Suhted ja energeetilised ühendused

Aeg on käes mu kullakallid. Praegused energiad kutsuvad teid sukelduma üha sügavamale energeetikasse.

Kallim, kellele jäi eelmises elus midagi ütlemata, või laps kellele jäi andestamata- ta on siinsamas sinu kõrval. Teda nähes sa võid tunda vastupandamatut energiat läbimas sinu energiakeha ja info mis kandub edasi sinu energiavälja on tuttav ja sulle meenub mingi tunne sellest eelmisest elust. Sa ei pruugi täpselt teadvustada, mis see on, aga sinus on vastupandamatu soov saada sellest inimesest rohkem teada.

Aja mõiste maal on muutunud ja sügaval sinu sees sinu rakustruktuur teab seda. Sinus saab olema palju tihedamini tunne minna täiesti võõra inimese juurde ja öelda talle midagi. Kui energia on üleval, siis on õige aeg. Teil ei ole enam aega nii suurteks näitemängudeks, kui te tegite seda varem. Te hakkate selgemalt ära tundma ühendusi ja see saab eeldama teilt ka selgemat tõde. Te olete suureks saanud ja me kummardame teid kõiki teie suuruse ees. Te pidasite vastu, astusite üheskoos läbi nii rasketest energiatest ja uued ülesanded teil saavad olema veidi teistsugused.  Õppeprotsess jätkub, aga energia läbitöötamine ja tundmaõppimine läheb järjest peenemaks. Uues dimensioonis kaob ära paljude asjade vajadus, mis olid varem olulised. Te hakkate tundma õppima energeetikat, selle kõige sügavamas tähenduses ja te hakkate tunnetama energiat ja ühendusi hingede vahel.

Üha võimalikumaks saavad ka kohtumised kaksikleekidega, sinu vaimse täiendusega. Praegu kui te seda tunnetate, siis paljud teist saavad tunda, kuidas põskedelt hakkavad langema pisarad. See on kodu tunne. Energiad on praeguseks juba nii avanenud, et sa tunned kodu soojust ja valgust kumamas sinusse- sinu päris kodu valgust. Seega hakkavad teist paljud tundma ka vastupandamatut soovi leida ülesse oma jumalik täiendus. See on koduigatsus. Üha enam hakkavad  saama sellised ühendused võimalikuks. See eeldab tugevat ja järjepidevat tööd iseendaga.  Ja võti on selles, et sul ei ole võimalik otsida teda, ainus kuhu sa saad tema leidmiseks sukelduda, on sinu sisemaailm. Sul tuleb läbida oma sisemised põrguväravad, tundmaks ära ja suutmaks vastu võtta energiat, mida see ühendus sisaldab.  Me ei saa teile ka lubada, et te ei saa sellel teel tundma üksindust, kui see peaks teie vaimseks kasvuks vajalik olema, osad teist on seda viimaste aastate jooksul kogenud. Mingit garantiid ei ole. Aga me lubame teile, et igal hetkel, kui te sirutate meie poole oma käed, siis me valame teid üle armastuse ja valguse enrgiaga. Ja selle armastuse kiired saavad teid soojendama päevi.

Kaksikleegiga kohtudes algab pihta sisemine töö selle kõige sügavamal tasandil. Energiaosakesed sinus, mis on arenenud asuvad täiendama ja tervendama osakesi temas. Ja osakesed, mis on temas arenenud, asuvad täitma ja tervendama sind.

Selliseid energeetilisi ühendusi hakkate te kogema ja läbi elama ka teiste hingedega, kes ei ole teie kaksikleegid, teil saab olema palju äratundmisi ja kodutunne teis aina süveneb ja kasvab. Paljud teist valivad partneriteks  oma vaimseid õdesid ja vendasid, selliseid suhteid, mille energialäbitöötamiseks nad on valmis. Ja need suhted on üliväga armastusega üle valatud ja energia saab ringlema teie kehades, läbimaks tohutu kiirusega terveid maailmu. Nende ühenduste juures ei ole enam oluline füüsiline kohalolu, sa saad tunda ja tajuda seda selgelt ka teiselpool maakera. See on füüsika ja keema kõrgemal tasandil. Sa ole edukalt lõpetanud oma eelmised füüsika ja keemia klassid ja kui sinu vaimsed õpetajad ja juhendajad näevad sinu valmisolekut liikuda edasi, siis see saab sinu elus elama. Energiad süsteemis on juba ootel  ja iga päevaga tuleb teid juurde, kes avanevad  sellele.  See eeldab kahte asja, esiteks hingepuhtust ja teiseks on sul vaja kanda välja see jõujaam, millest see energia läbi hakkab voolama.

Aga need teie seast, kes on juba suhtes. Ka teil avaneb võimalus teineteist tundma õppida uutel armastusetasanditel. Sageli on vaja teil selleks rajada suhtele uus tõe sammas, mille peale energia saaks toetuda. Tervendage iseendeid, paluge juhatust ja julgege astuda samme sinna poole, kuhu juhatab teie südameenergia.

Inglid kuldselt päikeselt saavad teid toetam sellel teekonnal.  Me tegeleme sügavamal tasandil energiaga, vaimse füüsika ja keemiaga. Sule silmad ja me viime sind ühele rännakule. Sa võid enda ees näha kuldset päikest ja tunne, kuidas ta hakkab sind enda poole tõmbama. Sa näed enda ees suuri  väravaid , millest sa saad läbi minna. Väraval sa leiad ees ootamas oma teejuhi või  Ingli, kes on tulnud toetama ja suunama just sind. Ja edasi algab teil kõigil oma teekond. Kogemused saavad olema erinevad, kuid hiljem kogemustest rääkides te võite täheldada sarnaseid paiku ja kohti. Paljuski on see koht väga tehniline ja suurim töö käib siin energia läbitöötamisega, aga paigad ja kohad, kus teid tavaliselt viiakse sisaldavad hinede kohtumisi või kaotatud energia taasleidmist. Sa võid leida ennast ka imelisel allikal, puhastamas oma energiakeha. Neid ridu lugedes peaks sinus tekkima taas tuttav tunne, sest sa oled seal varem olnud. See kõik on armastusega ja armastuses teile nüüd avatud ja kättesaadav.

Energiainglid

Kanaldanud: Diana 18.01.2013

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga