hetkel saab ta tugeva vaimse surve aidata teisi ja leida enda seest ülesse see laegas, kus on juhised, kuidas seda teha.

Täpsustuseks lisame veel, et lepinguid saab sõlmida ka madalamate energiatasandidelt pärit olevustega. Aga see ei ole teie jaoks soodne leping ja enamjaolt toimub see läbi nendepoolse pettuse. Tänu pettusele on nende lepingute lõpetamine väga lihtne, me palume vaid sul õppida seda tegema ja võtta seda infot täie tõsidusega. Sinu sünnihetkel pärandati sulle ka eelnevate põlvede ebasoodsaid lepinguid. Aga läbi enesearengu sa vabastad neid koguaeg. Teadlikult saad taodelda lihtsalt lepingu tühistamist ja selline taotlus täidetakse alati.

Raskem on olukord siis, kui selline leping on teostatud ilma vastaspoole pettuseta ja inimene on olnud täiesti teadlik sellest, mida ta teeb. Ja isegi, kui ei ole olnud teadlik, siis on ta tegelenud kellegile tahtlikult halva soovimsega ja selliseid lepinguid nii kergelt ei tühistata. Sellises olukorras on eranditult kõik need, kes tegelevad musta maagiaga.Nemad sõlmivad millegi saamiseks lepinguid tumedate jõududega. Tumedad jõud on need, kes sisaldavad vähe armastust ja valgust, seega nad ka kunagi tõeliselt ei armasta teda, kellega nad lepingu sõlmisid. Aga omakasu nimel nad teevad seda heameelega. Üldiselt nad tahavad sellisel juhul saada sinult energiat, aga võimalikud on ka muud ohverdused. Selline inimene sattub keeristesse ja teda on raske aidata. Kui ta ise seda siiralt soovib, siis mitte võimatu, aga ütleme teile nii, et see on teie mõistes keeruline. Sellel on kolm nüanssi. Esiteks peab ta omama hingetasandil siirast soovi muutuda, teiseks ta peab siiralt kahetsema toimunut ja kolmandaks tal on vaja õppida armastama kõiki neid inimesi, kellele ta on kurja teinud või kes temale on kurja teinud. Pealtnäha ei tundu need ülesanded rasked, aga sageli need on seda. Ja kui see inimene omab kõike neid kolme siirast soovi, siis maailm aitab teda tema teel. Maailm ei jäta mitte kunagi hätta ka kõige koledamaid tegusid teinud inimesi, kui nad siiralt oma hinges kahetsevad ja armastavad. Ja isegi siis, kui nad veel ei oska armastada neid, kes on neile kurja teinud, aga neil on siiras soov seda õppida, ka siis on nad toetatud. Siirast soovi arvestatakse samasuguse tõsidusega, nagu sa juba oskaksid seda. Kuid tee sealt välja ei pruugi olla kerge, sest tumedad jõud ei loovuta kergelt neid lepinguid, aga see on võimalik. Sulle piisab lihtsalt teadmisest, et see on võimalik.

Paljudel teist on kaasas selliseid raskeid lepinguid perekarmaliinist, sellisel juhul lihtsalt tööta need läbi. Ja sul on küllaga antud selleks kaasa jõudu ja energiat, et seda teha ja sellest kõigest läbi minna.

Ja need siin ei ole lihtsalt sõnad paberil, nende sõnadega voolab sinusse tervendav valguseenergia sinu päriskodust. Ja sügaval enda sees sa tead seda.

 

INFO, MIS KANDUB EDASI MÖÖDA VERELIINI

Sündides said sa kaasa suure portsu oma eellaste informatsiooni. Kuid mitte otseselt nende hingeosakesi või nende hingeosakeste koopiaid. Sel puhul toimub info edasi kandmine teist liini pidi. Need on justkui energeetilised pakikesed, mis anti sulle kaasa eluteele tassida. Kokkupakitult leiab kõik selle sinu rakustruktuurist. Ja kui kedagi sinu eelpõlvlastest on näiteks vägistatud või nad on muul viisil kogenud sekusaalset rahulolematust  ja nad ei ole osanud seda oma hingetasandil korda teha, siis kannad sina samuti seda informatsiooni. See ei pruugi tähendada, et sind vägistatakse selles elus, aga astudes seksuaalkontakti ei ole asjad korras, sest sellel tasandil on energiana viha informatsiooni. Ja iga kord, kui sa sellele lähened sa tunned seda. Mõnel teisel juhul on tegu enese mitte väärtustamise tundega või näiteks hirmuga väljanaermise ees. See info on lihtsalt sügaval sinu sees ja sa ei leia väliselt loogilist lahendust sellele, kust see on pärit. Nüüd sa tead, aga me ütleme sulle, et ära kunagi süüdista teisi. See lugu olgu sinu jaoks vaid sinu lugu, mille sa siia kehastudes ise lahendamiseks valisid. Ja, kui sa oled lahendamiseks valinud raske loo, siis aplodeeri ennast, sest just selle loo vääriliseks oled sa ennast koos oma vaimsete juhendajatega pidanud. See on sinu töö ja see töö on sügavalt sisemine, kuigi selle töö viljad avalduvad alati ka välises elus.

Püsivalt sisemise töö tegijad tihti oma palvetes küsivad, et nad teevad palju sisemist tööd, aga midagi ei muutu. Muutub küll, me ütleme teile, et muutus toimub alati. Te olete pidevas muutumises ja energia tasandil koguaeg muutub midagi. Aga selleks, et saaks välises elus midagi muutuda on sul vaja kallata solgist tühjaks terve laegas ja samal ajal olla valmis vastu võtma. Sest solgi asemel voolab sellesse laekasse alati midagi uut. Selleks, et see uus saaks olla see, mida sa soovid, on sul vaja olla väga täpne oma soovides. Seega nagu sa aru saad, on selle juures kaks argumenti. Esimene neist on laeka solgist tühjaks kallamine, teine aga selle sama laeka täitmine sellega, mida sa oma ellu soovid. Need laekad meenutavad tegelikult rohkem pakikesi. Nad on sellisel kujul sellepärast, et neid antakse teile jao kaupa korraga kätte. Üks pakk sisaldab alati rohkelt ülesandeid ja sinu allilmast pärit tegelasi, mis aktiveeruvad sinu energia kehas laeka avanedes nii, et sa neid tunned ja tajud ja saad ennast vabastada.

Kui juhtuks nii, et aktiveeruksid korraga kõik laekad, mida see inimene on siia ellu kaasa võtnud, siis ei peaks ta survele vastu ja lahkuks koheselt füüsilisest kehast. Just sellepärast avatakse nad ükshaaval. Aga ka korraliku sisemise töö korral, on ühe laeka läbitöötamise aeg umbes 2-3 kuud, väljaarvatud erandid. Juhtub ka, et üheainsa või paari kasti kallal töödatakse terve elu, avamata kordagi ühtegi teist kasti. Varasematel aegadel oli see üsna tavaline. Aga praegu, kus teie ümber on nii palju toetavaid energiaid, üha enam suureneb ka laegaste avamise arv. Ühestküljest tõuseb laeka avanedes pinnale kõik see paha ja negatiivne, mis on seni olnud kusagil sügaval sinu sees peidus ja mõjutanud sinu elu selles suunas, mida sa ei ole soovinud. Teisalt aga laeka avanedes ja läbi töötades need rasked energiad lahkuvad. Sinu elus avaneb palju uusi võimalusi ja sinu energeetiline jõud suureneb. Tasa-pisi tõuseb nii ka sinu armastuse tase.

Erand on veel see, kui laegas läbitakse kiiremini kui 2-3 kuud. Kuidas on see võimalik? Inimene, kes teeb korrapäraselt sisemist tööd iseendaga 2-3 kuud, peaks ajaliselt läbima ühe laeka. Kuidas saaks ta seda siis veel kiiremini teha? See, mis me sulle nüüd räägime on maagia, ole väga tähelepanelik. Ühe osana on see sinu sisemine selgelt sõnastatud taotlus, et asjad saaksid hakkata liikuma otse selles suunas,mida sa soovid. Teise osana on see osa raske energia andmine inglite kanda. Ja, kui sa palud abi, siis sa ei riku sellega oma vabat tahet. Praegusel ajal, mil maa on tohu kiirusega muutumas, on meil lubatud kanda osa sinu koormast, aga ainult sellisel juhul, kui sa seda siiralt usud ja palud. Usk on see, kui sa oled millegis nii kindel, et sa täie kindlusega toetud sellele. Seega need teie seast, kes on teinud endaga piisavalt tööd, et uskuda, nendel on nüüdsest koorem, mida nad kandma peavad kergem. See on jagatud koorem sõprade vahel. Sõprade vahel, kes sind üliväga armastavad ja me kinnitame sulle, sa võid julgelt toetuda ja usaldada. Sest me oleme sinu jaoks armastusega olemas.

Need laekad ei ole alati seotud sinu pereliiniga, aga suuremas osas nad tavaliselt sisaldavad just sinu eelnevate põlvede lugu, mis on küll suures osas möödunud, aga mida sina oma elus sellegipoolest koged ja läbi elad. Vaatle oma vanemaid, vanavanemaid, kes on veel elus, küsi võibolla on neil eelnevatest põlvedest ka huvitavaid lugusid jutustada. Mida enam sa õpid tundma iseennast, seda enam sa saad tundma ka neid mehi ja naisi, kes on sinu pereliinis. Sul ei ole võimalik muuta neid, küll aga on sul võimalik muuta iseennast ja järjest enam tumedaid niite katkeb. Iga niidi katkemisega tõstetakse tühjemaks ka sinu parasjagu avatud laegast ja ilmuvad kingitused sinna asemele. Kingitused, mida sa oled soovinud ja isegi kingitused, mida sa paludagi pole osanud, aga sellegipoolest auga välja oled teeninud. Need kingitused ei ole tavaliselt maised, kuigi võivad ka seda sisaldada.

Erandiks veel see, et tegelikult on võimalik , et on avatud ka mitu laegast korraga. Jah, see saab tõesti nii olla. Need on ajad, kui sinu elu on täielukult pea peale pööratud. Ühest küljest on see äratuskutse, mis suunab sind astuma rajale, kuhu poole sul on vaja liikuda. Kui inimene muud moodi ei kuula ja oma hinge arendada ei taha, siis proovitakse teda teistmoodi aidata. See võib sulle küll karmina tunduda, kuid siitpoolt vaadatuna see ei ole karm, see on lihtsalt õppeprotsess. See on elu. Kui sa maises koolis jätad tükk aega õppetükid õppimata, siis ühel hetkel on sinu ees suur virn lahendamata ülesandeid. Võimalik, et see hunnik tundub nii suur, et see näib sulle võimatuna, aga sellegipoolest on see võimalik. Inimesed, kes seisavad sellise kuhja lahendamata ülesannete ees, nende reageeringud on erinevad. Enamikul juhtudel läheb vaja suuri raputavaid katastroofe nende inimeste elus, et nad julgeksid hakkata muutuma.

Teine võimalus avada mitu kasti korraga on taotlused. Need aktiveeruvad kohe ja isegi kui sa ei ole küps mingit ülesannet lahendama, siis sind hakkatakse selleks ette valmistama. See on sinu arengu kiirtee, aga me tuletame siinkohal meelde armastuseseadust, see ütleb, et sa lähtuksid alati armastusest. Las sinu südameenergia loob sulle taotlusi, ära lase taotlusi luua programmidel sinu peas. Kui inimene taotleb läbi mingi programmi endale näiteks kindlat inimest oma ellu, siis on see vaba tahte seaduse rikkumine ja ta kaotab taotlust välja andes hulga energiat. Tema taotlust loomulikult ei rahuldada, sest see on vaimsete seaduste vastane. Meenutame siinkohal veelkord, vaimne maailm andestab samal hetkel, kui sa teed vea. Vea teinud inimese enda energiasüsteem jookseb vaid selle vea tõttu lühisesse ja see on vaja taas korda saada, et vältida suuremaid kaotusi. Maailm toetab sind taasloomises, olenemata vea suurusest.

Seega enne , kui sa sõnastad taotluse, tunneta kolm korda, mida sinu süda sulle ütleb. Kui süda ütleb kolm korda jah, siis tee seda, siis see aitab sinu arengule kaasa ja toob sulle palju tulu ja kasu. Ka oma materiaalses elus te esitate vahest taotlusi millegi saamiseks, vahel need täidetakse, teinekord mitte. Oleneb taotluse kvaliteedist. Aga aeg ja energia, mida sa selle taotluse kirjutamiseks ja kohaleviimiseks tarvitasid, seda ei anna sulle keegi tagasi. Sama kehtib ka vaimses maailmas.

Taheme veel öelda seda, et ka läbi armastuse tehtud taotlused aktiveerivad sinu süsteemis tumedaid jõude, kes tulevad pinnale, et sa saaksid nad vabastada ja sinu tee sinu unistuseni saaks vabamaks. Seni nad lamasid sul tee peal ees ja võibolla nad olid nii allasurutud, et ka teed ei olnud näha. Nüüd tänu taotlusele saavad nad tulla pinnale ja läbi sinu sisemise töö lahkuda sinu energiakehast. See on taotluse püha vägi ja see tõesti toimib. Peale taotluse esitamist sa võid märgata huvitavaid väliseid kokkusattumusi. Näiteks  inimesed, kes sind varem kuhugile ei kutsunud pakuvad välja huvitavaid kutseid või kohtad sa kedagi pealtnäha juhuslikult tänaval ja saad tänu temalt saadud informatsioonile sammukese lähemale oma unistusele. See kõik tuleb samm haaval ka välises elus. Taju seda, ära oota tervet kingitust korraga. Sina tee lihtsalt oma sisemist tööd ja küll süsteem sinu jaoks ka välises maailmas kõik korda sätib. Selle pärast kullakallis ei pea sina muretsema, mis viisil see juhtub. Muretsemise energia ei kiirga valgust ja pealegi jääb sul nii palju vähem aega sisemiseks tööks. Sina kuula vaid oma südant ja kui süda käsib sul tõusta ja kuhugile minna, siis tee seda. Kui ta käsib sul olla kodus ja puhata, siis kuula ka seda. Kuula isegi siis, kui sul palju olulisi asju pooleli on ja mõistust kasutades peaksid sa paigale jääma ja midagi muud tegema. Sinu süda teab, mis on sulle hetkel kõigist kõige olulisem. Ta teab ka põjust ja kui sa temalt seda küsid, siis ta vastab sulle.

Sinu südame energia on elav energia ja sa saad temaga suhelda. Kuula teda ja sinu jalad saavad iseenesest liikuma õiges suunas.

 

MÕTTED, NAD ELAVAD

Sinu peast jooksevad päeva jooksul läbi tuhanded mõtted. Terve oma päeva osaled sa loomisprotsessis. Nii saadad sa igal hetkel  süsteemi infot endast ja selle info alusel paneb süsteem paika  paljud sinu tuleviku võimalused. Osad teed avanevad sinu mõtete tulemusel ja teised teed sulguvad. Mõtted on sinu elu üks otsesemaid loomingu tööriistu, nad suunavad sinust välja sinu sisemise jõu ja armastuseenergia. Ja viivad nad kohale sinna, kuhu sa neid saadad.

Vastavalt sinu mõtete muutmisele hakkab tasapisi sinu ümber muutuma ka sinu elu. Kui mingid ebameeldivad sündmused ja situatsioonid taas ja taas korduvad sinu elus, siis on vaja sul teed välja sealt alustada oma mõttemustrite muutmisega. See töö ei pruugi olla kerge ja õnnestuda ühe päevaga, aga hoides püsivalt sihti, hakkavad imeväel toimuma muutused sinu mõttemaailmades ja elus. See on protsess, mis samm sammult loksub paika. Usalda süsteemi ja iseennast, kui loojat. Samuti võid lõdvestunult toetuda kõrgematele energiatele. Me oleme alati sinu jaoks olemas.

Uutes energiates hakkate te üha enam tajuma ka teiste mõtteid. Aga, enne kui õpite seda tegema on teil vaja tunda iseenda mõttemaailmasid. Millised on sinu mõttemustrid, mis on need teemad ja asjad, mille ümber sinu mõtted päevast päeva kõige enam tiirlevad? Oled sa sellele mõelnud?

Tõelise pildi nägemiseks soovitame sul kolme päeva jooksul kirjutada kõik oma mõtted ülesse. Juba esimesel kolmel tunnil sa kindlasti üllatusega märkad, mis sinu peas tegelikult toimub. Peagi märkad sa ka seda, kui raske on sul juhtida enda mõtteid. Juurdunud ja toimivad programmid sinu peas saadavad sulle ette korduvalt samu ja samu mõttemustreid ja sa kasutad neid erinevates olukordades taas ja taas.

Avastanud programmi, mis saadab sulle mittetoimivaid mõttemustreid, siis palu kõrgematel olevustel saata sinna armastust ja peata see protsess keskendudes sellele programmile ja lihtsalt vaadates oma valguse ja voolava armastusega sinna sisse. Võid näha, kuidas sinu armastava pilgu peale hakkavad sealt programmist välja jooksma igasugused tegelased, kes seda juhtisid ja kes said iga kord sinult energiat, kui sa kasutasid seda sinu sisse installitud mõttemustrit. See programm toimis ja töötas sinu enda jõuga, sina ise panustasid sinna päevast päeva energiat. Aga nüüd mõtle, kas on sinu elus midagi, mis vajaks seda energiat rohkem, kui see mittetoimiv programm sinu peas? Kui sinu vastus on jah, siis saagu see armastusega sulle motivaatoriks olla püsivalt teel , tervendamaks see mittetoimiv programm sinu süsteemist.

Neid programme on tavaliselt mitmeid, seega sul on vaja nende äratundmiseks teha väga täpset  ja järjekindlat sisemist tööd. Neid vabastades võid sa hakkata tundma, kui palju sul on korraga vaba aega, võibolla sa isegi ei oska selle vaba ajaga midagi peale hakkata ja hakkad ise neid programme taas otsima ja looma, et oma aega sisustada. Kuid me kinnitame sulle, sul on teha väga palju. Keskendu oma kõrgemale ülesandele ja teele. Kui sa veel ei tea, mis on sinu kõrgem ülesanne, siis sea eesmärgiks armastada kõike ja kõiki, millega sa kokku puutud, sest armastamine on niikuinii teie kõigi tähtsaim ülesanne. Armastades avanevad sinu silmad ja sa hakkad üha selgemini nägema teed, kuhu poole sul on vaja minna.

 

TEISTE MÕTETE MÕTLEMISEST

Sageli mõtlete te läbi päeva jooksul toimunud sündmusi, kerides neid läbi oma mõttemustrite peas ringi. Kuid tõelised lahendused ja selgus saavad tulla vaid siis,kui sa ühendad oma mõtted südameenergiaga. Ühendades mõtted ja armastuse oled sa saavutanud meistri taseme ja sinu ümbere hakkab tulema üha enam selgust ja taipamisi. Seega ole valmis ootama oma ellu veel enam imesid.

Kui sa oma mõtetes pead kellegagi vestlust, siis oled sa kusagil maailmas võtnud õiguse mõelda tema eest, otsustada tema eest, võtta vastutus tema eest  ja sa rikud sellega vaba tahte seadust. Me teame, et te teete seda teadmatult ja sageli te teete seda vastastikku teineteisega, eriti need teie seast, kes on armunud. See on armastatud inimese energia vajadus, läheduse vajadus, tähelepanu vajadus. Sa ütled talle mõttes midagi ja ta vastab sulle, seega vahetate te mingil tasandil energiat. See toimib väga tugevalt siis, kui on loodud intensiivne energia ülekandmise kanal teie vahele. Kuid me ütleme teile, et teist sügavalt puudutada saab ka ilma teise mõtteid mõtlemata. Kui teisel inimesel on võime aktiveerida sinu energiakeskusi ja sinul on võime aktiveerida tema energiakeskuseid, siis toimub energia ülekandmine impulsiivselt ja vabalt niikuinii.

Armuasjades tunnista endale, et sulle meeldib keegi ja sul on luba teda armastada, aga ära mõtle tema eest. Lase tal endal otsustada ja teha valikuid. Aga, kui sa kohe kuidagi muudmoodi ei saa, siis unista teisest, aga tunneta, kas teine tuleb sinu unistusega kaasa ja lubab seda. Millised unistused oleks teise puhul sinust lubatud? Kas sulle meeldiks tead saada, mida unistab sinust inimene, kellega sa ei sooviks olla lähedases kontaktis- me arvame, et mitte. Tegelikult ka mitte inimene, kes sulle meeldib, sest sind teeks kurvaks tema ootused sinu suhtes, isegi kui need on vaid tema unistustes. Ja hiljem reaalse inimesega kohtudes, kui ta ei vasta sellele unistuste pildile, siis võid sa hakkata mõtlema, et ta pole ikka sinu jaoks, ta ei ole see kelleks ma teda pidasin.  Tahad ju ka sina, et ta võtaks sind nagu sa oled, et ta tuleks reaalselt sinu juurde ja oleks aus inimene- ole siis sina ka.

Seega õppige tundma reaalseid inimesi, vähemalt seni, kuni te pole selgeks õppinud tõelist energeetilist suhtlemist ka kauguste tagant. Ja ärge tehke millegi kohta oletusi, seni kuni te ei ole võimelised seda tegema.

Ettekujutuse maailm kaob ära siis, kui te rohkem päris elu hakkate elama, laskuge tihedamini suhtlustesse, käige koosviibimistel ja julgege öelda ka võhivõõrale midagi. Kui teie sees on tunne seda teha, siis tehke. Mõningad teist juba oskavad suhelda, aga mõningad teist keda see teema puudutab, tunnevad siit äratundmise ja edasiarenemisekoha.  Aga ka need teist, kes tunnevad, et see teema neid ei puuduta, siis me palume seda veel kord tunnetada.

Tunnistades endale oma mõtetega tehtud vigu saab alata tervenemisprotsess. Tervendamise juurde lisame veel selle, et ei ole vaja kasutada keelamis või vägisi eemale lükkamise energiat. Las muutused tulevad vabalt ja koos armastusega, siis saavad nad tuua hinge rahu ja tasakaalu. Endale millegi keelamisega sa blokeerid endas voolava eluenergia. Las protsess toimub edasi, ka siis kui sa seda oled märganud ja isegi siis, kui sa seda nähes selle kohe endast tahaksid välja tõugata. See on protsess, las ta eemaldub ja terveneb oma tempos, nii nagu sa oled valmis. Ainus mida sa saad teha on seda tervendama hakkata ja paluda sealt eemaldada energiaid, mis ei peaks seal olema. Saad ka suunata oma mõtted ja tähelepanu teadlikult loomeprotsessidele. Ühel hetkel sa tasapisi märkad, et kõik mida sa soovisid saavutada on iseenesest paika loksunud ja sinu mõttemustrid on muutunud. See on iseenda loomise protsess, mida tehes sa muutud üha enam ingellikumaks olendiks siin maa peal.

 

KAKSIKLEEGID JA JUMALIKUD PARTNERID

Sinu jumalik päritolu ei ole sulle teadmata, ometi mingites olukordades  keeldud sa seda veel tunnistamast. Ka sinu vennad ja õed siin maapeal omavad jumalikku päritolu ja jumalikku teadvust. Igaühega neist on sul oma eriline side, paljudega neist on need sidemed tugevad, aga on ka kehastunud hingi, kellel on sulle eriliselt suur mõjuulatus.

Suurema selguse saamiseks on sul vaja nüüd aru saada energeetikast, aga kergem tee asub sinu tunnetes ja reageeringutes. Kellegagi koos olles keegi lihtsalt mõjub tugevamini kui keegi teine ja seda võid sa õelda tundmata mittemingisugust kõrgemat keemiat või füüsikat.

Soovides kohtuda ja tunda ära oma kaksikleek(teine pool)asud sa pikale teekonnale, mis võib kesta aastaid. Me ei saa sulle öelda, et see tee saab olema üdini ohutu, aga me kinnitame sulle, et see tee on tõeline. See on tee läbi sinu enda sisemaailma põrguväravate. Sinus on olemas julgus minna sinna sisse ja sinus on ka tugevus tulla sealt taas välja ja sinu rakustruktuur teab seda. See on ka põhjus, miks uutes energiates miljonid ja veel enamad iniemsed hakkavad tundma suurt igatsust oma Jumaliku täienduse järele. See on tohutu tõmme millegi poole, mille olemasolu ei saa millegi välisega esialgu tõestada. Aga sinu rakustruktuur mäeletab algset infot ja sa tegutsed sellest vastavalt, sest see on lihtsalt nii vastupandamatu igatsus millegi järele.

Uutes energiates avanevad need energiad ja osa sinust hakkab mäletama seda terviklikkuse tunnet, mida sa kogesid enne siia sündimist. Ja just igatsusest selle tunde järgi asute te otsima siin maapeal oma Jumalikke täiendusi. Olgugi, et rahuldustpakkuvaid partnerlussuhteid võite te läbi elada ka teiste hingedega, aga see teadmine ei rahulda teid enam. Nüüd on aeg käes millegiks enamaks ja värin teie energiakehas kinnitab seda.

See teekond läbi iseenda sisemiste põrguväravate on sinu ettevalmistamise teekond. Algse energia taasühinemise protsess ja tulemus on nii võimas, et kui sa ei ole selleks valmis, siis inimesena võid sa minna lihtsalt hulluks või joosta kohkununa minema, sest see mida sa näed on midagi nii hirmutavat, et sa ei kanna seda välja.  Kuid süsteem kaitseb sind liiga varajase ühinemise eest, energiakeskused, mis ei ole veel piisavalt avanenud, lihtsalt ei saa ühineda.

Seega ei toimu energiate sulandumist enne, kui te mõlemad olete selleks valmis. Ja sa võid isegi olla kohanud seda inimest, aga sa ei ole teda ära tundnud, sest maise keha veetlevus ja ligitõmbavus ei tähenda selles kontekstis midagi. Tihti osutuvadki teie kaksikleekideks vastassugupooled, kes teile varem ei oleks meeldinud, aga energiate intensiivsel ühinemisel tekib äratundmine.

Äratundmine saab tekkida vaid energiate ühinedes, sulandumises, kus teie tsakrad ja energiakeskused ühinevad. Kuid isegi ilma ühinemata, ei jäta see inimene teid kunagi külmaks, sa ei koge kunagi ükskõiksust tema suhtes. Ka varem, kui sellised ühinemised olid peaaegu võimatud, tekkis selliseid kohtumisi ikka. On isegi neid, kes on aastaid naabritena koos elanud või ühes koolis käinud ja surnud ikka teineteist ära tundmata.  Ja te olete ka nii palju elust elusse olnud armunud teistesse, olgugi, et ka teie tõeline teine pool on olnud teie läheduses.

See informatsioon on lihtsalt teadmiseks ja see ütleb ka seda, et see kes praegu on teie elus, see ongi hetkel õige inimene. Anduge armumistele, anduge armastusele ja laske sellel ilusal tundel ennast kanda. Kuid isegi need, keda on siiamaani teie seas olnud enamus, need kes ei ole veel ühinenud oma tõelise teise poolega, te võite tunda tema läheduses seistes õhus energeetilisi elektrisähvatusi teie ümber või kerget pearinglust. See tuleb magnetväljade kokkupuutumisest, isegi siis, kui teie energiad ei ole veel valmis sulanduma.

Samuti paljud teist ei mõista veel seda, kui me ütleme teile, et teil saab olla kaksikleeke mitu, sest tervik on jagunenud paljudeks poolusteks ja osadeks. Seega , kui ei ole valmis arengult, soolt või vanuselt üks, siis tuleb sul tõenäoline võimalus kohtuda teisega. Aga seda ainult siis, kui te olete selleks mõlemad valmis. Enamus sellistest kohtumistest on ka enne sündi kokku lepitud ja kinnitatud.Veidi teadlikumalt algab esmane kinnitumine paar või enam aastat enne tõelist kohtumist, see võib toimuda energeetilisel tasandil, läbi unenägude või maises plaanis. See on aeg, kus teie hing teeb teadliku valiku kohtuda temaga ja selles igatsuses võivad paljudel teist tulla üksikud aastad, kus tehakse tugevat sisemist tööd iseendaga, aga see võib kulgeda ka teisi radu, just sulle omaseid ja vajalikke.

Kaksikleeke, kes veedavad elu koos edasi minnes on siiani küll olnud ääretult vähe, kuid me ütleme teile, et neid saab teie seas olema järjest enam. Soovige, taodelge, paluge ja teid juhatatakse sellele rajale, sellele nii sisemisele teekonnale, kus te olete küll toetatod, aga kus läbi kõige õudsamate väravate on teil vaja siiski astuda üksi, nähes ootamas ja õnnitlemas meid iga värava taga ja juhatamas teed edasi.  Jõudes väravani sa juba näeb meie sooje armastavaid käsi ootamas teiselpool ja sul on üksi vaja astuda vaid see samm üle ukseläve. Teiselpool ukseläve on ootamas ka erilised Jumalannad ja energiad , kes annavad sulle peale iga sellise värava läbimist erilise sulle ainuomase pühitsuse.  Sellel hetkel, kui sa seda kõike koged, sa ei pruugi sellest teadlikult aru saada, aga tagantjärel vaadates sul on võimalik näha ja tunda toimunut. Kui sa oled avatud ja tundlik, siis võidakse sulle anda seda tunda nii selgelt, et sul võivad tulla aukartusest silma pisarad ja süda täituda võimsa Jumaliku armastuse ja valgusega. Tunne seda, taju seda, lase sellel imelisel energial voolata läbi iseenda, see on siin sinu jaoks, kuuluta see täie sünniõigusega omaks.

Kaksikleegiga ühinemisest räägime veel niipalju, et ka see on protsess. Kui on tekkinud energiate sulandumine ja äratundmine, siis tõeline protsess ja töö alles algab. Algab energiate paika loksumine, enda ettevalmistatud jõukeskustega nii suuremahulise energia läbitöötamise katsetamine. See töö on mõlemapoolne ja te teete seda koos.

Kuna energeetilisi ühendusi ja sulandumisi on teil kõrgemas armastuseenergias võimalik kogeda ka teiste hingedega, kes ei pruugi olla teie kaksikleegid, siis anname teile mõned nõuanded.

Esiteks see, et ärge mõelge liiga palju. Kui tekib sulandumine ja Jumalik äratundmine, siis astuge sellel teel julgelt edasi, see kohtumine on maailma jaoks väga oluline ja teie hinged arnenevad selle läbi tohutu kiirusega. Ja kui tekib ühel hetkel ära tundmine, et ta ei ole sinu tõeline kaksikleek ja tuleb välja palju omadusi, mis käivad sulle närvidele, siis õpi armastama kõike seda ja vajadusel õppige laskma ka teisel ja endal minna edasi. Sellised energeetilised kohtumised on mõningatele teist väga vajalikud, saamaks küpseks kohtuma oma kaksikleegiga.

Teise hingega ühinemine on tohutult intiimne kogemus, palju intiimsem, kui on osade inimeste jaoks on veel seksuaalkontaktid. Mõelge siis nüüd, kui intiimne saab olema selline seksuaalsus ja kui tugev on vaja olla, et olla selleks kõigeks valmis. Sul on vaja ehitada oma süsteem väga võimsaks, et suuta lasta endast läbi voolama nii võimas ja tugev energia, ilma et sa ise puruneksid või saaksid muul viisil kahjustada.

Sellisel ühendumisel saate te mõlemad väga suure jõu ja väe. Inimestega kohtudes või veel parem neid ravides, teil on nii palju energiat seda kõike teha, teil on palju energiat ja jõudu aidata maailma.

Kui selline ühendumine toimub kaksikleegiga, siis selliseid vastukäimisi nagu teiste hingedega ei ole. Te lihtsalt nii prefektselt täiendate teineteist, et kõik loksub iseenesest paika ja töö hakkab edasi pigem ühisest energiakeskusest lähtudes.

Juba koos olles me ei saa lubada, et sellel teel ei saa olema takistusi, ikka saab, sest muidu ei oleks inimelul enam mõtet. Koos olles hakkavad teis paika loksuma järjest sügavamad ja sügavamad keskused. See on ühise arengu protsess ja kui naine selles protsessis emotsionaalselt kõigub, mis on selliste energiate juures inimlikult normaalne, siis võib olla ühenduses katkestusi. Mehel on vaja seda mõista ja naist sellel hetkel toetada, sest naine ei tee seda teadlikult vaid tema sisemine protsess läbi tema hirmu ja allilma väravate lihtsalt jätkub. Jätkub niikaua, kuni olete maises kehas, sest maises kehas olles te täieliku energeetilise ühtesulamiseni ei ole võimalik jõuda, ilma et see teid mõlemaid füüsilisest kehast otsemaid välja ei tõukaks, aga tasa pisi sulandub see ühinemine järjest suuremaks, niipalju kui te olete valmis välja kandma. Seega hakkab töö pihta hoopis teistel tasanditel ja me kinnitame teile, et see on tänuväärt töö, kus te saate tundma palju enam õnne ja kordaminekuid.

Ühinemise protsess asub aste astmelt läbi töötama energiakeskusi, sooritades ära ühe ringi, siis alustab ta otsast peale teisega. See meenutab spiraali, mis ühestküljest viib maist energiat ülespoole ja teisalt toob vaimset energiat alla, kuni need kaks sulanduvad üha enam üksteisesse. Nii sulanduvad ka Mees ja naine üha enam teineteisesse.

Seega ärge kartke energeetilisi ühendusi mitte kellegagi, kui nad tekivad, siis on nad hetkel vajalikud. Lihtsalt õppige tundma seal sisalduvat energiat ja vajadusel liikuge edasi. Saab olema ka neid paare, kes leiavad energeetilise ühenduse mitte kaksikleegiga, aga olema ikka kogu elu koos. Ja neid saab ka teie seas olema palju. Kõik need teed on austatud, sest pühaks tuleks on esialgu valmis veel vähesed. Koos minnes te loote üheskoos toetavaid energiaid ka enda järgitulijatele. Seega on see töö väga laiaulatuslik mida tee teete küll ühest küljest iseenda jaoks, aga teisalt sillutate valguseraja kogu maailma hüvanguks.

Maailm teie ümber läheb praegusel ajal teie jaoks üha energeetilisemaks, kõik saab palju tajutavamaks, energiad saavad olema veel palju lahtisemad ja liikuvamad. See kõik on armastusega teile mu kallid, et olete üliväga armastatud.

 

KAS SA OLED AUS INIMENE?

Siiani on põhilised teie maisetest õppetundidest tulnud läbi mehe-naise vaheliste suhete. Mõnesaja aasta pärast see enam nii ei ole. Üleminek hakkab järk järgult, aga kindlalt. Uues ajastus mees ja naine ühendavad oma jõud ja üheskoos tegelevad enda ümber olevate energiatega. Tasakaalusuhte säilitamiseks jääb maale siiski edasi ka headuse ja õnne vastaspool ja sisemine töö jätkub. Üha enam inimesi õpib selgeks ühinemised hingetasandil.

Hoidke oma armastatuid südames mu kallid. Näidake neile välja kui väga te neid armastate. Järjest enam hakkab rolli mängima ka ausus. Tõde ei saa enam kaua varjata. Hinge tasandil ühinedes ei saa olla enam ühepoolseid armumisi. Vaid tekib vastastikune suhe esimesest hetkest peale. Praegu teist kes seda kogevad, teil on ikka veel raske tunnistada tõde. Aga aeg on käes, me kinnitame seda teile.

Tõstke oma pea ja vaadake enda ümbere, kas on seal keegi, kellele saaksite rääkida oma armastusest. Kui on, siis tehke seda. Ja vaadake, kui palju õnneenergiaga saab üle valatud teie elu. Teie nägudel saab olema veel enam naeratusi ja teie silmades üha enam sära. Sest te olete oma armastuses ausad. Ja, kui see on tõesti armastus,mille liitjaks on Jumal ja mis liidab teid hingetasandil, siis on see vastastikune. Ärge kahelge enam endas. Enam mitte, mu kallid.

Saab olema ka neid teie seast, kes saavad olema tagasitõrjutud oma armastuses. Tõelist hingedevahelist armastust ei lükata kunagi tagasi. Sellisel juhul eralduge, tehke oma hingega tööd ja naaske tagasi tugevamana. Kui te olete piisavalt küps, siis ilmub teie ellu armastus, mis peab teieni jõudma. Hingetasandil ta juba ootab seda aega, mil teid puudutada ja teiega koos elus edasi voolata.

Armastus on elav energia ja ta rõõmustab igaühe üle teist, kes suubuvad üha enam tema pühamatesse ja pühamatesse sfääridesse.

Aga me kinnitame teile veel, et kui kedagi armastad, siis ütle seda talle. Siis sa näed kas see armastus kannatab välja tõe ja kas see inimene on see inimene, kes sinuni peab suubuma. Õiged paarid eranditult peale sellist tõde jäävad kokku.

Mängimisega ja teesklemisega tekitate te vaid endale keerdkäike ja neid te praeguses ajastus enam ei vaja, sest kõik on palju lihtsamaks tehtud teie nimel ja teie jaoks. See on kandikuna sinu ees ja ootab äratundmist ja kinnitumist sinu rakustruktuuri.

Sageli me näeme, kuidas paljud teie seast kohtuvad kusagil baaris alkoholiklaasi taga. Ei mingit tõde, ei mingit ausust. Kas tõesti tahate nii külvata oma seemneid? Las seemned saavad kasvama tõeenergias, siis sirguvad sellest ka tõelised viljad, küpsed viljad, armastuse viljad. Ja maapeal saab olema palju rõõmu. Sina kes sa loed seda raamatut, me palume sul seda muuta sinu elus. Ja kui sa oled juba abilelus, siis on vaja rajada uus algus, uus tõe sammas teile kahele. See on see sammas, mis hoiab teid kahte koos. Tegelikult ei olegi te enam kaks, te olete üks. Te kasutate ühiselt teie ühise hinge väärtusi ja võimalusi. Väärikalt saab teha valikuid vaid ühises tões ja austuses. Seega, kui te ei ole kordagi veel tundnud oma partneri energiat sulandumas teie energiaga, siis on jäänud teil rajamata tõe sammas teile kahele. Tõe sambale saab toetuda kõrgeim armastuseenergia. Ja sa hakkad oma elus ja oma suhetes tajuma täiesti uut energiat ja suhte olemus muutub pühaks.

Eelkõige oli see jutt mõeldud naistele, sest läbi naise tuleb suhtesse armastuseenergia. Oma panuse saab anda mees läbi oma tõe väljendamise ja aususe. Aga tõeline mehe ülesanne algab siis, kui naine on armastuse temani toonud. Siis algab mehe töö. Samuti saab mees anda oma panuse läbi iseenda tervendamise, sest kiirates välja valgust, tõmbab ta endale ligi ka sarnase vibartsiooniga naise, kes on võimeline tooma temani veel enam valgust ja armastust. See liit on vastastikku teineteist toetav liit, kus ollakse hinges, luus ja üdis täielikult üks.

Kui sulle keegi meeldib, siis ole aus inimene ja väljenda seda talle. Arutage koos läbi energiad,mis teie vahel on ja mis teid seovad. Ja isegi, kui sul tulid praegu külmavärinad peale, siis tee seda ikka.

Maapeal on kätte jõudnud aeg lasta voolata sinust välja häbienergial. Häbienergial, mis on aastatuhandeid alla surunud naisi ja mehi, keelamaks neil astuda pühasse liitu. Allasurutud inimene ei ole iial võimeline armastama sel tasemel, kus saab suhtesse siseneda pühaduseenergia. Seega me suuname sind vabanema häbienergiast, siis avaneb sul võimalus olla aus inimene.

 

KUIDAS SA SAAD VABANEDA HÄBIST JA TEISTEST FRUSTATSIOONIDEST

Üsna sageli te inimestena üritate võidelda energiatega, mis teile ei meeldi ja proovite neist vabaneda jõuga. Piltlikult te asute sellel hetkel teineteisele kordamööda viskama sarnase sagedusega energiapallikesi ja frustatsioon suureneb veelgi. Sul ei ole vaja võidelda häbienergiaga, sest ta ei ole mitte kunagi olnud sinu vaenlane.

See on sinu eluenergia, mis on valel kasutamisel moondunud selliseks. Seega me palume sind, armasta teda, aita tal vabaneda vangistusest. Sõlmi nöör nööri haaval lahti ahelad.Ta on nii palju aastaid pidanud istuma sinu sisemaailma kõige pimedamates vangikongides. Nüüd on tulnud kätte aeg suunata tema poole hingevalgust ja armastust. Sinu armastus on ravim kõigi sinu haiguste ja probleemide vastu, seega on sul iga haiguse ja kõrvalkalde jaoks rohi alati sinuga kaasas.

Siitpoolt on naljakas vaadata inimesi, kes jooksevad kasvõi teise maailmaotsa, et oma probleemidele lahendust leida. Samas ravim on temaga koguaeg igalpool kaasas. Ravim iga tõve vastu, iga mure vastu, iga suhteprobleemi vastu. Ja see ravim asub teie südametes kullakallid.

Te mõtlete, et te olete väga erinevad, aga tegelikult on teil inimestena probleemid üsna sarnased. Seega rännates teise maailma otsa ja kohates seal mõnda tervendajat, siis võimalik, et ta saab sind tõepoolest aidata. Aidata siis, kui ta on enda südamest leidnud armastuse. Sa saad osa sellest ja sinu rakustruktuur tunneb selle koheselt ära ja sarnane energia sinu sees saab asuda avanema.

Seni kuni sa ei suuda leida enda seest, seni kõnni ringiga ja kasuta julgelt kõrvalist abi, see on sinu jaoks ja sulle armastusega lubatud. Kuid siinkohal pea meeles seda, et ühel hetkel on sul vaja tõusta oma jalgadele. Tegelikult sinu jalad ammu kannavad sind juba, aga kuna sa ise sellesse veel ei usu, siis sa ei ole proovinud ja julgenud neile veel toetuda.

Seega on paljud neist energiatest, millega sa oled püüdnud palju ja palju kordi võidelda, tegelikult sinu sõbrad. Nad on sinu enda moondunud eluenergia. Häbienergia on neist üks raskemaid ja kõige enam edasiliikumist takistav. Sest häbi energia ei aktsepteeri sind, ta justkui vaikselt sosistaks sulle, et sa oled patune ja sa ei vääri head oma ellu. Ta keelab sul kogemast naudinguid, rõõmu ja armastust. Sa oled kistud otsekui kusagile mülkasse, kust sa ise ei luba endal minna tagasi päikese kätte. Oma teadliku meelega sa võid juba ammu olla päikese käes ja soovida sinna poole liikuda, aga mingi osa sinust teab, et sulle on see keelatud ja see sama moondunud osa ütleb sulle, et sa ei tohi oma ellu lubada rõõmu ja naudingut. Ja nii jätavad teist paljud ilma ennast elurõõmust ja sisemine viha aina kasvab. See vigane programm, mille keskmeks on häbi, sisendab tihti endas ka teadmist, et need kes naudivad elu, iseendeid ja oma partnereid, et nad on eksinud seaduse vastu. Tegelikult see ei ole nii kullakallis. See teadmine on sisestatud juba palju aega tagasi sinu rakustruktuuri, möödunud generatsioonidel oli nii kergem allutada inimesi.  Tegelikult on see üks vääramaid arusaamu üldse. Ja te kõik olete üliväga toetatud tervendamaks seda.

Tervendamine on protsess, mida võib nimetada ka kõrgemaks keemiaks ja füüsikaks. Sellest aru saades hakkab see tunduma sulle väga mõistetav ja loogiline.

Häbi tervendamiseks kutsu appi ingleid ja kõrgemaid valgusejõude tervendamaks sind.Palu endast välja viia kinnistunud energiamustrid ja palu kõrgemal armastusel voolata enda sisse, et sa saaksid terveneda. Saagu sellest armastavast energiavoost sinu igapäevane toiming, nii sa täitud üha enam ja enam armastusega. Tasa pisi oled sa võimeline vastu võtma üha kõrgemaid armastuseenergia mustreid ja vooge. Palume sul olla siin juures ka kannatlik,anda endale aega muundumiseks. Hetkel saab voolata sinusse juurde alati just niipalju armastust ja tervendavat energiat, kui palju sa oled valmis vastu võtma.

Lisaks tervendavale energiale saavad sind palju aidata ka sisemised rännakud. Kasuta neid kahte koos ja sa hakkad enda tervenemises nägema maagiat. Kõik muutub maagilisel kiirusel.

Häbi energial on veel üks lisaomadus, ta on alla surunud ka sinu seksuaalenergiat, ürgset elujõudu sinu sees. Häbienergiat tervendades ja vabastades hakkad sa märkama, kuidas elujõudu tuleb juurde, ka sinu seksuaalelu muutub vabamaks ja sa tunned rohkem naudingut ja rõõmu sellest. Tegeledes seksuaalenergiaga,  vabastad sa vangist ka külluseenergiat, sest need kaks on teineteisest läbi põimunud ja seotud.

 

SEKSUAALENERGIA

Seksuaalenergia on väga loov energia. Suurim looming, mida te saate seksuaalenergiaga luua on inimelu. Aga te saate sellest keskusest lähtuvalt luua ka kõike muud. Aluseks on seksuaalenergia vaba ringlemine sinu kehas ja sinu kehast partneri kehasse ja partneri kehast sinu kehasse tagasi. Mehe ja naise seksuaalenergia segunemisel tekib energeetiline aine, mida me võime nimetada maagiliseks aineks. Edasine oleneb sellest mehest ja sellest naisest, kus tasandil nad soovivad ja suudavad ühineda. Läbi energiakeskuste (tsakrate) ülespoole liikudes muutub seksuaalenergia üha peenemaks ja tema loomisvägi kasvab. Jõudes seitsmenda energiakeskuseni(kroontsakrani) ühendub seksuaalenergia Jumaliku energiaga. Maa ja Taevas sinu sees saavad sulama kokku. Maa ja taeva energiad segunevad väga maagilisel moel sinu sees. See on nagu võlukepike, mis asub suunama ja lükkama realiseerumisse soove, mis on selles mehes ja mis on selles naises.

See tee on neile, kes on paarina koos avastanud vaimse raja või kes on eraldiseisvate hingedena nii puhtad, et üheskoos ühte asudes toimub see maagia iseenesest. Kõigi teiste puhul toimub maagia ka, aga tasemed on erinevad ja loomingu puhtus ja täpsus on erinev. Hetkel veel enamike paaride puhul vabaneb seksuaalenergia läbi teise keskuse ja väga palju sellest energiast läheb kaotsi. Kuid see kõik on muutumas ja igapäevaga tuleb teie seast küllaga juurde neid, kes on selleks valmis ja asuvad seda oma eludes praktiseerima.

Vabal seksuaalenergial on tugev magnetiline jõud ka siis, kui olete üksi, ilma partnerita. Kui sinu seksuaalenergia on avatud ja vabalt voolav, siis manifitseeruvad asjad sinu ellu kiiremini ja ka raha energia saab voolata sinuni suuremal hulgal. Seega ei sõltu see otseselt partneri olemasolust, küll aga annab see teisi lisaväärtusi.

Need teie seast, kes armastavad koguda omale palju asju, mida nad ei kasuta, vaid need asjad lihtsalt seisavad kappides. See on selge sekusaalenergia blokeerimise tunnus. Energia ei voola vabalt, energia ei ringle. Vaata oma kodus ringi sellise pilguga, kus asuvad sinu kodus blokeeringud ja tõkked ja kui sa peaksid leidma oma kodust mõne sellise tõkke, siis vabasta ennast sellest. Vahel aitab sind sisemisel paikaloksumisel ka väline paikaloksumine, kuigi enamustel kordadel käib see vastupidi.

Kui sa tunned, et sinu seksuaalsusega või sinu materiaalsusega ei ole kõik täpselt nii nagu sa vajaksid, siis on tulnud aeg vabastada oma seksuaalenergia hirmu ja häbi vangist. Luba energiatel vabalt voolata. Ole enda ja partneri vastu aus. Hoolitse oma keha eest,kui kõige pühama templi eest, andes talle täisväärtuslikku toitu ja hoides treeninguga lihased elujõus. Sinu keha vajab sinu armastust. Vaimsete kehade ja maise heaks koostööks, vajad sa lisaks energeetilisele poolele ka head kehatunnetust. Sest, see kui tugev saab olema sinus olev jõujaam, millest läbi voolab energia, see on otseselt seotud sinu füüsilise keha võimega mahutada energiat.

 

ARMASTUSE LUBAMINE SINU ELLU

Me kutsume sind ärkama pikast unest. Aeg on ärgata kallis. Meie armastus on koguaeg olnud sinuga ja jääb seda ka siis, kui sa veel ei ole otsustanud tõusta. Kuid me sellegipoolest sirutame iga päev oma käed sinu poole ja oleme valmis sind üles äratama pikast unest. Kui sa seda vaid soovid ja palud, siis me alustame otsekohe tööd sinuga.

Kõige olulisemaks sellel ärkamise teekonnal saagu sinu jaoks armastus. Armastuseenergia on voolav ja elav energia. Seega, kui sa üha enam ja enam õpid saatma armastust enda sisse, siis sinu elus saab olema ka aina rohkem armastust.  Lase armastus voolama tervikusse iseendas, aga kõige enam lase sisse ta nendesse kohtadesse, mida sinu tavamõistus sul veel armastada pole lubanud. Otsi kehal üles kohad, mis sulle kõige vähem enda juures meeldivad või mis sulle kõige enam häbi on valmistanud ja armasta neid. Me teame, et see on paljudele teist veel raske ülesanne, aga sama hästi teame me ka seda, et te olete selleks suutelised. Teis on nii palju jõudu mu kullakallid. Tunne kuidas valgus ja  armastus voolavad sinu sisse. Meenuta oma vanu mälestusi, mis tekitavad sinus veel viha või millest lähtudes tunned ennast väärtusetuna ja armasta ka neid. Nad on nii ammu oodanud seda hetke, et liituda taas sinuga. Neil on olnud külm ja kõle olla eraldatud nii imeilusast energiast, nagu oled seda sina. Pidutsege üheskoos selle taasühinemise üle ja täiendage seda tervikut igapäevaselt uute osadega, kes suubuvad koju.

Mida enam saab tervik kokku, seda enam kasvab sinu jõud. Sinu energiaväli suureneb iga korraga, kui tood taas koju tagasi ühe ekslema läinud osakese. Ja need osad saavad sinuga koos rõõmsaks ja asuvad suurima heameelega täitma sinu kõrgemat hüvangut, sest tegelikult nad ongi sina ja sina oled nemad.

Iseenda armastamine saagu sinu elus kõigi tegude aluseks üldse. Lase Jumalikul iga päevaga üha enam ja enam voolata enda sisse. See voolamine heliseb imekaunites nootides, sest see on ebamaise voolamine maisesse. See on sinu füüsilise kodu ja päriskodu ühinemine.

Olles kehastunud maal, on sinu füüsiline keha täpselt sama oluline keha, nagu sinu energiakehad. Hoolitse oma keha eest, emba teda tihedamini armastusega ja täida tema vajadusi. Saagu see sulle kõige aluseks ja kui sinu tempel on piisavalt tugev, siis saad sinna juurde hakkata ehitama valgusesildasid ja ehtida teda  kalliskividega. Seega on sinu füüsilise keha tervis ja heaolu väga oluline. Lase oma erinevatel kehadel käija käsikäes, emmates teineteist igal sammul, nii saavutad sa üha enam ka sisemist tasakaalu.

Armastusest rääkides me tahame sinu käest veel küsida, et kui palju lubad sa oma ellu armastust? Kui palju armastuse ja hoole vääriliseks sa ennast pead? Täpselt niipalju armastust , ilusaid hetki ja asju mille vääriliseks ennast pead, saab sinu ellu tulla. Sa saad alati vastu võtta just niipalju armastust, kui sa ise endale lubad. Oma teadliku meelega sa võid ammu teha tööd sellega, et lubada oma ellu enam armastust, kuid sageli sinu rakustruktuur tegutseb lähtuvalt oma koodist. Ja, et seda muuta ei piisa alati teadlikust teost ja mõttest, eriti kui su mõtted ei ole veel sinu enda poolt juhitavad. Et seda muuta, siis on vaja sinna sisse panna tugevad tunded, sinna on vaja panna armastusevalgus ja lasta tervendaval energial lihtsalt voolata.

Ja, kui tuleb ikka veel ette hetki, kus sa keelad endale armastust, siis tee läbi kolmekümmnepäevane programm, kus sa igal päeval kordad endale, et „ma luban oma ellu enam armastust“, „ma luban juhtuda imedel minu elus“, „ma luban oma ellu….(sinu soov)“. Ja see tõesti toimib. See tõesti saab toimima teie eludes.

Sa oled sündinud imelisel ajastul ja sinu töö seisneb selles, et sul on vaja õppida tundma energiaid ja neid teadlikult käsitleda. Kõigi nende energiate alus on ikka armastus. Armastus saagu põhienergiaks, millega sa töötad ja proovi leida armastuseenergiat igas olendis ja olukorras, mis sinu teele sattub. Sest algne informatsioon on armastus.

 

VIHA JA HIRMUENERGIA

Viha ja hirmu energia on energiad, mida te kõik hästi tunnete. Sest need energiad on põimunud läbi teie igapäevaeluga. Viha energia on tegelikult armastuseenergia, mis pole saanud piisavavalt voolata. Viha iseloomustavad sõnad on surve, jõud ja purustamine. Hirmus ei ole jõudu, sest hirm on armastuseenergia puudus. Koht, mis vajab üliväga sinu armastust, aga mis mingitel põhjustel ei ole seda piisavalt saanud. Hirmu iseloomustavad sõnad on tühjus, puudus, eemaletõmbumine ja kokkutõmbumine. Kokku ta saab tõmbuda, sest temas on piisavalt täitmata ruumi ja tühjust. Enne edasi minemist, tunneta hetkeks nende kahe erinevust. Tunneta seni, kuni sinu jaoks on vahe tuntav. Sageli on sulle see ilma tunnetamata, ka lihtsalt silmadega nähtav, aga õppides tunnetama hakkad sa tajuma ka varjatud maskide taga inimeste tõelisi tundeid.

Kui te olete saanud haiget, siis kõigepealt te hakkate tavaliselt tundma hirmu sarnase olukorra ees. Hirmu tundes ehitate te energeetiliselt justkui oma südamele ümber müüri, et mitte enam kokku puutuda sellega, mis haiget tegi. Ja sinu armastus, mis sooviks normaalseks toimimiseks olla voolavuses, jääb kõik sinna hirmumüüri taha, kuni ühel hetkel on energiat seal müüri taga nii palju, et sellel on tekkinud purustav jõud. Just sellisel moel toimub sinu sees armastuse muundumine vihaks.

Seega hirmu tundes tekitad sa tühiku kuhugile, laskmata sinna voolata armastusel ja elujõul ja see armastus ja elujõud, mis ei saa vabalt voolata tekitab survet ja lõhkuvat energiat teisele kohale, kuni sinu sisemiste energiakatkestusteni välja.

Luba lihtsalt energial voolata, isegi siis kui oled haiget saanud. Las energia voolab sinna valu sisse ja täidab kõik selle armastuse ja tervendava energiaga. See on tervendav maagia, mida sa oma elus saad teha ja sinusse ei pea enam kunagi tekkima nii suuri energiakatkestusi ja survet, sest energia sinu sees lihtsalt voolab ja sina voolad läbi elu rõõmsalt ja kergelt.

Viha muundamiseks keskendu heale, püüa igalt poolt leida armastust, sest kui keskendud halvale, siis seda ka lood. Millele keskendud, see sinu juurde voolab. Teadvusta halba, aga ela sellegipoolest armastuses. Nii elades sa võid siseneda kõige pimedamasse paika ja sinu sisenedes muutub seal valgemaks.

Kui sa vihkad ükskõik millist sündmust oma elust, siis sa vihkad oma elu. Kuid me ütleme sulle, ära vihka oma elu. Sul ei ole vaja vihata ühtegi kogemust, isegi siis, kui see on olnud negatiivne ja tekitab sulle veel siiani valu. See kogemus on kingitus, mis aitab sul kasvada ja suureks saada. Suureks saada vaimses mõttes, ärgates ja märgates palju enamat, kui varem. Vahel on vaja lõhkuda, et sa saaksid märgata tuuma sinu sügavikus ja siis selle taas üles ehitada.

Hirmuenergia muundamiseks on sul vaja täita see hirm armastuse ja valgusega. Anda talle kõike seda, millest tal seni on puudus olnud. Tunne, kuidas armastus ja rõõm voolavad sinna hirmu sisse. Mida enam armastust sa lased sinna voolata, seda enam sa tunned, et hirm tasa pisi kaob. Olukorrad, mis varem tekitasid sinus hirmu, ei tee seda enam.  Sa oled imelisel moel tervenenud. Ja selliseid imesid hakkab sinu elus juhtuma üha tihedamini, sest nüüd sa oled suuremahuliseks energialäbitöötamiseks valmis.

Hommikul tõustes esimese asjana kuulata iseennast, millised on sinu selle päeva ülesanded ja energiad. Kui sinus kerkib esile viha või hirmu tunne, millegi või kellegi suhtes, siis ütle endale, et fantastiline. Sest elu on andnud sulle selleks päevaks selle ülesande, võta seda samasuguse lähenemisega nagu ülesannet koolis ja tea et kusagil on selle ülesande lahendus juba olemas. Kõik ülesanded, mis antakse sulle lahendada, nende vastused on sinu vaimsete juhendajate käes tegelikult juba valmis. Kui sa küsid, siis sind juhendatakse ja aidatakse. Tegelikult võime rõõmuga sulle öelda ette ka kõige suurema osa lahendusest, nii saab lahenduse leidmine sinu jaoks olema veel lihtsam. Me lihtsalt palume sul armastada neid energiaid, tunneta ja armasta ja vabasta. Kui päeva jooksul tekib vaba hetk, siis kuulata taas ja tegele nende energiatega edasi. Ja õhtul voodi minnes kuulata jälle, kas selle päeva energiad on lahkunud sinust, või on sul vaja veeta nende kaaslastega veel päevi.  Tavaliselt on see protsess, nagu kooliski on terve raamat täis ülesandeid, aga millest iga järgmine on juba eelmisest veidi erinev, olgugi, et aine on sama. Nii te võite ühe ja sama energiaga tegeleda päris pikalt, kuid ometi tekib igapäevaselt muundumine ja paljud asjad saavad iga leheküljega selgemaks.

See on sinu elu kallis ja sa oled andnud oma vaba tahte viibida sellel nii imeilusal planeedil maa. Emake maa armastab sind väga ja ta tunneb sind. Ta on kursis iga sinu sammuga, mille sa siin planeedil teed. Kui sa oled rõõmus, siis ema süda tuksub rõõmus sinuga kaasa, kurbadel hetkedel, kui sa oled kurb ja nutad valust, siis ema süda nutab koos sinuga. Sinu liha ja luu, sinu veri ja higi on osa sinu ema lihast ja luust, verest ja higist. Sinu füüsiline keha koosneb neljast elemendist ja emake maa on andnud osakese endast, et saaks mateeriasse sündida imekaunis hing, kes oled sina. Suhtle oma emaga, räägi temaga oma kurbadel õhtupoolikutel ja sa leiad temalt alati lohutust või kui sind valdab üdini rõõm, siis räägi seda talle ja ta rõõmustab koos sinuga.

Kui sa saavutad tugeva ühenduse emakese maaga, siis sinu ellu hakkab voolama veel enam selgust. Hetkes siin ja praegu olemine läheb kergemaks, sest sinu ema toetab sind maandavate energiatega ja sa oled võimeline suuremas mahus märkama seda, mis tegelikult siin ja praegu sinu ümber toimub.

 

SIIN JA PRAEGU

Sinu kohalolust hetkes siin ja praegu sõltub terve sinu kogemus hetkes siin ja praegu. Kas otsustad sa kogeda hetke tõeliselt, või lased sa sellel hetkel lihtsalt endast mööda libiseda, see sõltub täielikult sinust kallis. Luba voolata praeguse hetke energiatel läbi iseenda, tunneta kuidas hetke energia voolab läbi sinu ja taju seda üdini igas oma rakus.Kui hetked kõnnivad sinust läbi, siis sinu kogemused on tõelisemad. Kui sinus on aga harjumus lasta korduvalt hetked üksteise järel endast mööda, siis võib sul olla pidevalt igatsus millegi järele, millegi mis tundub sinust eemal ja kättesaamatu. Kuid kullakallis me ütleme sulle, sinu jaoks ei ole midagi kättesaamatut, kõik mida sa hetkel tõeliselt vajad on nüüd ja praegu sinu ees. Tõsta oma pilk ja vaata sellele otsa, nii hakkad sa märkama palju rohkemat. Ja see, mis tundus varem ebaoluline, saab suurema tähenduse, sest sa hakkad nägema selle tõelist sisu ja põhjust sinu elus. Iga olukord ja iga inimene on sinu elus kindla põhjusega. Kui sa kipud seda ikka veel unustama, siis tuleta seda endale tihedamini meelde ja sinu päevades saab olema veel vähem konflikte ja mittemõistmisi.

Siin ja praegu hetkes ei ole hinnanguid, ei ole hukkamõistu ega vihkamist, sest siin ja praegu hetk on tõeline, see on palju lähemale sinu päris kodule, kui sa arvata oskad. Ühestküljest on see ühendus emakese maaga, kuid teisalt on see tugev side sinu pärisolemusega.

Kui sa oled kohal siin ja praegu ja suudad selles hetkes tuua alla valgust ja särada kõigi peale, siis sa oledki sirgunud ingliks inimkehas. Sinu inglikeha aktiveerub ja särab nii eredalt, et sinu läheduses hakkab inimestele meenuma kodu tunne ja nad võivad lihtsalt, teadmata põhjusel, pursata nutma.

Teie seas on inimesi, kelle kohalolu kehas on juba väikesest lapsest peale tugevam, teie seas on ka neid, kelle võime tuua alla valgust on juba väikesest lapsest peale tugevam. Kuid maagia seisneb selles, et need kaks on vaja ühendada sinu sees, isa ja ema energiad on vaja kokku viia sinu sees, siis saad sa läbi kohalolu ankurdada valgust hetke siin ja praegu. Valgus lihtsalt voolab intensiivsel kujul sinust kõigisse maisesse. Sa oled Jumal inimkehas, sa oled Jumalanna inimkehas. Jumal ja Jumalanna on ärganud sinu sees ja iga sinu puudutus saab olema kui ingli puudutus, sest see saab muutma inimeste elusid sinu ümber.

Me armastame sind üliväga kullakallis ja soovime sulle nüüd rääkida neljast elemendist. Need neli elementi on need, millel kogu teie maine elu baseerub. Ja sügavamalt ühte sulades nende nelja elemendiga, siis aitavad nad luua sul kohalolu hetkes siin ja praegu. Sest nemad ongi kohalolu.

 

ELEMENDID

Elementide kuningriigid asuvad teie mõistes maa ja taeva vahel. Samuti nagu seda on ka kivide ja ükssarvikute kuningriigid ja haldjatemaad. Need kõik maailmad eksisteerivad reaalselt ja sa võid neid võtta sama tõsidusega, kui teed millel sa astud.

Igaühel teist on tugevaim side ühe elemendiga.See on element, millel te kõige enam olete lasknud sulanduda oma energiasüsteemi. Ja nagu me varem oleme teile rääkinud, siis maise sulandumine taevasega, see on maagia ja samuti on taevase sulandumine maaga maagia. Kui need kaks omavahel kokku puutuvad, siis hakkab teie elus toimuma maagia ja sinu loomisvägi mitmekordselt kasvab.

Ja olles jõudnud teatud tasemele oled sa võimeline rändama oma energiakehaga nendes kuningriikides. Õhu elemendi kuningriigis tegelevad sinuga tavaliselt õhu emandad. Neil on eriline anne puhastada sinu mõtteid ja eemaldada vanu mittetoimivaid mõttemustreid. Nad tegelevad sinuga, kui sa seda palud ja õigel hetkel saad sa loa siseneda nende kuningriiki, kuid see juhtub alles siis, kui sa oled selleks valmis. See on aeg, kui sa saad hakkata vahendama selle elemendi jõudu teistsuguses tähenduses.

Sügaval maa sügavuses lööb sinu ema süda samamoodi, kui lööb sinu süda sinu rinnus. Hetkeks seda kuulatades võid sa isegi kuulda tema südamelöökide heli. Iga südamelöögiga vibreerib maaema endast välja vibratsiooni. See võnge jõuab alati sinuni kohale, luba sellel vaid ühtida enda energeetikaga ja sa tunned, kuidas jõudu tuleb juurde ja ka paljud teadmised saavad kinnituda. Maa sees olevatesse maailmadesse on salvestatud kõik sinu eelmiste elude teadmised, seega saad sa üha enam endasse ankurdada ka eelnevates kehastustes juba õpitud teadmisi. Sul hakkab üha teihedamini tulema tunne, et seda ma juba tean või siin ma olen juba olnud. Samuti võid hakkata ära tundma inimesi, kes on omanud mõnes eelmises elus sulle olulist tähendust. Maaema annab sulle need teadmised üle siis, kui sa oled tõeliselt valmis vastu võtma. Need hakkavad sinuni jõudma samm sammult. Ankurdades eelmiste elude teadmisi võivad sulle hakkata meenuma isegi keeled, mida oled eelnevates eludes rääkinud, sest see kõik on sinu rakustruktuuris olemas ja lubades endale ligi võnke sõbiva infoga, siis saab see avaneda. See võnge on nagu võti sellele ja tegelikult ta seda ongi.

Kui õhu element oli seotud sinu mõtetega ja mõttemustrite tervendamisega, siis veeelement on seotud sinu tunnete ja tundemustrite tervendamisega. Suurte tunnete ajel lasete te sageli läbi pisarate endast väljuda sellel, mis mingil põhjusel enam sisse ei mahu. Veeelement aitab sul läbi selle tervendada sinu tundeid. Veeelement on eriliselt tugev tunnete tervendaja

Tuleelement on aga see, mis paneb sinu sees ringlema energia, paneb liikuma sinu armastuse.

Praegu sinu paremaks mõistmiseks me lahterdasime nad ära tunneteks, mõteteks, teadmisteks ja energia liigutajaks. Aga tegelikult rändavad nad sageli teie keskel käsikäes, tehes koostööd ja kui sul ei ole erilist vajadust neid eraldada, siis tunne neid pigem sulandumas ühte enda sees. Tunne kuidas vesi, tuli, õhk ja maa sulanduvad sinu sees ja saavad kõik koos suureks tervikuks. Seejärel tunneta kuidas sinu päriskoduvalgus sulandub ühte selle tervikuga ja sulle hakkab üha enam meenuma, kes sina tegelikult oled. Ja meie oleme sellel teekonnal koos sinuga, valmis sind juhendama, aitama ja kallistama, igakord kui sa seda palud. Ära seda unusta kallis.

Nüüd me viime sind edasi kohtuma kivide maailmadega. Uutes energiates see on paljudele teie seast juba tuttav teema, palume vaid sul lasta voolama oma armastuse sinna sisse. Sest vaid koos armastusega mõistad sa tõeliselt.

 

KIVIDE TOETAV ENERGIA

Enese tervendamise teel saavad ka kivid ja poolvääriskivid sind palju aidata. Usalda neid energiaid, austa neid õpetajaid ja sinu areng saab kulgema veel kiiremini. Ja sa saad tundma oma teel veel enam toetust.

Kõigi kivide energiat, mis on maailmas olemas, võid sa leida ka sügavalt iseenda seest. Seega aitavad kivid avastada sul iseenda erinevaid külgi. Julge siis vaadata sügavale enda hinge ja näha tõde, mis kiirgab sealt välja. Kui sinu püha tõe ees peaks olema takistusi, seisvaid energiaid või energiapuudust, siis sealt algab kivide töö ja nende abistav toetus. Usalda neid võimsaid toetajaid ja õpetajaid ja luba neil siseneda sinusse ja luba endal siseneda nendesse.

On olemas palju erinevaid kivide kuningriike. Igal kivil on oma päritolu ja oma kodukoht, nagu sinulgi. Nad on oma päris koduga tugevas ühenduses ja läbi unenägude või rännakute saavad sindki sinna maailmadesse juhatada.

Kivi energiat on sul võimalik näha ja tunda samamoodi, nagu aurat inimese ümber. See on selle kivi energia ja tema olemus. See on see energia, millega ta liigub kivide maailma ja maise maailma vahel.  Osa temast on seal, samas kui teine osa temast on seotud maaga. Ühendus nende osade vahel on väga tugev ja katkematu. Kivid teavad kõige mis sünnib nende päriskodus, samahästi kui nad teavad seda, mis toimub nende ümber maa peal.

Ka sinul on võimalik oma energiakehaga rännata kividekuningriikidesse. Nendel rännakutel valatakse sind üle tervendava ja toetava energiaga ja sul on võimalik saada teadmisi ja vastuseid. Lihtsalt palu saata sinusse tervendavat jõudu ja see energia hakkab imelisel viisil voolama sinusse. Osad kivid on head maandajad. Seega, kui sa asetad rännaku ajal neid oma auravälja, siis aitavad nad leida sul maandust. Teised kivid ja kristallid jälle aitavad avada kanaleid ülesse inglitekuningriikidesse. Oleneb, millisel tasandil selle kivi kuningriik asub. On kivisid, mille kuningriigid asuvad inglitemaailmadele väga lähedal. Kasuta oma tunnetust ja sa tunned selle ära.

Toome siinkohal sinuni mõningate väga võimsate kivide iseloomustuse, kuid kivi lähtub alati  eelkõige sinust, seega on sul oma õpetajaga alati lisaks üldisele energiale, oma lugu ja side. Austa seda lugu ja see õpetaja saab sulle imeliseks saatjaks seni, kuni sinu energeetika teda tõmbab ja kuni sa seda vajad.

Smaragd

Smaragdist voolavad läbi tugevad tervendavad energiad. Eelkõige tuleb ta tervendama sinu väärtusetuse tunnet. Smaragd mõistab ja teab sinu väärtust. Smaragd on ka kuninglik kivi, kuninglikud energiad lihtsalt voolavad temal sinule ja õpetavad sulle endast lugupidamist. Partnerlussuhetes eelistab Smaragd näha tõde ja lugupidamist teineteise vastu.

Seleniit

Seleniit esindab kõrgemat teadvust.Seleniit töötab tahk tahu haaval läbi sinu kõrgemaid energiaid, et sinu kõrgemad teadmised saaksid laskuda sinu juurde. Ta on justkui ühenduslüli sinu ja sinu kõrgema mina vahel. Lastes kõrgemal teadvusel voolata maisesse ainesse ja maisel ainel seguneda kõrgema teadvusega. Seleniit meenutab sulle ka ingliteriigi olemasolu ja sinu tõelist Jumalikku päritolu. Töötades sinu kroontsakra avanemisega, avab ta sind ka Jumalikule valgusele. Lase sellel imelisel valgusel voolata sinu sisse, lase võimsal seleniidi tervendada ennast.

Kuukivi

Kuukivi on tunnete kivi. Kivi, mis aitab mõista ja aru saada  sul iseenda tunnetest. Muudab sind väga tundlikuks ja hellaks teiste sõnadele, eriti armastatu sõnadele. Kuukivis voolavad naiselikud, pehmed energiad. Aitab viia armastajaid kokku, aga seda just tänu oma tunnete mõistmisele ja õigele  väljendamisele. Samuti aitab ta astuda armastatu poole, kui sa ei tea veel seda inimest, aga ometi on ta kusagil sinu läheduses, siis kuukivi tunnetab seda ja aitab avaneda ka sinu tunnetusel, et sa saaksid astuda soovitud rada. Kuukivi on tugevalt seotud ka Kuujumalannaga, seega aitab ta sul minna rännakutele kuu imelistesse kuningriikidesse. Kuu energiad on teistsugused, kui päikese energiad. Kui päikeseenergiad tegelevad sügavamal tasandil energeetika töötlemisega ja sidemetega, siis kuu energia on väga hoidev energia, kuuemandad hoiavad hämarates soojades ruumides sinu hingeaardeid, sinu võimalusi ja potensiaali. Kuud vaadates te tunnete tihti igatsust, see on igatsus oma hinge potensiaali ja ilu järele. Läbi rännaku kuule minnes võivad kuuemandad teha teile imelisi ja hinnalisi kingitusi.

Päikesekivi

Päikese kivi on energia kivi. Toetades sinu õpinguid, õpetab ta sind suunama peenemalt ja täpsemalt sinu energiat. Aitab mõista ka hinge õppetunde ja möödunud elude sidemeid. Ta tuleb sinu ellu siis, kui sa oled hakkanud huvituma energeetikast ja püüad seda sügavamalt mõista. Selles kivis on sügavad teadmised energeetilistest ühendustest, temas on võime näha ka kõiki sinu eelmiste kehastuste ühendusi. Samuti aitab ta sind ühenduste äratundmisel. See kivi juhatab sind välja ka suhetest ja olukordadest, kus sul ei ole vaja enam viibida, ta on hea õnne kivi ja kiirgab seda omadust ka oma kandjale.

Turmaliin

Turmaliin võib päevavalgele kiskuda sinu hirmud ja näidata sulle, mis toimub sügaval sinu sees. Ta asub tegelema sinu madalamate tsakratega ja madalamate tunnetega. Ta on jõu kivi ja seega aitab sinul leida sinu sisemise jõuga kontakti. Samuti õpetab ta sulle kuidas kaitsta energeetiliselt iseennast ja kuidas olla tugev ka siis, kui väljaspool sind puhub suur tuul. Koos olles seisate te igas olukorras tugevalt kahe jalaga maas. Tänu tema abile hakkad sa ka enam tunnetama ühendust maaemaga ja sinu süda sulab üha enam ühte maaema südamega.

Ametüst

Ametüst aitab sul tulla reaalsesse ellu tagasi, purustades sinu illusioonid, eriti siis, kui sa oled nendega liiale läinud. Seega on peetud teie seas teda ka karmiks kiviks, kuid tegelikult ta lihtsalt toob sind hetke siin ja praegu. Ja mida enam väljas sa sellest hetkest oled, seda karmimad võivadki tema õppetunnid sulle tunduda, kuid tegelikult on kogu see teekond  püha.

Ametüst on ka õigluse kivi. Ta toetab õiglaseid ja ausaid inimesi teie seas ja kui kellegi suhtes ollakse ebaõiglane, siis on ta kiire toomaks päevavalgele tõde.

Aitab vahendada ja tuua maale kõrgemaid energiaid, tugevalt on see kivi seotud peaingel Zadkieli puhastava tulega, puhastades sinu energiakehi.

Roosa Kvarts

Roosa kvarts on tulnud sulle õpetama tingimusteta armastust. Tema pehmed ja sooja energiad tungivad õrnalt sinu sisse ja lihtsalt armastavad sind. Roosa kvarts on tulnud sind armastama ilma igasuguse tingimuseta, ta ei taha sind muuta, ka ei too ta sinu teele karme õppetunde, mille läbi sa muutuksid. Küll aga aitab ta sul aktiveerida seda osa sinu sees, mis oskab armastada tingimusteta. Seega on teda teie seas peetud ka armastajate kiviks. Kui sa oled palju selle kivi auras, siis muutud sa harmoonilisemaks ja sinu näol saab kindlasti tihedamini olema naeratusi.

Mäekristall

Mäekristall vahendab sinuni selguse enrgiat. See on puhas algse informatsiooni energia. Algses informatsioonis on olemas kõik teadmised- seega on see ka iidsete tarkade kivi. Aitab sügaval sinu sees saada ühendust selle osaga sinust, kes teab vastuseid ja suunda, kuhu poole liikuda.

Pärlid

Pärlid kannavad endas õrna naiselikku energiat. Ajastul mil maal on tärkamas sarnased energiad, saavad pärild teist paljusid toetama ja saatma. Õrnal ja malbel viisil aitavad nad avalduda sinu sisemisel õrnusel ja pehmusel. Pärlid kinnitavad ka usku, et ükskõik kui raske ka hetkel ei ole, siis alati on sellest väljapääs, alati on lootust. Igat tõket on võimalik ületada, igast raskusest on väljapääs. See on lõputu kannatlikkuse ja usu energia, olenemata välisest olukorrast.

 

SISEMISED TERVENDAVAD RÄNNAKUD; KUIDAS JA MIKS NEID TEHA?

Rännak on teekond, mille kestel sa saad täitma oma isiklikku allilma päikesekiirte ja valgusega. See on üks kiiremaid viise enesetervendamise teel. Seda on kasutanud teadjad ja shamaanid teie seas juba aegade algusest alates. Praegusel ajastul on muutunud vaid see, et ka kõrgemad energiad on teile üha enam avatud, sest teie olete muutunud ja see maailm, kus te viibite on muutunud. Nüüd teil on lihtsamalt võimalik  rännakuid läbi viia koos imeliste valgusolenditega. Taju, kuidas keegi sind aidata saab ja milliste valgusolenditega sobib sul hetkel tööd teha. Imelise valgusega on sind heameelega toetamas Krayon, Rafhael, Chamuel ja paljud teised valgusolendid ja meistrid. Palu neil rännaku ajal saata probleemi valgust ja tervendavat armastust ja nad teevad seda suurima rõõmuga. Nad on puhta valguse vahendajad – see on nende põhiline ülesanne teiega. Igaüks neist omab ka just talle omapärast tervendavat valgust. Lasku oma sügavamasse tunnetamisse ja sa tunned erinevuse ära ja tead, millal kedagi neist endale appi kutsuda.

Meie, kes me töötame sügavamal tasandil vaimse keemia ja füüsikaga, ka meie oleme sind toetamas. Oleme siin sinu jaoks kallis, saates sinu energiakehasse toetavaid energiaosakesi ja aidates sul üles ehitada ja taasluua enda omasid. See töö on erinev paljude teiste valguseolendite omast. Seega rännakut läbi viies tunneta alati, millist abi sa just parasjagu vajad.

Veidi teistest erinevalt töötavad teiega ka meistrid ja valgusolendid, kes on kogenud ise elu füüsilises kehas. Suur mesiter Jeesus ja Maarja on kogenud inimelu samuti nagu teie seda praegu teete. Sellel ajal, kui nemad elasid, olid energiad maal veel palju raskemad ja nad rajasid imelist valguseteed teie jaoks. Neid kutsudes nad katavad teid oma tervendava auraga ja näitavad teile teed, kuhu poole teil on vaja liikuda. Nad on alati armastusega kohal ja olemas ja valmis tegema sinuga koostööd, kui see on sinu soov.

Niisiis  on rännak ühestküljest sügavalt sisemine protsess, aga teisalt sirutumine taevaste vägede poole, kes sind rõõmuga aitavad. Paradoks on veel selles, et tõeliselt kogeda ja näha midagi, on sul vaja lisaks taevale, olla ühenduses ka emakesega maaga. Sest tema aitab taevase ankurdada maisesse ja siis on sul võimalik mõista ja saada aru sellest, millest sa varem veel aru ei isanud saada.

Asjad millele lähete rännakuga lahendust otsima saavad olema erinevad, te hakkate neid läbi töötama osake osakese haaval, see on püha sisemine töö, mida olete tulnud endaga tegema.

Rännaku tegemisel on sul vaja vaadata väga sügavale enda sisse. Selleks vajad sa esiteks väga suurt julgust ja teiseks piisavalt jõudu, et seda rännakut läbi viia.

Kui peale korduvat katsetamist veel ikka rännak hästi välja ei tule, siis kasuta seni kõrvalist abi, kuni sa suudad ise ennast sellel teekonnal juhtida ja tervendada.

Meie siitpoolt same sulle toetajateks ja me rõõmuga aitame sind sinu rännaku protsessis, valades sinu pimedaid ruume üle armastusevalgusega, et iga pisemgi koht sinus, mida oled asunud tervendama, saaks terveneda imelisel moel.

Osad teie seast saavad olema juhendajad teistele, viimaks läbi tervendavaid rännakuid inimestele, kes ise veel ei ole valmis. Kui sa tunned, et sina oled üks neist, siis astu julgelt täitma oma imelist ülesannet. Me saame olema sulle toetajateks ja suunajateks sellel teel, see on koostöö ja töö meiega kõrgemal tasandil.

Nüüd kallis kutsume sind ühele väikesele rännakule. Kas sa oled valmis ühinema meiega? Kui sinu sisemine vastus on jaatav, siis ulata meile oma käsi ja me aitame sind sellel rännakul. Ja, kui sa ikka veel kardad ulatada meile oma kätt, siis ole lihtsalt meie kõrval ja me saadame sind. Ja võta teadmiseks ka see, et me oleme sinuga ja armastame sind ka siis, kui sa veel ei ole valmis. Sest armastus, mida me sinu vastu tunneme, on piiritu. Ja see ei saa kunagi sisaldama tingimusi, kallis kas sa kuuled seda? Palun kuula veel ja talleta see teadmine oma rakustruktuuri, sest kui sa kunagi veel peaksid kahtlema, kas sa oled armastatud, siis kõlab sulle sügavalt sinu sisemusest kohe vastus- jah sa oled üliväga armastatud kullakallis.

Sule oma silmad, tunneta kuidas sinu hingamine muutub rahulikumaks, sinu õlad vabanevad pingest ja sinu kehal on rahulik ja hea olla.  Vii oma mõtted kuldsele kesksele päiksesele, sest just sinna meie ühine rännak suundub. Lähme seal külastama ühte erilist paika, sinu jaoks ühte erilist paika.

See on turvaline paik, kus viia läbi sinu esimene sisemine rännak ja sa tunned selle paiga ära, kui sa kohale jõuad.  Edaspidi rännakuid tehes ei ole sul vaja tulla alati siia, sest meie ja teised valgusolendid saame olema paljudel kordadel abiks sinu juures, sinu valitud kohal ja ajal. Aga praegune on taaskord küllakutse sulle, et sa saaksid enam harjuda sealse paiga energiaga.

Olles kohal vii mõttes oma tähelepanu probleemile sinu elus või küsimusele, millele sa otsid vastust. Mis on see, mis sulle hetkel kõige enam muret teeb? Või milline on see pime ruum, mis hetkel valgust vajab? Ja vaata mida sa näed. Kui sinu ette kohe ei ilmu pilti, siis püüa minna veel sügavamalt sinna sisse, et sa saaksid seda näha ja tunda. Mõningad teist töötavad tajuga, seega usalda oma sisetunnet, isegi siis, kui sa otseselt ei näe midagi. Kuid kui sa tunned, et sinu ümber on palju valguseolendeid või meenub sulle sinu ema või isa, siis usalda ennast, sest just nii see ongi.

Pilt mis sulle ilmub on seotud sinu sisemaailmaga. Sa võid tõesti näha oma ema või isa, või ennast mingis vanuses. Nähes või tunnetades pilti, vaata milline see olukord või inimene välja näeb seal pildil. Tavaliselt on esmane pilt üks algpõhjustest. See on midagi, mida sul on vaja tervendada. Lase sel juhtuda, lihtsalt usalda iseennast ja asu selle osaga rääkima iseendas.  Kuna sinu sees on energeetiliselt olemas sinu ema ja sinu isa ja lisaks sellele ka kaugemad põlvkonnad, siis saavad nad ilmuda sinu seest ka piltide kujul ja näidata sulle energiat, mida sa oled neilt üle võtnud, aga mis enam sinu kõrgemat teed ei teeni. Seega on tulnud aeg, on tulnud aeg kallis, see sinu sees tervendada. Paraku ei saa me sulle lubada, et see saaks tervendama ka sinu välist ema ja isa, aga me lubame sulle, et sinu sees nad hakkavad tervenema ja see saab muutma tervet sinu elu.

Samuti on sinu sees olemas kõik olukorrad, mida sa oled selles või eelmistes eludes läbi kogenud ja sa võid hakkata nägema ka pilte möödunust. Sageli, aga tuleb esile kindel tunne toimunust, tunned korraga valu rinnus või kurbust ja isegi kui sa ei ole hetkel võimeline nägema rohkem, kui vaid tundma seda tunnet, siis asume üheskoos tervendama seda valu. Kutsu meid enda juurde, palu valgusega üle valada see nukker tunne ja me aitame sind. Visuaalselt võid kujutada, kuidas valgus voolab sinu sisse ja koht, mis enne oli pime, täitub valgusega. Aga, kui sul on juba rohkem kogemusi tervendavate rännakutega, siis sa tajud tervendavat energiat, mida me sinuses saadame täie kindlusega. Sama kindlalt nagu teed, millel sa astud.

Kui sa tegeled, aga oma sisemise lapsega, kes on saanud haiget. Siis saada ka talle valgust, palu meil imelisel viisil tervendada see laps ja see valu, mida see laps tundis. Seda last vaadates, siis vaata, kui vana ta sellel pildil on ja mida ta teeb. Sa hakkad enda peal tundma selle lapse tundeid ja üllatusena võid avastada, et just see haav ongi see, mis sul praeg edasiminemist takistab. Ja lõpuks küsi selle lapse käest, kas ta soovib sinu juurde tagasi tulla, sest kõik olukorrad, kui sa oled saanud lapsena erilisel viisil haiget, siis oled sa jätnud maha lapsed neist hetkedest ja nad ekslevad astraalsetes maailmades ja otsivad tagasi teed sinu juurde. Sinu sisse sooja koju  kullakallis. Võta need lapsed laps, lapse järel oma südamesse ja tervenda nad. Täida armastusega need üleelamised ja hingetraumad, mis nad sinust eemale on viinud. Ja sa tervened imelisel moel, sinu aura ja rakustruktuur saab iga tervendamisega järjest ilusamaks ja terviklikumaks.

Ja, kui sa oled oma rännakuga lõpetanud, siis tule ja kallista meid hästi tugevalt, me oleme seda kaua oodanud ja see paneb meie põskedelt alla valguma õnnepisarad. Sa ei saa meid kallistada samamoodi nagu sa kallistad oma last või armsamat, aga see saab olema energeetiline kallistus ja see saab jääma sinu ja meie teadvusesse pikkadeks pikkadeks aegadeks. Tunne lihtsalt, kuidas sinu energeetika sulandub meie energeetikaga, ja see sulandumine on nii eriline ja ilus tunne. Me valame sind veel ja veel üle armastuse ja tervendava energiaga ja saagu sinu edasine tee olla veel valgusküllasem ja selgem. Sa oled üliväga armastatud kallis!

 

SA OLED TERVIKLIK

Ühel hetkel jõuad sa oma arenguteel niikaugele, kus sinusse siseneb kindel teadmine, et sa oled terviklik, et sa oled tervik. Sul justkui ei oleks vaja enam midagi tervendada, sest sina oledki valgus, sina oledki armastus. See on hetk, kus mees ja naispoolus ühinevad sinu sees sügavamal tasandil. Enam ei ole vaja sul kunagi tunda ennast kuidagi poolikuna või ära lõigatuna millegist, sest sina oledki kogu olemine. Sinus on kõik ja sina oled kõikjal.

See on ka aeg, kus sa tõesti hakkad hoolima iseendast. Sul ei ole vaja enam teha midagi sellepärast, et kellegile meele järele olla, sellest hetkest hakkad sa iseenda meele järel olema. Sest sa tead, see on tõeline armastus. Sa hakkad elama rohkem sissepoole ja ometi saab sinu seest välja kiirgama enam valgust, kui kunagi varem. Elu sinu ümber muutub, sest sina oled muutunud.

See on ka aeg, kus sa saad tõeliselt valmis energeetiliseks suhteks, kuigi samas on sinus teadmine, et sa ei ole kunagi enam üksi isegi siis, kui teda ei ole sinu kõrval. Sest sa kiirgad välja nii suures mahus terviku energiat. Kui see suhe algab, siis algab sinu elus koosloomine. See võib alata ka sinu praeguse partneriga täiesti uuel tasandil, samas võib suurejooneline looming alata sul ka üksi edasi rännates, kui see on sinu vaba valik. Sest sa oled tervik, ükskõik kuhu või ükskõik kellega sa lähed, sa jääd ikka tervikuks. Ja, kui energeetilises suhtes sellised kaks tervikut ennast ühendavad, siis hakkab maa peale langema armastuse vihma nende kohale, kuhu iganes nad ka ei läheks, neid saadab armastusejumalanna oma täies hiilguses. Neil ei ole vaja enam tema kohalolekut kutsuda või paluda, sest ta elab nende südames. Ja voolab nende südametest välja paljude paljude inimeste südametesse.

Saavutanud taseme, kus sinu rakustruktuur usub, et sa oled tervik. Siis piisab sul vaid tasakaalutuse hetkel keskenduda sellele teadmisele tervikust, kui energia hakkab iseenesest imelisel moel paika loksuma. Lahendused tulevad palju kiiremini, enesetervendusprotsess saab oleme teistsugune, kui varem. Eneseloomine loomulikult jätkub, sellepeale me naeratame sulle oma armastavate pilkudega ja ütleme sulle, et uues koolis, uute õppetükkidega saab sul kindlasti väga huvitav olema ja me oleme ikka veel sinuga ja jääme sinuga kuni sinu elupäevade lõppemiseni maal. Ja siis tuleb meie taaskohtumine, oi kus seal saab olema taasnägemiserõõmu ja äratundmisi. Sa oled osa meist ja meie oleme osa sinust ja me armastame sind üliväga kullakallis. Valame sind sinu soovi korral praegu üle armastusevalgusega, mis jääb sind saatma ja tuletab sulle hetk hetkelt meelde, et sa oled tervik.

Seega rändad sa siin maailmas sellest hetkest edasi hoopis teistmoodi, koos teadmisega kes sina tõeliselt oled. See juhtub siis, kui sa oled piisavalt oma sisemaailma tervendanud ja täitnud paljud ruumid armastuse ja valguse sädemetega. See oled imeilus sina kullakallis ja nii see tõesti on.

 

LÕPETUSEKS

Me ei taha öelda, et see on lõpp, sest tegelikult saab see olema alles algus. Kuid esimene õppetund  energeetilisse maailma on läbi saanud ja nüüd saagu sinu elus algama praktika. Kui sul tekib sellel teel küsimusi, siis kõik vastused on sinu jaoks juba sisestatud energiatasandil süsteemi. Piisab sul vaid minna sügavale enda sisse ja sa tead vastust.

Praegu me lahkume, kuid osa meist jääb ometi sinuga. Tea, et Sa oled üliväga armastatud!

Armastusega, Energiainglid ja teised meistrid Keskselt Päikeselt.

 

Kanaldanud: Diana, vahemikus 2012-2013 a.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga